Saldainiu valgytoju klubas !

Na tai greiciausiai, kad as ne tas Simas. Nes as be saldumynu tai galiu gyventi, bet pvz. be marinuotu produktu, pvz. agurkeliu ar pomidoru… tai negaliu nei vienos dienos istverti! Šypsena

MAN TAI rauginti agurkiukai…niam niam…Taip

Vis delto Fortuna skaniausi, ir nekiskit cia sovietinio meslo Ignore

O rauginti ar marinuoti konkreciai ? Nes man pvz. rauginti tai siaip sau… o va marinuotus tai dievinu Taip

Tu pati tokia ! Jei tau obuoliai yra meslas ! Ignore O beje, fortunos kokia sudetis yra ?

man tai labe patinka "siesta"(melyna),fortuna ir t.t.,o kodel negalima pakalbet apie sokoladus???juk jie irgi saldus ir skanus,tei wa labai megstu "princa" su nesmulkintais lazdyno riesutais Šypsena

As tai jeigu jau apie Princa, tai manau skaniausias yra tas maziukas su braskiu idaru… vat… Aš nekaltas Nes juk ir siaip braskes yra velniskai skanu…

braskes tikrai labai labai skanu…mmm net dabar isinorejau Šypsena bet siaip man asmeniskai nepatinka sokoladas su braskem,ten braskes jau nebe braskes…Šypsena

Uztat ant popieriuko kokios braskes nupiestos ! Liežuvis

cia gerai pastebeta TaipŠypsena

O as "karvute" myliu. Negaliu be ju ir be irisu gyventŠypsena Ai nesvarbu kokia, svarbu , kad saldainiaiŠypsena Visi kasharai gi smaliziaiCha cha

Saldainiu valgytoju klubas Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas

O man labai patinka siulpiukai su uogiene vidujeCha cha…mmmm…ir dar labai skanu "fortuna"ŠypsenaŠypsenaŠypsenaCha cha

tai sakot saldainiu klubas…Aš nekaltas