Santykiuose, meileje metai - tai beprasmiai skaiciai...

Zveriuga, man taip neatrodo, kaip tik vyresne yra Gerai, nes…

Butent, amziaus sirtumas kaiptik suzadina viska tai yra jega !Gabriela as su atvim Labas

tei kad kai vyras vyresnis uz uz mergiote 10-15 metu … tei pat vyxta vysuomenes nepasitenkinimas …
bt kokiu atrveju , is pradziu ir bus didziulis potraukis vienas kitam … bet su laiku , kai moteris neisbuna amzinai jauna … to jaunucio vyro nukrypsta akys i kita puse … tas pats ir su vyru …
tei kad tokia meile mano manimu nera ilgalaike …Nekaltas
tei jau yra ir nieko cia nepadarys i…Ne

tik neaisku ar tas susizavejimas isliks po desimties metu …Kietas

Niekam cia neidomu ka tu manai Juokiasi

Jo butent taip ir turetu buti, juk jie nelenda i kitu gyvenima tai kam jum kistis.
natasofi as pilnai sutinku su tavim Šypsena

ZMOGAU SPAUDZIU TAU DESINEGerai

Gerai Tikrai nuosirdzei linkiu tau kuo geriausio ir spaudziu desine Gerai

Niekas nezino kas musulauke rytoj ar poryt…

Nuostabios Jusu mintysŠypsenaTik vyresniam vis uzplusta isdykeles mintys- o kas bus po 10,20 metu?
Kaip noretusi gyvent tik sia diena… o juk ir aplinkiniu padidintas demesys, sunku uzsimirsti…
Jei esi jaunesnis, -e ,padek mylimam zmogui iveikt sias abejones…o taip tai tikrai neysivaizduojama laime - jei tikra meile…LabasLabasLabas pavydet reikia

Kiek suprantu - sitas nikas ir sukurtas kazkieno is musu siai na ir gal panasioms aktualesnems temoms pagvildenti… Bet ne tame ir esme. Kadangi naujas dalyvis nerodo savo amziaus, sunku jam ka ir patarti…
Visgi situacija, kai moteris zenkliai vyresne yra net savotiskas ejimas pries gamta ir jis nepasiteisina. Sakau tai is savo ne itin dideles praktikos. Per visa gyvenima tepazinojau 4 tokias poras ir visos jos ilgai neistvere: kas 3, kas net 8 metus, bet subyrejo galutinai. Na, o kadangi ir as asmeniskai net ir pazindinti su vyresne nenoreciau Nustebęs, tai be abejo mano nuomone gali buti kiek subjektyvi.
Visgi turiu pabrezti dar 1 savo pastebejima per kelis desimtmecius. Tai pastebejimai is kriminaliniu kroniku: Jei rasoma, kad buitineje aplinkoje vyras sunkiai suzalojo ar net uzmuse savo zmona ar sugyventine - atkreipkite demesi i ju abieju amziu.… Toliau gal ir nekomentuosiu…

Pati neprasideciau su jaunesniu,…bet jei tavo Moteris nori - Gerai Nieko nematau smerktino jei to nori abu Taip

Mano nuostata - Vyras turi būti vyresnis už Moteris.

o jei neabu…?

NekaltasNekaltasNekaltas

persasi isvada, kad labai nori bent jau senatveje pasidziaugti vienatve, nes pagal statistika ir taip moteros ilgiau gyvena

NekaltasNekaltasNekaltas

jei bent vienas is ju nenori, nemanau, kad jie bus pora, tad ir svarstyti pagrindo nera Nekaltas

bet uz nepilnamecius gali nuspresti tevai… tarkim, karaliskoj seimoj…

NekaltasNekaltasNekaltas

kai bent vienas nenori - jokiam amziui, su jokiais metu skirtumais ar be skirtumu nieko nesigaus.
Nežinau

nenoriu vienatves. ypac senatveje…