Sakė aš idiotas


Sakė aš idiotas

Gal ir neklydo, kitą kartą žinosiu, kad jei mašina juda antra juosta, o aš rikiuojuos iš greitėjimo juostos į pirmą, tai reik praleist aną Juokiasi Vat būtų užkabinęs, registratorius padėtu ginčą spręst, nes aš persirikiavau į pirmą juosta, o tas, atlėkęs nuo žvėryno antra juosta, užkirto specialiai kelią ir rėkė, kad aš jam padriezal Cha cha

registratorius nematytu, kuria juosta jis atvaziavo

Aš jau pakankamai ilgai judėjau pirma juosta Mirkt Kad ir būčiau užkirtęs jam, bet jo toks veiksmas jau būtų jo kaltė MirktO vat be registratoriaus jis sakytų, kad jį nustūmiau ir nieko neįrodyčiau Šypsena Pražiai rėkė ir bandė aiškint, pamatęs registratorių greit uždarė langą Juokiasi

reikia tokius tiesos ieskotojus pamirsti, as sakau duok durniui kelia, nes daugiau bedos bus besiaiskinantis su juo, negu naudos

Tai man tai dzin, susilyginus labai prašė, kad langą atidaryčaiu ir pasakė ką galvoja Cha cha

Praeita savaite,zirmunuose mane taip pat mokino,kad turiu praleist ir antra juosta vaziuojancius kazkoks vadyla su bmw 5gt Juokiasi

As esu kazkada sustojes, tai pradejo aiskinti nesamones ir dar i veida bande smugiuoti, bet pavyko issisukti, sedau ir nuvaziavau Kvankt?

Per karščius pilna kyborgų gatvėje Ufff

Masina reikia geresne nusipirkti, tada proto niekas nepisa, o ramiai nuvaziuoja Cha cha Keista bet taip jau yra ant lietuvos Juokiasi

Kažkaip nelabai kreipiu dėmesį kas su kokia važiuoja Nekaltas Bet dauguma kreipia, nes galvoja, kad už vairo bandyyytai visur, nesvarbu, kad IT’ishnikas koks sėdi Cha cha

kad sioj vietoj pastoviai meningitai is salutinio islenda net i veidrodelius neziuredami Blogai

kazkodel turiu nuojauta ,kad tu kazka ir uzpjovei cia, tik aisku nutyli arba pats nesijauti… kiek pastebejau tuos registratorininkus kazkas sieja, visi panasus vaziakai

ai man tai su tais registratoriais bYski prie lopu tokie

Raimuk Ne Čia visada atydžiai žiuriu į veidrodį ir net nustebau kokio bbioo jis man užkirto Apakęs

o kam tau Drakoniuk tas registratorius?

Kad skusti visus galetu. Cia vienintele registratoriaus paskirtis.

vakar laksciau po Portugalija. 1.2 benzas tai redlainas pastoviai, kad judet su srautu Gerai

Raimuk, vat tokiom vat situacijom Mirkt

sgdsgcasds - bus tau ble Cha cha