Samsung Galaxy S 2?


Samsung Galaxy S 2?

* 4.3-inch 2-Super AMOLED display with 1280x720 resolution * Bluetooth 3.0 and Wi-Fi 802.11 b/g/n * 2 GHz processor * 32 GB of internal memory, a slot for MicroSD memory cards up to 32 GB * 1 GB RAM, 4 GB ROM * 8-megapixel camera with autofocus and HD video recording * 3.5 mm audio jack * A-GPS, Accelerometer, gyroscope, proximity sensor, ambient light sensor * Google Service (Android Market, Google Search, Google Maps, Gmail, Google Talk, YouTube )

Bus 2011 gale , bet tada ir motorola jau isleis savo planuojama dual core zceriuka…

dydis bus kaip dabartiniu, niekuom nenusileis dydziu UMPC aparatams, siuo klausimu reiktu jau daryti isvadas, gal jau lanskcius ekranus deti, nes kai telefonui reikia pirkti atskira dydesni tasiuka, tai ka as zinau Nekaltas

bet tai tuoj “telefonu” bateriju laikymo trukme priartes prie niekingos netbooku laikymo trukmes vis grudant galingesnius aparatus tenais. Niekaip nesuprantu kam vis kelti galingumus jei 99% vartotoju absoliuciai uztenka galios jau siu dienu esamuose ismaniuosiuose

viskas del skaiciuku Mirkt

4.3 Baisus man 3.7 per akis, o cia 4.3…

Na bet čia jau gigantas padarytas, tokiu atveju geriau laptopą pirkti, ir pigiau bus, ir šimtą kartų geresnis.

Evo 4g gi toki screena turi. plytele gryna Cha cha

O su laptopu galėsi paskambinti? Man asmeniškai visai nemaišo didis, turiu čimodaną, ten ir būna telefonas, kelnių kišenėse bent vasarą nesinešioju, rudenį tilps ir striukėje/švarke. Kaip kam.

Dar imestu USB 2.0 host ir WinXP tada jau butu galima ir dirbti su juo Cha cha

Taip, kad ir per skype paskambinsi, plius šitas pats nelabai panašus į skirtą skambinimui Cha cha Man dydis irgi nemaiš, tik aš nuo paprastų, MAŽŲ telefonų pereinu iškart prie laptopų, nedomina ta smulkmė masėms, nieko gero iš jos nėra Taip Nors dabar jau nyksta paprasti telefonai, greitai aplink kiekvieno žmogėno galvą skraidys nuosavi palydovai Cha cha O beje, kiek šitas telikas kur nuotraukoj yra, kainuoja ?

Pirks toki tik del zarisovkes

jooo… as irgi “telefonisku” telefonu pasigendu… visur vien lietimui jautrus ekranai, dizainas kaip transformeriu kokiu… jau dabar nelabai bera i ka ziuret… gal ir senamadiskas as, taciau bent isvaizdos atzvilgiu mano senute 6120c palyginti su dabartiniais droidais tai atrodo bent i telefona panasi…

52220, tas ‘telikas’ kainuos tiek pat kiek dabar galaxy s Mirkt

Kam cia smulkiintis, reikia tada kad ir DVD butu Cha cha

Jo, DVD tai pasigendu ir aš Cha cha.

Idomu jeigu maziau nei per 10m. Perejom nuo 3310 kuris kadaise atrode texnologiju virsune, tai kas laukia musu dar po 10, 20metu?

52220, turbut cd, mc ir lp reikia sudeginti, bo zmones gali ir patys prie upes susede dainuoti? o telefonuo atliekanciu, pagrindine funkcija - skambinimo ir sms yra kruvos. deja paprastai tiem kuriems reikia telefono ‘tik skambuciams’ prisiperka kvailiausio marketinginio sudo…

Kam reikia tik telefona yra kruva pasirinkimu. Jei jums nepatinka ismanus telefonai tai kam cia loti? Paziurekite i pardavimus ismanuju telefonu pasaulyje ir i augima pastaruju metu. Ir viskas tampa aisku: niekas nenori pelno prarasti Šypsena