sanauda 328i?

siaip su gazpromu ir ekonomas ir sekundes px turi Gerai

bet šitas bmw su mažu teliku Blogai

darzove vel sustra Juokiasi Juokiasi Juokiasi

pilnatis artėja, išsiliek, eik dar pas pletkų bobutę pasiklausyk kokios istorijos

valy naxyu suka Juokiasi Juokiasi Juokiasi

gaf gaf Katė

ai dw nepradedam Cha cha

Dominique, 330 12 litru? cia dyzelio gal nebent? Nes benzo po miestra trinantis 15 buna… Pas mane 330i automatas su Pilnu baku po miesta trinantis nuvaziuoju apie 370km, ten aisku nevarvinu iki paskutinio laso… bet lempa uzsidega apie 340, aisku vaziuoju ne pencininku rezimu. Trasoj 100-120, apie 7

man 3,5 6 cilindrai eilėje ir 4bėgis automatas mieste kapodavo iki 17ltr. važinėjau su numirusia liamda porą mėnesių, tai 22,5ltr Cha cha

nu cia tai normalios sanaudos Apkabinimas, db man tik nedaeina tie briedai, apie vaziavima ant oro. Juokiasi

bbz cia kai paskaitai ka kai kurie deklaruoja ir ka raso visokia spauda ir pradedu nesuprast arba as vaziuot nemoku arba pas mane bakas kiauras nes niekad neitelpu i deklaruojamas sanaudas jei vaziuoju laisvai negalvodamas kad daba galima pariedet ar ten dar kaip pataupyt Ufff

Bet kai pasižiūri naujas mašinas, tai net benzų fantastiškos sąnaudos kažkokios :\ O dyzeliai tai išvis po 4l/100km jau lenda nesunkiai :confused:

,neužgesini variklio nuo kalno tiesiai vairą nustatęs ? Cha cha

Blecha nuo kalno turbut smagiausia paspaust atrodo kad traukia tai jop.tvaj.mat Cha cha

Teisingai Manjakas Gerai, as tai irgi gazuoju, tada iskart stabdau ant raudonos, vel gazuoju… Cha cha Cha cha Cha cha

aš tai gazą numinu iki dugno, ir po to sankabą lėtai atleidinėju

As jei uzsidega geltonas tai dar spaudziu ir bandau prasokt Cha cha

Grazus bmw sitas jei feisliftas,jei ne tai nakum nekiltu jau ranka tiek pinigu atiduot uz toki Nežinau

trevetai, pirkt e46 siuo metu jau nx nx nes jau praejo ju laikas Ufff

as su 316 12/100 padarydavau, tai sita 22+ Gerai