Sdk nepaejo

registrucentras.lt/masvert/paieska-obj

Tai va daryt turto vertinimą, gaišti laiką bendraut su VMI kliuškom ir tikėtis kad 5 metų laikotarpį ant pliuso išeisiu, nelabai apsimoka. Plius tikėtis kad artimiausius 5 metus nebus pokyčiu NT mokesčio tema naivu, kals visuotinį ir nebesvarbu ta vertė bus.

atsidaryk adventinį kalendorių

Juokiasi

kad jau apie vmi kalbant, nieko šiais metais nepardaviau oficialiai(butas praitais metais parduotas), bet skaičiukai banke nemaži. Debeto apyvarta 166 034.25EUR Kredito apyvarta 133 120.85EUR kažin p1sis ar ne? Cha cha

nu pasitikrinau tuos vertinimus - vėjai konkretūs. Dvigubai-trigubai mažiau rodo Nekaltas

Tai normalu, kad rodo 2x maziau…cia MASINIS vertinimas, o ne individualus.T.y. ima tos vietoves sandoriu sumos vidurki ir tiek. P.S.siaip kaip ir zjb, kad maziau…nes jei reiktu moketi mokescius nuo realios rinkos kainos, daugumai nebutu smagu…

tai ir žiūriu pagal vietovės tendencijas PaplepėkimSklypo vertinimas labai senas tai dar realu, kad vertė maža, bet namas tai šviežias tai kažkaip keistai atrod Nekaltas

Koks senas vertinimas? -siu metu, kai atnaujinamas kas 5m Cha cha

Del masinu pakibs kquferovi…sakys 25 savaite buvau pirkti…anie: Kur qr kodo registracija kad isvykstate ir gryztwte Kodel mobilus neturi tarptautiniu skambuciu Kodel minima savwite jusu banko kortelemis buvo atsiskaitoma lietuvoje Kodel pirkot 25 sav. O is banko saskaitos isemete lesas 27 savaite Kaip del darbo 25 savaite ? Kodel sodros sistemoje nera suformintos atostogos ? Ir t.t. ir pan. Cha cha Koks perekupas naglas tai issivartytu…o paprastas zmogelis ir uzses Cha cha

issiregistruoji is cia- ir aina jie visi NAXYU Cha cha

Juokiasi

kurdwa kaip laukiu reakcijos cia papostintos, kai issiregistraves nakcius pas daktarus eis (ar bus nuveztas) Juokiasi

nustok fantazuot

ir yra dar vienas, man labai svarbus aspektas- as moraliskai laaabai gerai jauciuos, nebeturedamas su tais deformantais nieko bendro. Šypsenao tu cia apie kazkokias ligonines man trint bandai… nors be principu, be savigarbos- tokiems ir nedaeis.

kai is LT issiregistruoji, tai sitaip gyveni? Cha chayoutube.com/watch?v=TSvLmKLe558

Vakar apie balotniką žiūrėjau

Nakciau, papasakok kaio be psd gydysies? Šypsena))

ka gydysiuos?

Galva