Sdk nepaejo

tie, prie konteineriu irgi issideklarave yra, bet kai saltis ziema paspaudzia visi tie bomzai kodel tai suskuba i nakvynes namus deklaruotis Cha cha

lgbt, kartoji cia kaip durnelis delfio proto pysiklele, su realybe sviesmeciais prasilenkiancia. bet priezastis trb ta ir yra- durnelis.

Robi, anksciau lyg buvo kad issipieši is lt ir turi pateikt popierius kad UK prisipiešes esi,tada psd neskaiciuoja lt. Tipo dabar issideklaruoji ir viskas? Toliau cia gyveni ?

drocyla, tavo tos pacios pasakaites, nepasitenkinimai valdzia, zmonemis, kurie ne tokie kaip tu ir t.t. jau kartojasi 100 kartu + dar dirbti nenori niekur, darbo birzos islaikytinis, nes jokiu mokslu nebaiges. Ner ka su tavim toliau testi, nes kam cia tau ta acta garinti, lauke geriau tai daryk. Sekmes Labas

dr, kad būdavo jei LT neišisdeklaravęs, parodai kad esi kitur deklaravęs ir tada nemokėdavai Nekaltas Nebent dabar kažkas kitaip pasikeitę. Aš prieš 8-9m buvau išsideklaravęs, užsienyje nesideklaravau gyv. vietos ir niekas neklausė, psd neskaičiavo. Kirvelanais, turėdamas pajūryje nuomai paleistą chatą, eitum dar dirbt ??? Juokiasi Juokiasi

aš su šeima buvom išsideklaravę, fiktyvų adresą pasakiau, a la London, Baker street 69 ir ok. Po savaitės grįžau LT deklaruotis, tipo, persigalvojau. Ir čia buvo savivaldybės teisininko oficiali konsultacija kaip apeiti įstatymus Cha cha

Qwazai, nelikai skolingas karalienei psd mokesti? Cha cha

vm.tiktok.com/ZM87WgGNK/ Valio

iš norgės laiškai eidavo, nes pusiau įdarbintas buvau Šypsena

Ka siule tie troliai?

ash db galvoju- o 'grizus’, gal kokios lengvatos, paskatos ir parama priklauso? Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Išsideklaravus ir ieškant kaip ištraukt kuo daugiau iš mokestinės sistemos naudos tik ir pi.st protą reik kitiems apie gyvenimą kitam pasaulio gale ir kur ir su kuo bendraut. Cha cha

blt tvariai prie nakciaus prisi3.14so Juokiasi, saves ir savo retarduku ziurekit Labas

Ne paprasčiau invaliduma susivairuot? As pvz tai savišvietai, gal pacanui reikes pasinaudot lengvatom Cha cha

kur as rasiau, kad ieskau kazkokios finansines naudos? Nekaltasas kaip tik, kaip ir papildomu riziku igaunu. o priezastis nurodziau.

Nu kubilius ty jis visad kubilius ir šiaip saviaks, nors užpsa su tom delfio žiniom Cha cha a va kirvį tu kelintą kart lenkias pirštai link knopkės, nors pzdavones kažkiek ant nakčiaus palaikau… Niekad nesuprasdavau užkadrinių, kurių nieks akysna neregėję proto psimo nesivaldant Ufff

Neapsimetinėk šlanga, gyvenantis kitur gali tokias pačias priežastis išvardint ir tiek pat naudos nešt(jei naudą per perkamas prekes ir paslaugas matuoji) ir tiek pat savą kraštą mylėt. Nieko nesiskiri ir nieko daugiau ir geriau nedarai, kad pi.st protą. Aš apskritai nepalaikau tų skirstymų aš čia tu ten ir kaip argumentą diskusijoj ištraukiant, kur ir taip mažas kiekis mūsų ant šios žemės vaikšto, tai dar ir pagatavi tarpusavyje vieni kitus išskerst.

nėra taip paprasta su ta grupe, kas porą gal metų reikia eit med komisiją.

Ale matau gerai suduka nakcius pagaliuku pakrapste Juokiasi

Bet bl man tas issideklaravimas per daug lengvai atrodo, nejau šitie taip bus prasileide ir taip lengvai galima psd nemoket?