Sakė aš idiotas

itikejimas cia, nes kiek procentaliai pas mus ivyksta ivykiu kur tik registratoriaus deka issiaiskinama? manau labai nedaug… Manes pavyzdziui nepriverstu jo uzsideti, cia panasiai kaip sau ozio barzda prisiklijuoti, nesvarbu ,kad tu to nedarai, bet 99% arba jutubo vaizdelius suka arba issivazduoja save labai pilietiskais…

as prisilaksciau toj portugalijoj- draudimas brangs ir buferis virintas ir priesrukines stikliuko paieska

Raimukas, dar timelapse Mirkt

As siaip mastau apie registratoriu, nes gana daug laiko praleidziu vaziuodamas po lt ir europa, jau tiek kartu pries akis gana ispudingu ivykiu maciau ir pats turejau, tai mastau butu idomu tokius pagauti ant video, nes kai pasakoji gal ne tiek idomu, kaip pamatyti butu. O kas liecia tuos ozinimus kitu, tai laiko tam skirti savo reikia uz kuri niekas nesumokes, o pasaukimo tam nejauciu.

Registratorius gerai, man ir draugui buvo pora kartu, tokia situacija, kai prieki masina sustoja ir sugalvoja tuomet atbulas vaziuoti, tai tenka pasigincyti, o su registratorium viskas aisku.

yo,registratorius vien del vaizdu, kai kablukas Gbsnikinis verciasi per prieki kokis sesis kartus, emygeriai iskyla i ora, ir i dausas veles kyla

Vakar mane irgi susitabde senis del to, kad as jam papypsinau kai jis islindo is salutinio ir uzkirto man, liuosiai galejau jam i jo dureles ipist, tai sustojo priekyje manes, islipo ir galvoju ka jis man pasakys, tai pradejo aiskint, kad as kaltas, nes jis suko i desine, as i kaire, todel turejau ji praleist (abu isvaziavom is salutiniu keliuku, tik skirtingose pusese kpagr. kelio, tik tiek, kad mano issukimas is kiemo yra auksciau nei jo ir as jau buvau pagrindiniame kelyje ir juo vaziavau dar kokius 5-7 metrus ir tuo tarpu pries pat nosi islindo jis net nesidairydamas… tai pasinaudojau bangos fraze, kad eitu pasiskaityt ket, ojis atsove, kas mane labai prajuokino, kad gerai pazysta mano teva ir jam pasakys Cha cha

ot bus tau nuo tevo dabar

is kur tiek kantrybes, kai afonautai puola ir dar irodinet, ka jie afonautai ir veltis i diskusijas Apsvaigęs Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Pzdec nuo tėvo…

Pas mane klientai pagrinde furistai su registratoriais, kam jie perka turbut aiskint nebereikia…

Joo, bars… Cha cha o siaip kalbejau su juo veliau, tai juokemes kodel kazkoks senis tokius briedus sneka, nes net neisivaizduojam kas per vienas ten

taigi pilnatis…