Saldainiu valgytoju klubas !

Saldainiu valgytoju klubas !

Tai va… OBELELE.

Dar Tarybiniais laikais jau pasirode rinkoje. Saldainiai… obuoliu tyre aplieta sokoladu, jau tada dar budamas mazas vaikas, be proto megau siuos saldainius. Prabego daug metu… kartas nuo karto prisimindavau juos… bet niekur parduotuvese ju nematydavau, o ir parduotuviu isnarses buvau daug… Ir stai uzuzvakar(pirmadieni) visai atsitiktinai Hyper Rimi uzejau i saldainiu skyriuŠypsena Buvau kazkaip uzsinorejes guminuku kazkaip… ir taip beziurint saldainius lentynoje, visai netycia mano demesi patrauke tokie paauksuotais galais, roziniu viduriu ir geltonom raidem uzrasu saldainiai. Pamates net issiziojau ! O taip! taip! taip! Mano OBELELE! vos susilaikiau tiesiai prie lentynos neatpleses ir nepradejes ziaumot savo svajoniu saldainiu…

Ech… tai va… vel jauciuosi laimingas, pagaliau radau savo saldainius. Manau, kad jie yra patys nuostabiausi, skanesniu jau nebera… ir dabar sedziu, valgau… sokoladas barzda teka… apsales nuo obuoliu skonio… ir issisiepes iki ausu.

Šypsena

Manau reiktu tokio saldziojo klubo, kur temos butu tik saldainiai saldainiai ir dar karta saldainiai, ir visi klube sedetu apsale nuo saldainiu…

"Saldainių naikintojų klubas" …

Aš nekaltas Šypsena

SALDUMIEČIŲ KLUBAS yraLabas

Na matai, saldainiu naikinima galima interpretuoti tiesiogiai, ir tada jau bus taip, kad istikro juos naikinsi, pvz. deginsi, ar laidosi… taigi gal visgi vistiek geriau - valgytoju Liežuvis

Bet aktyvumas mazas… niekas nenori pasisakyti apie savo megstamiausius saldainius… nejaugi dabar niekas saldainiu nebevalgo ? Nustebęs

NEGALI BUTI !

O KAIP BUS SU KARIEESU…?

na saldainius as megstu…miam niam…
ypac fortuna! Šypsena niam…niam…

Dantistams vis labiau ir labiau sypsosi laime ir aukso puodai Cha cha Cha cha Cha cha

niam niam niam… Cha cha Cha cha

dzin,tas kariesas,bi tik saldainiu kuo daugiau butu! Cha cha

O kas cia per fortuma ? Negirdeti tokie… Jauciu, kad kokie gal nelabai skanus. Cha cha siaip tai man po obeleles Nr. 2 yra - Uola. Tokie triufeliai… tik blemba… brangus… bet bajsiai irgi skanus Šypsena

Maniau kad tik merginos yra tokios dideles smalizes… Cha cha Klydau… Cha cha Cha cha Cha cha

[quote]
sūnus rašė:

dzin,tas kariesas,bi tik saldainiu kuo daugiau butu! Cha cha

tada sakau,-kad man skaniausi su likeriu saldainiai…turiu tokiu namie dezute…gaila,kad man apriboja ju valgyma…bet as paslapcia po viena vis nutveriu…
Taip

jo jo nevalgykit! Aš nekaltas
mums daugiau liks! Cha cha

Nia! tegul valgo… bet valgo neskanius kokius…
pvz visokius ciulpinius… arba ir sokoladiniu yra daug rusiu neskaniu, pvz visokios mildos, aguoneles, arba patys patys neskaniausi saldainiai tai yra - Karvute. veee… brrrr… nekenciu tu saldainiu… juos galima valgyt tik is labai labai dideles bedos, kai kiti saldainiai baigiasi, arti kitokiu nera kaip gauti… o saldziai norisi ko nors…

Vat… Aš nekaltas

niu pvz man tai milda ir aguonele labai patinka… Taip ir obelele neapsakoma, bet as ju irgi nerandu ir neradau ir nerasiu turbut… Ne o ar tu cia vilniuj ar kaune radai tu obeleliu simon tonight, a?
tai va o be saldainiu neisgyvenu nei dieneles… Cha cha

O man Obelele visiskai nepatinka! Vat. Panasiai kaip Karvute vemt vercia, o kad vel atsirastu tu sovietiniu ledu su sokoladiniu glaistu!.. Tai butu jau sis tas… Atsimenat tokius kur 8 kp kainuodavo? Ziauriai skanu… Hm…

Pazistu viena Simona, kuris tiesiog negali gyventi be saldumynu Cha cha Gal Simon Tonight tas pats?.. Bret gal ir ne, nes tas kur as pazistu labiausiai megsta juoda sokolada, o sitas ‘Obelele’ Aš nekaltas

Siaip tai Mildu ir Aguoneliu tai yra labia daug, ir tikrai nesunku ju rasti, bet va su Obelelem tai visai kas kita, o as cia tai radau Hyper Rimi, Savanoriu pr., Vilniuje. Tik ten jas labia greit isperka, ir siaip jas ten gan sunku pamatyti, nes daug saldainiu yra, o siaip tai 3 lentyna is kaires… ir antra nuo virsaus, saldainiu skyriuje… ir siaip pirkau pirmadieni, tia buvo… poto buvau antradieni ir treciadieni, nebuvo jos… o va siand nueinu ir yra ! Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena Bet as paemiau, ir liko 2 maisiukai tik… tai rytoj jau aisku, kad neberasiu… tai va… Liūdna Tai va…

Aga… ziauriai skanus… tie ant pagaliuko… bet man tai asmeniskai, tai labiau patikdavo su tuo geltonu glaistu(citrininiu tipo) ŠypsenaLiežuvis