S21 ir S21 Ultra


S21 ir S21 Ultra

S21 su plokščiu ekranu, kaip ir s20 FE Gerai

idomumo delei - ar visi galaxy modeliai be isimties vos didejo pagal ekrana? Galetu atsaka mesti samsungas grauztukui kalbant apie foto zemiau Šypsena

Buvo s10e, ir review atsiliepimai geri ir spalvu gama idomi, bet kažkodėl neispopuliarejo jis. Zymejimas E raide gal liaudžiai nepatiko.

Nu jo, maximos kasininkas su s20 Cha chaTurbūt dabar androidas+didelis ekranas neatsiejami P.s. ar tik rimtai nereikės po kokių metų grauztuka pirkti

Aš manau, kad iPhone 12 mini jau per mažas, nebus patogu rašyti ar skaityti, toks labiau variantas mažiau naudojantiems, soc tinklus perversti, foto padaryti. Optimalus variantas apie 150mm ilgio korpusas.

DMO, o ka tu dar veiki? Kiek čia forume žinau, tai tik CU giriasi, kad dokumentus tvarko Cha chaMini as ir nesirinkciau, turbūt ta 144mm paprastą.

Rtfm, neispopuliarejo, nes kaina kosmine. Manau ieskantys maziuko, taip pat nekelia dideliu reikalavimu galiai (nes mazo neiesko kas zaidzia zaidimus ar rimtesn s programas naudoja, jiems ekrano reik didesnio).

Dmo, mano mi a2 lite maziau 150, tai plyta. Cia net negalima skaityt mazu Cha cha

idomumo delei - ar visi galaxy modeliai be isimties vos didejo pagal ekrana? Cia nekalban t apie spec meodelius kaip mini ar max, o tik apie pagrindini

Kad nepamenu kad kaina būtų kažkokia ipatinga, aisku ne 300 eur kaip kitaicu.

Tau tas litu pavertimas eurais del nominalo pasikeitimo susuko realybes suvokima. 2000+++ litu yra absoliuti flagmanu kainu kategorija.

Niekas nesusuko. Visuomet flagmanai virs 1000 lt kainavo. Net uz nokia kazkuria su pilna klaviatūra virs 1000lt mokejau. populiaroji 3310 berods 600 ar tai 700 lt buvo. Bet nei 700 eur, nei 1000 eur uz telefoną aš nemoku ir nesiruošiu moketi. Esu nusistates iki 500 eur riba ir randu kas atitinka mano poreikius. O kinisku po 300 eur nerandu kurie atitiktu mano poreikius.

Pritariu, kad apie 500€ yra ta normali kaina kurią galima mokėti už telefoną, mažiau kaip už 400 nieko normalaus nerasi. O apie 1000€ jau nelabai yra logikos mokėti.

Tai aš ir sakau, kad už 400-500€ yra daug variantų, o už 300 ir mažiau, jau aš nerandu tinkamų.

RTFM> tai kazkurioj vietoj didelis nesusikalbejimas ivyksta: Tu sakai, kad 2000Lt kaina uz ta maziuka galaxy nera kazkokia didele. As sakau, kad tai labai didele - flagmano kaina. Tada tu sakai, kad flagamano kaina 1000lt Tai kaip tu gali sakyti abu dalykus: flagmanai virs 1000Lt 2000Lt ne flagmano, o mazesne kaina Cha cha

Kas del xaomi tai skaitau, kad keliair jie kainas (panasiai kaip oneplus turbut):techadvisor.co.uk/news/mobile-phone/xiaomi-mi-11-3795912/Tipo mi9 buvo 500 pinigu, mi10 jau 800 pinigu…

Nelabai supratau ka parasiai, bet kiek mano atmintis neša, tai pvz uz “flagmanini” nokia 8310 berods 1200lt mokejes(nors berods jie pradzioje buvo brangesni), uz nokia e72 1300 lt, s4 nepirkau, bet pamenu kaina 1800 lt. 500 eur = 1726 lt. O s10e skaitosi kaip mini flagmanas (to meto top samsung procas, ekranas, kameros (bet tik 2), tai 500 eur tokia kaina neissisokanti buvo. Ir as nesakau, kad 500 eur yra maza kaina, tikrai norėčiau kad jie po 300 eur kainuotu.

apsimoka imti mi 10t pro siai dienai (549.00 €) ar yra kazkas + - panasaus?

youtu.be/jY3Rubo-49o nu cia ruskis sako, kad visai pokui nakui tas IPS ekranas