sanauda 328i?

Aciu,db zinosiu Cha cha aisku kad praejo,ir jau ne siais metais…tiek kad tos lempos prieky pagyvina ji samrkiai sakyciau Nekaltas

tipo fl kaip pas mane? man tai bbz kartais visai graziai ziurisi tas kupo priekis po fl kartais apskritai visa masina iki nx nusibosta Cha cha

Gerai bent jau netrukčioji pradėjęs važiuoti, tas kvapas sankabos net malonus

Aha,pas kaip pas tave tas priekis.nieko keista ka atsibosta,viskas kazkada atsibosta Cha cha

Sita masina trubut greit turesiu ilgiausiai is visu savo auto Nekaltas

suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-328ci-e46-leder-klima-xenon-h arman-kardon-zell-am-harmersbac/184560045.html

tiltas gale nuplyses Cha cha

Aisku ko parduoda,plius motoras keistas svieziai

Reikia protingai važiuot. Nx kai lopui lekti. Man tai pvz pazoras lekti, o prie sviesoforo vel visus susitikti. Nieko ten mieste neprilakstysi. Matau raudona ir atleidziu gaza, o ne lekiu iki paskutiniosios, kad aplenkti ir stipriai stabdyti. As propoguoju ekodraivinga - niekur neskubu Šypsena

Dominique Gerai Tai darai mažesnes sanaudas nei gamintojai deklaruoja? Cha cha Aš taipogi neskubu niekur, kam draskyt mašiną be reikalo… Dėl manęs tai max greitis galėtų būti koks 130, kokiai fūrai aplenkt pakanka ir ok… Kada greičiau važiavęs tai net nebepamenu, baustas dėl KET paskutinį kart turbūt prieš kokius 5 metus… Ir mašina tada atsidėkoja pačiam, net peugeot turėjau, tai tik padangikes tepirkau, kai pats gražiai su automašina tai ir ji su tavim gražiai elgiasi Šypsena

Kaip suprantu sanauda visai Gerai, reiks prasivaziuot. Tikiuosi nebus epic fail’as kaip 320d isbandzius…

Aš taip pat sakyčiau, kad važiuoju EKO, jei mašina būtų nevalingitas Šypsena