Sapnas

VeeePiktasVeee

Oi nepagalvok nieko blogo, mamai ar draugei i zanduka…

o as jau spejau prisigalvoti …Cha chaJuokiasiCha chaMirkt

siaubas, nu ir durnizmu prisigalvoja zmones Nekaltas
fui Veee

beje , as kai laikausi dietos, tai nuolat visokius skanumynus sapnuoju. O viena karta sapnavau, kad valgau skanu dideli kvepianti kumpi, seiles varva… as taip abiem rankom paemusi tik issiziojau … is skaniai suleidau rantis i ji … pabudau nuo klyksmo … - vyras miegodamas buvo ant manes uzmetes ranka, o as jos ir paragavau …
daugiau nebeleidzia dietos laikytis Cha chaCha chaCha cha

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi prikolasCha chaGerai

paskutini karta kazka panasaus susapnavus pakliuvau i ligonine (reanimacija) NekaltasNekaltasNekaltas

Baisu

"labai nuraminai"ŽliumbiaŽliumbia

bet nenumiriau Cha cha o ligonineje visai fun pagulet Cha cha

dar gyva? Cha cha

hehe… na kaip ir joCha chaCha chaLaimingas

na ir puiku Mirkt

Cia tai superGeraiCha cha

Sapnas yra tavo pasąmonės išraiška, tad jei nori vestuvių, tai ir sapnuoji, o šiaip kad vestuvės reikštų mirtį- dar negirdėjau. Tikrai žinomos man sapnų reikšmės yra vanduo, pagal kurio skaidrumą gali spręst apie sveikatą; dantys- kurių traukimas, ypač skausmingas ir su daug kraujo, tikrai rodo mirtį; utėlės, kurių kiekisCha cha nusako būsimų įplaukų dydįJuokiasi. Tai tiekLabas

o as karta sapnavau,kad numire visa musu seimyna,t.y.-mano tevai,sese ir as…Ir va stovim prie dangaus vartu ir laukiam,kada gi mus ileis…Priejus musu eilei-visus praleido-o manes -NEPiktasLiūdnas

As ir klausiu-Kodel?Sakau sese mane nuolat erzindavo-tevai irgi pykdavos,ir siaip-as rodos tikrai niekuo labai nenusikaltau…

Balsas pasake-kad man dar reikia gryzti…Padaryti dar kazka…

Tai ir pargryzau…

Ar gali taip buti-kad tai buvo nesapnas…?gal as tada buvau realy numirusi…o paskui pargryzau…?Nekaltas

Kiekvienam zmogui sapnai ir ju reiksmes yra individualus dalykas, o tiketi tais visais "vestuves = mirtis" ir pan. yra gryniausia nesamone!!! be to, nebutinai kiekvienas sapnas gali kazka simbolizuoti, paprasciausiai kartais tie vaizdai "islenda" is musu pasamones, asocijuojasi su tuo, ka matem realybej ir pan., todel aklai pasikliauti sapnais, mano manymu, nevertetu…

kartais tikiu… buna, kad kazkas sapnuoto issipildo… retai. o kai turiu laiko ir netingiu paskaitau http://www.sonnik.ru , bet cia tik laisvalaikio pastumdymui… Laimingas

Ash tai kai kakulius sapnuoju visad pildosi… pinigaiDrovus
Net bendradarbes priesh atlyginimus klausdavo… ar dar nebraidei po ****aCha cha?

na taip bendrai tiket zinoma absurdiska… bet pvz tikiu, kad jei prisisapnuos, kad tau isrove danti… mirs giminaitis… o jei su krauju… labai artimas zmogus… (sitai jau pasitvirtino ne vienam mano pazystamui, seimos nariams… manau ir bangoje atsiras)
jei prisisapnuos kad apsirengus baltai… tai reiskia, kad sirgsi, o ne mirsi… tikrai ne viena karta kazka sapnavau Liūdnas ir ne viena karta liga uzpuole… kad ir tuo… reanimaciniu atveju… tai man prisisapnavo, kad begioju su balta pizama… Cha chaCha chaCha chakazkada sapnavau, kad isteku … su raudona suknele… ir nieko… gyva saveika Cha cha

kazkaip pirma karta girdziu, kad vestuves - mirtis… Šypsena nera jau tokios labai gireztos taisykles, kad ka susiapnuosi bus priesingai…