savizudybe

Tai yra kiekvieno zmogaus teise rinktis as manau!NekaltasNekaltasnes jei zmogus taip nusprende gal tai jam geriausia iseitis pabekti nuo sunkumu…NekaltasNekaltasTaip

kazin, ar gyvybes atemimas sau yra pats lengviausias budas. jeigu butu taip lengva - issizudytu kas antras. nes visi bent kartais apie tai pagalvoja… reik tvirto ryzto, drasos…

savizudybe yra pati didziausia nuodeme kuria gali jis padaryti.Neepritariu ir niekada nepritarsiu tokiems dalykams.Autonazijai dar dar…kad nereiketu kankintis,bet savizudybei NIEKADA! Ne

kad visi suprastu-tai liga. siaip nelaikau savizudybes kazkokiu setono ismislu.kaip nori taip ir valdyk savo gyvenimo.px kad i suuda ivarysi

nestabilios psichikos idiotai visiskai nemylintys tevu draugu ir visu aplinkiniu ir nesuprantantys visiskai nieko apie gyvenima !!! va kaip pavariau… Cha cha

teko patirt artimo zmogaus savizudybe. turbut kas nepatyre sunkiai ir supras. tai sunkiai paaiskinama/suprantama. turim gyvenimo linija, kuri nutruksta ir kai jos nebelieka, zmogus nebegali toliau eiti. niekad nesuprasim kas dedasi kitu zmoniu mintyse. ka jie isgyvena. niekas nera apsaugotas nuo to . ir nieko nuo to neapsaugosi.

nei tu zinai nei ka. nusivarei Blogai

ishtikruju man atrodo, kad iki savizhudybes atveda proto pasimaishymas Mirkt ir shejp man nelabai, kaj zhmogus kelia priesh save ranka Ne Blogai

na ka pakartosiu ka kazkur rasiau, mano nuomone apie tuos kurie isejo is gyvenimo kardinaliai pasikeite ir man ji kaskart primena man skaudu isgyvenima ir asocijuosias su zmogumi kurio cia nebera su mumis Nežinau, visdelto nereikejo jam taip daryti, juk daug smagiau viska iskesti isgyventi patirti. tai buvo klasiokas su kuriuos santykiai prisipazinsiu buvo baisus, jis man buvo ziaurus, o pasirodo galbut sirdyje jautrus… Nes paskutiniai jo sms buvo romantikai isnyks nuo zemes pavirsio kaip dinozaurai, tai gal jis nebuvo toks koki vaidino kieta sustra, is kitu tyciojanti, jis elges kaip kiti kad pats neatsidurtu aukos kailyje? apie zmones kurie iseina iki tol maniau: kvailiai durniai arba silpni, dabar to pakartoti nebegaliu. Nors su juo buvom kaip minejau ne draugai o gal ir blogiau jauciu nuoskaida del jo kalte gal ko nepaklausiau ko nepakalbejau, ir pan. Nors mano nuomone apie tuos kurie isejo pasikeite, kai kalbu apie savizudzius dabar mastau kitaip, ir kaskart atsimenu ji, bet kartu jauciuos nepatogiai, nes galbut nederetu apie ji kalbeti, bet automatiskai kalbi apie savizudzius ir gaunas apie ji o tyleti irgi negaliu, nes jei tylesi, kaupsi viska savyje gali pratrukti ir… vat Liežuvis o kodel tokios mintys kilo ka linksmesnio galetume paplepeti…

deja tokios mintys uzklumpa dazna ir tuo metu nesuvoki jog tai nera iseitis, jog paliksi daug skausmo ir klasutuku, o apie kazkoki mastyma toje situacijoje nera ne kalbos deja man zinomu atveju zenklu kad butu buve nebuvo, bet kad zmogus blogai lanke mokykla visi numodavo kol…

kaip zmogus nzn ka jam daryti ir pan tai jis prieina prie savizudybes bet galima jam ir padeti!! pasikalbeti visokie budu yra bet savizudybe ir zema net laabay!!! Pavargęsnzn supranta jie kad sawo artimiems zmonems bus skaudu! Sudužusi širdis

nu kartajs atrodo, kad joa… kad chia tas tik belieka ir t.t., bet taj plet… pats lengviausias budas pasitraukt is savo problemu… Nekaltas

nieko nemanau as apie tokius dalykus negalvoju Liežuvis