Samsung Galaxy S 2?

Tai vat, viskas sukasi apie pinigus, o ne apie pačių telefonų kūrimą, jų kokybę ir t.t. Deje, paprastų telefonų tikrai nedaug telikę, visur kiša kameras ir kitą mėšlą… Ir virš 90% telefonų ir plytų yra marketinginis mėšlas, taip kad nelabai yra ką ir pasirinkti.

52220, naujiena pasakei, mes sitam klube aie tai jau pries 5 metus kalbejom JuokiasiTiesa, yra ir isimciu kaip N9 ar 8xxx serija.

Nusišnekat jūs čia kažką… Toks vaizdas, kad net nesuvokiat, kas apskritai yra verslas ir kokie yra jo principai…

antrinu pasisiauses :]

Mes ne apie verslą šnekam, o apie tai, kad verslininkai neturi ką pasiūlyt rimtiem vartotojam, vien tik šlamštas, verslas išstūmė kokybiško visapusiškai gero produkto kūrimą. Verslas jų ir taip matomas, prikakoja į bliūdą ir srebia visi iš jo…

Kažkodėl man gerų produktų tikrai netrūksta. Rinka turi ką pasiūlyti kiekvienam. Ir pvz smartphonų rinka dabar kaip tik labai pagyvėjusi, nes kai karaliavo Nokia, tai progreso išvis praktiškai nebuvo. Dabar štai turim krūvą naujų modernių operacinių, o senosios pelnytai grimsta į dugną. Ir nežinau apie kokį šlamštą tu čia pezi, nes aš tai matau daugybę labai gerų produktų.

Aš kalbu apie telefonus, kurie telpa į kišenę, o ne apie plytas 1x1 metro, kurioms atskiros kuprinės reikia nešiotis.

O kada nors girdėjai tokią frazę: “asmeniniai poreikiai” ? Jeigu tau nereikia kažkokio daikto, nereiškia, kad jis blogas.

Čia jau į pievas važiuoji.

Tu teisus… žiauriai nusišnekėjau Cha cha “asmeniniai poreikiai”… kas per durnius tokią nesąmonę galėjo sugalvot Cha cha

Ir vėl susimovei… Aš turėjau omeny, jog tą sakinį reikia perfrazuoti atvirkščiai, ir jis tada skambėtų taip : “jeigu kažkas perka tuos visus eilinius telefonus, tai nereiškia, jog jie yra geri, galbūt eiliniams žmonėms užtenka ir šūdinų telefonų”, juolab, jog jie dažnai ir patys nežino ko nori. Lyginti telefonus tarpusavyje iš vienos pusės yra gerai mirtingiesiems, iš kitos - man nelabai įdomu kuris š labiau šūdinesnis. Mat aš esu išnagrinėjęs ne vieną telefoną, ir puikiai žinau kiekvieną smulkmeną, kurios noriu.

Ką tu čia po galais nusišneki? Jeigu tau visur vien šūdini telefonai, tai gal ne ten žiūri?

52220, tai kad tu čia pievas kažkokias rašai, toks jausmas, kad pats nžn ko nori ir dėl ko gynčijies. Tau nėra verto telefono ir jo nebus. Tau nesukurs idealaus telefonu, suprask tai. Nes esi viskuo nepatenkintas ir toks būsi, ieškai problemų ten, kur jų nėra. Pilna gerų smartfonų dabar sukurtų, tik turėk pinigų ir rinkis ir neverk. Čia ir mažam vaikui aišku, kad pilnai poreikius vartotojo, pvz tavo nesveikus poreikius patenkinti, nesukurs dar ilgai telefono, kurį susikištum į bet kokią kišenę. O galbūt tai ir nerealu, jei tavo poreikiams tenkinti turi būti laptopo ekranas. Jei kitiems reikia daugiau nei telefono, tai jie ir aukojasi tai savo silpnybei ir telefoną nešiojasi švarko vidinėje kišenėje ir panš, kuris netelpa į kelnių. Nebus absoliučiai idealaus telefono niekada. Kaip ir gyvenime. Kad kažką gautum, turi kažką kitą paaukoti, galbūt mažiau reikšmingą “detalę”. Dydis netinka, prašau, perki mažesnį. Kas trukdo? Perskaičiau visą šitą rašliavą po šia foto ir taip nesupratau, kas tau nepatinka? Kad neturi rimtam vartotojui jokio telefono pasiūlyti? Kas per sąvoka “telefono rimtas vartotojas”, tas kuriam reikia telefono, kuris skambinimo funkcijas atliktų ar tas, kuriam reikia, kad telefone (rimtam) būtų tas pats dvd, tv, karinis gps, baterija laikytų vienerius metus, video filmavimo galimybė kaip prof. kameros, fotografavimo galimybė kaip veidrodinio fotoaparato ir t.t…? Šneki bile šnekėti.