Sapnas

Sapnas

Is dalies tikiu sapnais. Sapnuoti vestuves, vadinasi dalyvausiu laidotuvese, o paciai (-iam) isteketi (vesti) vadinas pati mirsiu. O sianakt as butent tai ir sapnavau. Sapnavau, kad buvau su labai grazia balta suknele, turejau grazia puokste geliu, kad ejom i baznycia, taciau as persigalvojau ir mes nusprendem nebesituoktiNekaltas
Ar kasnors esat sapnave save tokioj padety, ar kasnors poto negero nutiko? Beje, koks menulis sianakt buvo?Nustebęs

nesamone apie ta mirti.
Sapnavau kelis kartus irgi. Paprasciausiai, kaip nebutu keista, suspanavus save balta suknele dazniausiai ta diena nutinka kazkas labai blogo.
bet tai gal ir sutapimas… sapnai atspindi isgyventas akimirkas, mus pasamoneje slegiancias problemas ir t.t.

Nu va laiku persigalvojei tai dabar givensiMirkt

Sianakt pilnatis, bet nesuk tu sau galvos su tais sapnais. Kad reiskia tokius baisius dalykus, nea Ne.
Sapnai, kaip sake Gyvatuke, atspindi musu isgyvenimus, ne daugiau.
Gėlė

Kažkaip nelabai tikiu sapnais, horoskopais, žiniuoniais visokiais

kelis kartus esu sapnavusi, kad esu su balta suknele , ruosiuosi zenytis, parkas papuostas baltom ramunem, jaunas grazus kunigelis stovi ir laukia, kada as prieisiu prie altoriaus, as stoviu ir abejoju ar eiti ar ne ir staiga privaziuoja dyyyyydelis ikarusas, prasidaro durys, o ten uz vairo sedi mano pirmoji meile( beje, kuri jau 10metu kaip skraido su angeliukais) ir sako : " Mazute, as suzinojau, kad tu zenijiesi ir atvaziavau taves isgelbeti. sok i vidu ir mes pabegsime nuo visu ir laimingai gyvensime" As pradedu dvejoti ar begti ar zenytis ir isoku i autobusa, numetu dyyydele ramuniu puokste jaunajam (mano dabar jau EX) ir isvaziuojama… THE END
ir iki siol dar esu gyva ir nieko nenutiko. o sapna sapnavau 2 karus. pries mazdaug 4-5 metus

heheCha cha
Beje, keista kartais buna kai susapnuoji zmones, kuriu gyvenime nesi sapnaves. Sianakt susapnavau savo senuosius klasiokus, tiksliau klasiokes, bet viskas taip aiskiai buvo. Paskutini karta jas tik 7-oj klases maciau, o sapne jos jau suaugusios buvo. Sakoma, jog kartais sapnuoji tai, apie ka diena labai mastai arba apie ka su kuom nors kalbi, taciau as jau daugiau nei metus apie jas nebuvau prisiminusNekaltas O sianakt, se tau… ir susitikomLaimingasApkabinimas

tai jau geriau netikek sapnais- o mirsi tai tik po kokiu 80metu.Šypsena

kaip gerai kad as nesapnuoju Šypsena

pilnatis.
zmones dar ir ne tokiu dalyku prisapnuoja.
kiekvienas sapnas individualus raktas.
"vaikas"-rupesciai
"s…"-pinigai

o vestuves…Nekaltas
pokyciu matyt tavo gyvenime reikiaMirkt

Laimingas

Gali buti, taciau daugelis sapnininku ir pan. aiskina, kad per pilnati sapnuoti sapnai tiesiogiai pildosi. Na, ta prasme, kad tiesiogiai ju isaiskinimo reiksme pildosi, todel ir nerimauju, nes, kaip sakiau, esu truputi prietaringaPavargęs Anyway… tikiuos viskas bus geraiNekaltasDrovus

Sapnavau ir vestuves, ir save su balta suknele ne vieną kartą. Ir nieko (tfu tfu tfu).
Nesinervink.
O gal kas nors kada nors neseniai apie vestuves kalbėjo arba pagalvojai ką nors-va ir išlindo iš pasąmonės Taip

Beje, yra toks prietaras, kad jeigu nenori, jog sapnas issipyldytu, tai ji kuo greiciau kam nors papasakokiteCha cha

dar yra kitas prietaras: jei susapnavai ką blogo ir nubudai, tuojau apversk pagalvę į kitą pusę - neišsipildys.

Prisimine paauglysteje labai daznai sapnuodavau viena ir ta pati sapna, kad as niekaip negaliu praeiti pro kazkoki nama. Visomis isgalemis stengiuosi ir negaliu Šypsena Bet viena karta ejau ir praejau. Tai tas sapnas issipilde. Laikiau vairavimo teises. Kaip tik prie to pastato, kuri kadaise sapnavau (o tai buvo pedagoginis institutas Sevcenkos gatveje) esancioje aiksteleje mane instruktorius moke pastatyti masina tarp kitu masinu atbuline eiga.Pirmiausiai is desines, paskui is kaires. Ir pasake, kad jeigu is pirmo karto gerai pastatysiu - jis manes daugiau nebekankins Šypsena Taip stengiausi…ir daugiau nebekankino Cha cha O beje pernai dar tame paciame pastate gavau bakalaura Šypsena

o ash esu sapnawes, kad miriau tris kart ish eiles Cha cha sapninke tai reishkia, kad ilgai gywensiu Kietas

O man tik vieną kartą gyvenime buvo tiesiogiai išsipildęs sapnas. Sapnavau, kad važiuoju geltonu autobusu Ikarusu, ir jame sutinku savo labai seniai matytą klasioką. Tą patį rytą taip ir nutikoCha cha O autobusais labai retai važinėdavau.

Pati esu taip pat sapnavus avo vestuves ir balta suknele, po to nieko blogo neatsitiko. Tiesa sapnavau kai buvau netekejus Mirkt gal labai norejau isteketi… Flirtas
O siaip tikiu, tik keliais sapnais, kai sapnuoji purvina vandeni ir kai pasibuciuoji su moterimi, tai lauk ligos .
Tiesa kazkada sapnavau, kad einu Laisves aleja ir kazkas sprogsta ir taip nudegina kojas…ir po kurio laiko einu gatve ir sprogimas Baisu. Pasirodo sprogo bute, kaip veliau suzinojau susikaupusios dujos. Bet man nieko nenutiko, nors stiklu krusa turejau atlaikyti