Santykiuose, meileje metai - tai beprasmiai skaiciai...

Santykiuose, meileje metai - tai beprasmiai skaiciai…

Gan daznai pasitaiko gyvenime, kad vyras virs 30 isimyli jauna mergina kokiu 16-18 metu, bet tai beveik normalu ir niekas per daug i tai nekreipia demesio, bet jei atsitinka atvirksciai, tada visa visuomene pradeda badyti pirstais ir aiskinti kad tai negrazu ir negalima, galiausiai ta moteri kaltina , kad ji ta jauna vaikina suviliojo, nors is tiesu yra atvirksciai
Kas cia per poziuris Piktas ?

Manau, kad metai svarbu. Būna kartais ir išimčių. Bet svarbu ir tai kaip moteris ar vyra satrodo ir patirtis gyvenimiška. Aplamai manau, kad kai tau > 30 nerealu kalbėti apie meile iš pirmo žvilgsnio ir panašias nesamones.

Kvailas poziuris…Deja, pasitaikantis gan daznai…As esu tokioje pat situacijoje… Esu vyresne, todel aplink tik ir girdziu: nesusidek su vaiku, nieko nebus, jokios ateities… Bet stengiames gyventi tik sia diena ir dziaugtis tuo, jog mums dabar gerai…

Ot ir klystat brangutės būna meilė ir tokiam amžiuje ir iš pirmo žvilgsnio. Aš pati nepatikėjau,kad taip gali būti,bet tai pajutau ant savo kailio ir niekam to nelinkiu. Tai per daug sunku. Aš dabar kaip tas puoles angelas… Na bet teks išgyventi ir nuvilti savo miela berniuką nes mūsų meilė uždrausta…Liūdnas

Taip tikrai yra toks stereotipas, kad vresnė Moteris Blogai

artimoje aplinkoje yra ne viena pora, kurioje Moteris vyresnė keliais metais, o kaip tyčia visi atrodo labai laimingi Myliu

o vienoje poroje Moteris yra stiprokai vyresnė, aišku,kažkiek atrodo keistokai iš pradžių, tačiau visi pastebėjome, kad Vyras su ja atrodo žymiai laimingesnis nei su savo bendraamže…

ot taip vat būna vat

Duok dieve.kad tau brangute netektų to patirti. Kaip tau gerai,kad meilė yra tik nesamonė-mažiau problemų automatiškai. Mirkt

Klysti, merguzele!
Mirkt

Man 25, o mano vyrui 43 …
mano geriausiai draugei 34, o jos artimam draugui 23 …

as su vyru esame patys laimingiausi pasaulyje, o jie, kiek matau, vienas nuo kito negali atsiplesti o akyse matosi begalinis svelnumas ir meile…

nusisnekejai visai ,nieko tu nesupranti…

Nemanau kad tai ilgai truks…

Iš tikrųjų žmonės neturėtų kištis, jei įsimilėjusiems gerai amžius nesvarbu.Kaskokie skirtumai yra.Ir taikytis vienam ar kitam reikia, bet tai priklausys nuo jų.Biologinės žirklės su savo pliusais ir minusais.

Aš irgi sakau - prie ko čia tas kalendorius? Jei du žmonės vienas kitą myli, tai koks, po velnių, skirtumas, kuris už kurį yra vyresnis?

pas juos jau 2 metai tai trunka … ir jie ruosiasi isvaziuoti gyventi i kita miesta kartu, nes jis gauna labai gera darba ten, o ji isleto ieskosis kai isvaziuos … nemanau, kad tai neilgai truks…
o mes ruosiam savo visa nama, kad butu kuo patogiau "nusipirkti" ir auginti vaikuti …

nesiginciju - gal ir neilgai tai truks, bet …

labai idomi tema,man pvz:44 metai, mano zmonai 23 ir mes gerai sugyvenam.Šypsena

As taip pat zinau viena seima, kur vyras jaunesnis uz zmona 10 metu, bet jie sekmingai augina du vaikus ir is salies atrodo visai laimingi, taigi ne amziuje esmeTaip

Silvijna Mirkt tu saunuole ! Gėlė

Niekas ir nekalba apie meile is pirmo zvilgsnio, tu to tikriausiai nesi dar patyrusi…
Kai supranti, kad del to zmogaus gali… ir tu su juom esi pats…
Kai supranti, kad ji ta kurios jieskojai tiek metu…

Niekas ir nekalba apie meile is pirmo zvilgsnio, tu to tikriausiai nesi dar patyrusi…
Kai supranti, kad del to zmogaus gali… ir tu su juom esi pats…
Kai supranti, kad ji ta kurios jieskojai tiek metu…

Tu labai protingai galvoji Gėlė tu saunuole, kad nekreip demesio i nesamoningas kalbas,ju buna labai daug,bet jei jus atlaikysit visa ta spaudima… tada tikrai jus vienas kita atradot. Tai tikras jausmu isbandymas …