sanauda 328i?


sanauda 328i?

Ka gero ant Vln zemes vartoja 328i mechanke? Nekaltas Ir siaip ka apie modeli blogo girdet neskaitant, kad jau seniena? Su srautu uztetenka judet? Nekaltasauto.plius.lt/skelbimai/bmw-328-2-8-l-kupe-1999-benzinas-3 17804 3.html

12 normaliu oru be kamščiu.

~13-14. bet kas su salonu cia Baisusp.s. ceptoriau, 12, cia kai ir darzove su northstaru i 16 telpa? Juokiasi

rida Gerai Cha chadaugiau skonio reikalas… speju judant paskui srauta ir i kokius 10 sutpltu… uz srauta be 14 niekaip Nekaltas

bus nuo 12 geriausiu atveju Šypsena O siaip bus kaip naktibledas sako jei pavaikysi tai ir 16-18 parodys Mirkt O kas salonui oda suskirdus ir tiek Nekaltas

seip kazkiek net ekonomiskesnis uz 325, as parasiau 325 sanaudas.

liūtaurai, nu 13, patenkintas? Cha cha

mechanke 12-13, automatas 14

autoweek.nl/auto/17935/bmw-328ci

ceptoriau, nu vazinejes as pacukas su lastocka 325, tai be 18-20 man niekaip Ne Cha cha

MrC baik baik trasoi bus 9-10 mieste ne pro kur Mirkt kazkada savo 2,0i pavejui visa kelia ir iki90km/h ir vienas italpinau i 7 bendzo. siaip 8-9 trasoi kaip uoga 100-120 judant Šypsena man kauniuke nuo 12-14 iseidavo jei begazavimu Šypsena

rida Gerai pirk, nes nu moteris turbūt važinėjo sūnaus į darželį, tai pasakys, kad ji tik sankabą padrožė, o visą kitą ledas Gerai

Gera kaina Gerai o siaip visi jie vienodai valgo, ar 2.5, ar 2.8, ar 3.0. Kolega po dvilitrio 406 kupo persedo ant 330 tai baisiai laimingas. Sąnaudos vos 12l Gerai

nesu bmw fanas…bet sitie man patinka Taip

Laukiau kipso su tuo saitu ir berysinem ten deklaruojamom sanaudom Šypsena

man rodos salonas cia ne is sitos masinos, kazkas islupo normalu medziagini ir sudejo sita baisybe

Dominique, jei 3.0i mieste 12 tai ten penciju pencijos pencija o ne vaziavimas Mirkt

kaušas vėl sapnuoja, kur aš sakiau, kad 16? Tu bile pasvaigt pagal savo fazes Cha cha 18.3l buvo sakyta pagal pylimus, kompas 17.8 atrodo piešė Šypsena

utena, kaunas, jurbarkas …konstruktoriu miestai …tai visko gali buti Cha chaedita: Mr slaptoji meile 2 litrai dyzelinis yetis mieste piesia 9.5 litro …baisu…rida 36 000 stukes ar tai 37 Juokiasi kas bus kai dar biski pavaziuos ?!