savizudybe

shitaip shnekedamas parodai savo neishprusima… turi suprasti jog ne visi zhmones yra vienodu nervu, vienodu sugebejimu spresti problemas. Kaikurie lengvai jas ishsprendzhia, tachiau yra ir tokiu kuriems spresti jas yra daug sunkiau, tajgi, kaip bebutu gaila tie zhmones pasirenka toki problemos sprendimo buda kaip savizhudybe. Sekmes |]

labai graziai paaiskinai. pritariu tau

[quote]Swallow rašė:
arba galiu papasakot tikra atsitikima.
netoli mano namu per pora menesiu buvo isprievartautos 3 16-metes panos. maza to jas isprievartavo is aytaus kolonijos pabeges kalinys. ir visas uzkrete aids.
[/quote]

Istorija įdomi. Taip Tik užsikrėtimo lytiniu keliu tikimybė yra 50/50.
Ir, kiek žinau, pastaruoju metu niekas iš Alytaus pabėgęs nebuvo…Aš nekaltas

Savižudybę pateisinu tik tada, kai esi neišvengiamai pasmerktas kančioms.

Istorija įdomi. Taip Tik užsikrėtimo lytiniu keliu tikimybė yra 50/50.
Ir, kiek žinau, pastaruoju metu niekas iš Alytaus pabėgęs nebuvo…Aš nekaltas

Savižudybę pateisinu tik tada, kai esi neišvengiamai pasmerktas kančioms.

[/quote]

jeigu tai nera viesai paskelbta, dar nereiskia, kad nepabegu. as ne melage ir tokiu dalyku neissigalvoju. ir tom panelem buvo atlikti tyrimai, po kuriu ir paaiskejo kad jos uzsikrete

[quote]Swallow rašė:
jeigu tai nera viesai paskelbta, dar nereiskia, kad nepabegu. as ne melage ir tokiu dalyku neissigalvoju. ir tom panelem buvo atlikti tyrimai, po kuriu ir paaiskejo kad jos uzsikrete
[/quote]

Ok. Aklavietė.Aš nekaltas
Bet dėl pateisinimo lieku tos pačios nuomonės.

Ne savizudybe esme o prisisaukti pagalbos…tai jau turbut paskutinis zingsnis kuri zmogus zengia nebesugebedamas kitaip atkreipti demesio…jie nenori zudytis…jiems reikia draugu…

nesmerkiu,bet ir nepateisinu.tiesiog savizudybe gali buti lengviausia iseitis is visu problemu.o siaip is tiesu visi savizudziai nenori mirti ir laukia,kol kas nors juos no to atkalbes.

NA AS SEIP TAI PATEISINU TUOS ZMONES KURIE ZUDOSI…JUK KARTAIS TAIP BUNA KIEKVIENAM KAI TAU ATERODO KAD TAVES NIEKAS NEMYLI KARTAIS TAIP IR BUNA…
KAD TU NIEKAM NERUPI IR PRADEDI MASTYTI APIE SVIZUDYBE O KIKURIE IR NUSIZUDO… BEVEIK VISI KARTAIS APIE TAI PAGALVOJAME… IR MAN PACEI YRA KILE TOKIU MINCIU …
AKI VISAI VIENAS PALIEKI SAVO MAZAME PASAULELYJE…Aš nekaltas

truputi supainiojai savokas: galvoja manau dauguma zmoniu, bet nesveiki tie, kurie taip padaro

