Scorpionas

joa, skorpionas tikraj gerajTaipreiks kada isigyt,bet tik kaj ne su tevais gyvensiu,o taj mane ish namu ishvytu su visus tuo skorpionuCha cha

nuo tevu pabegsi… o jei mylimas zmogus su kuriuo ketini sieti gyvenima irgi nenori kad tokiugyvunu butu namie… ;[ ech teks meginti ikalbineti… nors speju bus sunku… labai labai sunku…

anksciau maciau buvo zoologijos sode pirkt 50lt. kainavo ar dabar yra nzn

O kaip, Steu, aksolotlius jau nusipirkai???Šypsena

wela,
neatveza pas mane i kaima askolotliu… nors zada zada… zada kad bus po 20-25 litukus… na gal shimet ir atvesh… o gal… pasidziaugsiu cia kai jau turesiu ;]

tai kad kiek man žinoma, dabar jiems nelabai nerštas, prie geriausių norų apie vasarį. Kai jau gausi, pasidžiaukMirkt aš tai vėžį iš maximos auginu, nu ir gyvena jis sau, jautieną ėsdamas.Šypsena tai gal ir tu kol tų aksolotlių nėra, irgi panašų įsitaisyk, dar ir papigiaiLaimingas

o as tai kai turesiu daug pinigu tai dar nusipirksiu skorpio, tarantula, piraniju ir kokia gyvate

fajnaj butu ne???

tu tik krabą nusipirk, nesvaigęsJuokiasi

tai nusipirksiu, jau susitariau kad man akvariuma padovanos (nu uzsakys kad padarytu) tai penktadeni varyisim uzsisakyt. jej viskas ok jau po kaledu fotkes idesiu kad pasiziuret i mano krabikus galetumet. a jej geri busit tai pajungsiu tiesiogine transliacija i neta kaip jie gyvena Taip

galėsi kalėdinę krabų televiziją internete atidarytiJuokiasiJuokiasi

uzdesiu seniu salciu kepures ir atidarysiu Cha cha