savizudybe

savizudybe

wat ka manot apie savizudybe? ar pateisinat tuos zmones ir suprantat? ar smerkiat? kaip manot, ar gali buti priezasciu del kuriu zmogus gali noret nusizudyt ir visi ji suprastu?

nzn…Aš nekaltas

siaip savaitgali reijketu galvoti kokias linksmesnes temas, o ne tokiasTaip

blexa ninaprasna lietuva savizudziu krastas… viena po kitos temos apie taiAš nekaltas nepateisinu savizudybiu problemas galima sprest kitaip o jei zudomasi vien del to kad butum pastebetai tai isvis kazkoks issigimimas

Priezasciu yra tik ne savizudybei… Ne

priezasciu gali buti labai daug ir ivairiu. as pati kartais apie tai pagalvoju. kartais atrodo, kad gyventi buna pernelyg sunku, kai viskas slysta is po koju. man taib buvo visa sia savaite, atrode kad blogiau buti nebegali

nu siaip man atrodo, kad apie savizudybe pagalvoja tie kuriems su psichika ne viskas geraijAš nekaltas
nors nezinau…

as irgi tokiu tokiu dalyku nepateisinu… nors is tiesu is vienos puses tuos zmones gerbiu… jie turi nepaprasta valia Šypsena

nebutinai
isivaizduok. tau 16. tavo tevai sudega per gaisra. tavo bachuras pabega su kita. o pasirodo kad tu laukiesi. tau nesiseka mokykloje. tu neturi pinigu ir t.t. (cia buvo tik pavyzdys). ar tau nekiltu minciu zudytis?
arba galiu papasakot tikra atsitikima.
netoli mano namu per pora menesiu buvo isprievartautos 3 16-metes panos. maza to jas isprievartavo is aytaus kolonijos pabeges kalinys. ir visas uzkrete aids. ir pasakykit man ar jums uztektu drasos toliau gyventi. as tai turbut neatlaikyciau. o jeigu jos saugojo nekaltybe tam vieninteliam ir buvo taip isniekintos. o jeigu jos dar ir pastojo, jos aisku darysis abortus. o po abortu atsigaut irgi nelengva. o kaip dar reaguos kiti, kai suzinos kad sergi aids. aisku linkiu joms kad spetu issigydyti. tai tiek. pagalvokit ar tokioj situacijoj jus nenoretumet savo gyvenime padeti tasko?

po tokiu ivykiu ir pasimaisytu protasTaip
ir su psichika butu laaaabaij prastaij!

Koks cia valios turejimas, jei pasirenki lengviausia problemos sprendimo buda?

su psichika jum negerai ar ka kad norit zudytis jei tokios mintys kyla tai riek uzdaryt ten kur sienos minkstos ir durys be rankenu nes …

jus pagalvokit ka tevai jaus jei ju dukra- sunus jaunas nusizudys Cha cha

kaip jiems toliau gyvent reiks??

ir kas siais laikais per zmones… as tai jauciu pirma ji nuzudyciau, tik po to save Šypsena jeigu pirma nuo proto nenusokciau…

bet tu pagalvok… kokia valia reikia tureti, kad atimti tai ka ne pats sukurei… ta prasme gyvybe… nors siaip as tik sakau, kad valia turi, ne kiekvienas sugeba tai ka sugalvoja ir padaryt… nors siaip savizudybeje pasireiskia ir daug egoizmo Šypsena

manau tai labai labai blogai,ir tai yra nepateisinamaNustebęs

hmmmm…Aš nekaltas

siam momentui nekyla… bet pagal ta pvz isvardinta… jauciu kiltu Aš nekaltas

Man atrodo,viska galima ishspresti paprasciau negu savizudybeAš nekaltas O dar kiek artimiesiem rupesciu

fak u all savizudziai lopai ir bbd zudosi tik tie kurie negali susitvarkyt savo savo gyvenimo…krc savizudziai duxai!