Scorpionas

Scorpionas

Ar yra kas augines ar augina skarpijona??? vat galvoju kaip tik isygiti, bet nezinau ar sunku ji auginti ir seip ko jam reike??? Labas

Mano pussesere buvo parsivezus skorpiona is vienos keliones. Laike nedideliame akvariume su smeliu, uzdenge. Gaude jam muses ir panasius gyvius. Imesdavo gyvus ir skorpionas pats juos pasigaudavo.

jo, kaip fainai. Spejo pasivaiksciot skorpiono negalima isleist Juokiasi
Kai turesi papasakok kaip sekes, as ir noriu Mirkt

Na pasivaiksciot tai jo is to akvariumo niekada neisleisdavo. Zmogui jo ikandimas nemirtinas (jei nesi jam alergiskas), bet labai skausmingas. Laike visada uzdengta, atidengdavo tik kad musiu primest. Bjauriai jis tas muses esdavo. Paimdavo uz pilvo ir dar gyva muse pradedavo letai siurbti i save. Puse muses jau suesta, o ta dar spardosi Veee

Skorpionu mirtinu tai tikrai yra nors tu ir neelergiskas Juokiasi

Tu vienas is ju Šypsena ??? .As nesakau, kad nera mirtinu. Visu rusiu nezinau, bet pasakoju apie ta kur mano pussesere buvo is dykumos parsivezus.

Ash turejau. Buvau parsivezusi ji ish karakumu dykumos. laikiau trilitriniame stiklainyje su daug smelio ir akmenu, kad jis galetu kur pasislepti. sherdavau ji tarakonais, nes namuose turejau ir musemis. bet jas dar priesh tai reikedavo pakankinti:nupleshti sparnus ka neskraidytu (atsiprashau gamtos myletoju). labai idomus gyvunelis buvo. ir dabar su mielu noru laikychiau. tik kur ju galima isigyti…arba kur galima butu isigyti toki didelis ir gauruota vora? ech traukia ant egzotikosCha cha

turi omeny tarantula?ApakęsApakęs

taip taip tarantulaŠypsena o ka?Šypsena

Va is tos pacios dykumos ir mano pussesere buvo parsivezusi.

Mes tai pamenu suleisdavome skorpionus su tarantulais i viena indą panašų į bliūdą (tazikas vadinasi). Labai įdomu žiūrėti kaip jie kaunasi. Nors skorpionai beveik visuomet laimėdavo. Tačiau Lietuvoje nėra verto skorpionui nei voragyvio nei kokio vabzdžio (na gal širšė???) tad nelabai įdomu kai imeti musę ir viskas į vienus vartus. Bet gyvūnas įdomus, bet reikia būti labai atsargiam!!! Jei įkas tai rėksi kaip reikiant.

labai butu idomu paskaityti straipsniuapie skorpionus… gal kas zinot kur rasti… noreciau isigyti toki gyvuneli miela namie…

įdomus naminis gyvūnėlis skorpas Cha cha

taip… idomus ;] o ka? kiekvienam savo sakyciau… vienim patinka minkstipukuoti kaciukai okitiem gyvates, vorai ir skorpionai…

Gerą gyvūnėlį nutarei įsigytiLaimingas

niaaaaaaaaaaa! Jokiu gyviu baisiu namuose!

meilia as tavia ikalbesiu… :@@@@@@@@@@@~~~~~~~~~

http://www.gyvunai.lt/index.php

sitame saite gali susirasti (per paieska). kaip tik vakar dar skaiciau apie skorpionus,tai tikrai yra Šypsena nors man asmeniskai mielesnis butu tarantulas,nei skorpionas Šypsena man jie ir grazesni ir siaip labiau nuspejami atrodo Mirkt bet gal as ir klystu Šypsena nes niekad nei to,nei to neauginau NeMirkt

beje,tame paciame puslapyje skelbimuose prie ropliu pasiziurek - ten kaip tik skorpiona siulo. 60lt kainuoja. tai tiek. sekmes isigyjant! Šypsena