Sdk nepaejo

Pirma pagalba nemokamai, o i kisene vistiek duoti reikia turi psd ar ne nes iskart kreivais snukiais ziuri.

Galva tai pas mane bent sava, o ne prijaukinto suns. Ir masina mano nors sena, bet irgi sava, ir ratus galiu det kokius noriu, ir vaziuot kur noriu, ir gyvenu savo gimtam kraste, kuris man patinka, sneku gimtaja kalba. Mane isvis stebina tokie figurantai- randasi kazkur vos ne per trecdali globuso, bet aiskina zmonems kaip gyvent pas save ant kiemo. Priedo, kad patys- ant pavadoko. Pastatytu tokiems ant stalo stikline, primyztu i ja, lieptu isgert, ir gertu. Nes kitos iseities neturi, ir primeta, kad pas visus taip pat. Dar kas ciudnai atrodo- ar ne laikas jau persijungt, ir nusistatyt geo padeti. Ir jei vietine bendruomene nepriima, tai bandyti integruotis bent i panasiu i save atejunu- rumunu, ciornazopu, pakistanieciu ir pan. O ne turint supratima i viska pro delfi ir panasiu vemalu periskopa, spraigytis ir mokyt visus, uz argumentus pateikinejant kazkokias fantazijas ir isivaizduojamas situacijas.

Siaip jei nera jokiu turtu,nt ir tt tai nera reikalo issireginti. As nelabai isivaizduoju tos sistemos,issiregistruoji ir vistiek turi kazkur deklaruot gyvenamaja vieta Nekaltas

yra punktas 'deklaracija per ambasada’. tipo kai nusesi kazkur. is cia issideklaruoji, ir isvis niekur nebuni deklaruotas. isvis- kas cia per 'deklaruotas’, normaliai jums but deklaruotiems? Cha cha

išsideklaruoji ir nebeegzistuoji Lt

Tai valstybe tam ir yra,kad paimt eurus . Kažkas aGzfalta turi išliet TaipSiaip galetu but toks dalykas,atsisakai visu soc programkiu,med pagalbos ir gyveni.

Nakcius Gerai

Jo, nakcius gera traktata dejo Gerai

O tai ka as nemoku uz asfalta? gi salerka is Neste pilu. Masinai dalis ir tepalus is IC perku.

o aš va kaip tik į ligoninę priguliau. Pas daktarą per pažintis atėjau ir paguldė. Ne per pažintis vaistukų išrašė ir išvarė. Gal skirtingi gydytojų požiūriai Nekaltas

Moki,bet mažai. Nestes neužtenka,turi dar sumoket uz vaikučiu mokyma, valdininkam,musoram,man alga Cha cha

jo nakciau, jei tau kada reikes policijos, mediku, gaisrininku, kariuomenes ir kt. pagalbos, tai tu nepamirsk, kad issideklaravai, nes ka mes cia kiti kaip durniai mokam savo mokesciais jiems algas, ne taip kaip tu protingas

valdininkam… va va, viskas kas butu sumokama daugiau, as priemu kaip Tevynes niokojima, ir prie to as nenoriu prisidet. Neo idealizmas gali buti arba pas jauna ir uzgydyta zmogu, arba pas koki toli nuo cia gyvenanti, arba pas kencianti silpnaprotyste. del tos medicinos- gerai Kvasas pastebejo, as irgi- arba privaciai, arba per pazintis uz babkes tesigydes. Reik daryt isvadas. As seip 'sugrisiu’, kai nebebus ozyno. Bet kurie- tik ne ozynas prie vairo. nenoriu su jais turet nieko bendro.

Kaip koks leninas - isejau … sugrysiu…

o kaip tu lgbt cia normaliai jauties? o jei prasides kokia mobilizacija, ozynui su visais susikapojus ir pagal bezdzioniu fas komanda reaguosi? arba vjibiot privaloma vakcinacija. aisi kaip durnelis badytis? as tai nesijauciu saugiai sitoj valty ir plaukia ji bbz kur, todel ir sjabal.

bled vien ka is sostines pridare… cia kaip butu gave valia prisiktakelniai i koki 560sel mersa '80 metu. uzdeje salotinius ratus, spyruokles nukarpe, stogo bagazine prisuke su backa virsuj. Gerai

nakčiau, kada ačiū pasakysi blet, kas tau davė info apie tą išsideklaravimą? Piktas

manyciau, cia kalciausia yra nauja darbo birzos politika dykaduoniam Gerai Cha chaprivaloma vakcinacija irgi Gerai, nes maziau reikes eur isleist atpompuojant antivakserius reabilitacijos stacionaruose. Kas dar blogai nevykeli?

Bbz , man tai uz savo€ butu operuotis biski nx, maciau kiek ta *pimp…*nia sukainavo. Apsvaigęs As biski nepagaunu. Issideklaruoji tiesiog ir viskas,tipo nereikia maliavos pateikt,kad esi deklaraves gyv vieta kitoje šalyje? Paplepėkim

nereikia Ne Realiai mentai neturi net kaip baudų atsiųsti