Asmeniskai as nusizudyt turbut neisdrysciau…Aš nekaltas… Nors, net ir priezasciu tam neturiuŠypsena… Ir tikiuos dar ilgai neturet…Aš nekaltas

ish tikruju dazhnai pagalwoju apie sawizhudybe,ir tiksliai zhinau,kad jei jau zhudysiuosi,tai tikrai nesipjausiu wenu–>tai shlykshtu,gal prisigeriu tablechiu,ne nu ish tikruju tai tikrai nesizhuysiu

bet nesmerkiu tokiu zhmoniu,jiem matyt labai sunku boona,kad jie taijp daro

o cia jau yra autanazija (atrodo taip rasosi Šypsena) o siaip tai savizudziai yra silpni zmones … nes nera padeties be isheities . Na aishku jej dauk smugiu ish eiles gauni (kaip duotame pavyzdyje apie gaisra, pabegusius draugus ir t.t) tai stogas tikrai nuvaziuoja … nodziu savizudybei tikrai nepritariu

Bandymai žudytis, mintys apie savižudybę dažnai yra požymis, kad žmogus nepajėgia susidoroti, dažniausiai dėl kokio nors įvykio ar eilės įvykių, kurie jam yra labai traumuojantys ar kankinantys. Dažniausiai šitie įvykiai praeis, jų poveikis galės būti sušvelnintas arba jų neįveikiamumas palaipsniui išnyks, jei žmogus galės priimti konstruktyvius sprendimus apie savo elgesį krizinėje situacijoje, kai ji yra pačioje blogiausioje stadijoje.

Paprastai žmonės bando nusižudyti, norėdami nuslopinti nepakeliamą emocinį skausmą, kuris gali atsirasti dėl įvairių priežasčių. Dažnai tai būna pagalbos šauksmas. Žmogus, bandantis nusižudyti, dažniausiai būna tiek prislėgtas, kad nesupranta, jog yra ir kitų pasirinkimų: mes galime padėti sustabdyti tragediją, stengdamiesi suprasti, kaip jie jaučiasi, padėdami jiems ieškoti kitų galimų pasirinkimų. Savižudžiai dažniausiai jaučiasi siaubingai izoliuoti; dėl savo kančių, jie nesugeba pagalvoti apie žmones, į kuriuos galėtų kreiptis, taip dar labiau padidindami izoliaciją.

Absoliučia dauguma atvejų, savižudis pasirinktų kitą kelią, jei taip baisiai nekentėtų ir galėtų vertinti veiksmus objektyviai. Dauguma savižudžių duoda įspėjamuosius ženklus tikėdamiesi, kad jie bus išgelbėti, nes jų noras yra baigti emocines kančias, o ne mirti.

Dauguma nusižudančių asmenų nebūna diagnozuoti kaip psichiškai sergantys. Jie yra tokie patys žmonės kaip jūs ir aš, kurie konkrečiu laiko momentu pasijaučia izoliuoti, beviltiškai nelaimingi ir vieniši. Veiksmai ir mintys apie savižudybę gali atsirasti dėl gyvenimo stresų ar praradimų, su kuriais žmogus mano negalįs susidoroti.

ojataus… mano metu senumo tema… ish kur chia… Nekaltas

nemanaw, kad savizhudybe gerewsias sprendimas ishspresti bedas…

a kazkaip uzejo mintys apie savizudzius, tai ir pagalvojau kodel man neissakius savo minciu…Nekaltas

o koks geriausias tavo nuomene sprendimas ispresti visas bedas?

nea… ash nieko nesakau…
o tawo mintys net labaj tejsingos Taip

Tikrai nemanau, kad savizhudybe-geriausias problemu sprendimo budas ar shiaip isheitis…Ash sutinku, kad reikia tureti stiprybes ir valios priesh save pakelti ranka, bet tie, kurie zhudosi tikrai nepamasto apie tuos, kurie juos myli…Reikia turet stiprybes gyvent, ir sprest tas problemas…Juk nera padeties be isheities…

Man irgi kildavo tokiu minciu, bet supratau, kad jos beprasmes…

Ir ash sutinku, kad pvz. ishprievartauta mergina gali apie tai mastyti…Tai juk siaubinga ir zhala visam gyvenimui, bet reikia stengtis…
Niekada negalima pasiduot.

Savizudybe Ne Iseitis…Viskas PRIVALO Issipresti MirktLaimingas