S21 ir S21 Ultra

Ips ekranas speju neturės AOD, o kažkaip be AOD, nu man geras dalykas. OP kamera lieva, bet jei tau nesvarbu Samsius, nu kaip samsius, su savo bloatware

Jo, žiūriu ir aš info apie always on display yra ar nėra, norėčiau, kad būtų Šypsena

RTFM> kai as pamenu ziurejau 10e kaina buvo tikrai virs 600 eur. Va radau cia pries isleidima numatoma kaina: “The cheapest device, dubbed the Galaxy S10e, purportedly has a suggested retail price of 749 euros” 500 eur tai cia jau smarkiai pakritus kai buvo, o ne iprasta jo kaina. Tai taip, jei skaitom kaip uz flagmana sita, tai kaina nebuvo labai jau ispudinga, bet bendrai kalbant tai buvo flagmano kaina, o norintys mazu ekranu daznai neplanuoja zaisti zaidimu, ar naudoti rimtu programu, tai ko0kiu tkslu jkiems moketi flagmano kaina, kai tu specifikaciju toli grazu neisnaudos? Cia realiai nelogiska tureti butent flagmano kainos maza telefona. Mazas turi ir mazesnius specs tureti (nes dideliems nera poreikio), kad kaina padori butu.

2019 rugpjuti uz nauja su dokumentais ir garantijomis sumoketa 450 ar tai 470 eur. Tiesa, dar tuo metu buvo mi 9 se, bet jis didenis, ir 7xx procas, kaina apie 300 Lietuvoje, kinuose pigiau. Aš pvz “jautrus” lagams, tai procas man tik arba top arba 7xx bet ne žemiau. Žaidimų nezaidziu

2020 spali daugiau nei 450 kainuoja:kaina24.lt/p/samsung-galaxy-s10e-128gb/kainos.lt/mobilieji-telefonai/samsung/galaxy-s10e

Tau imesti saskaitos kopija kiek mokejau? Taigi 490 rodo

490 2020 spali Pats supranti, kad matant, kad 2020 spali 490 eur, nera lengva patiketi, kad 2019 rugpjuti buvo 450 eur. Seniena pabrango Gerai JuokiasiTuoj paaiskes, kad 450 eur kaina gavai, nes emei koki plana ar pan.

Taigi tavo įmestas puslapis kaina24 rodo, 2019-08-30 474 eur Cha cha nors as ne is ju pirkau ir be jokio plano. Išvis susimastyk, koks man cia tikslas burti? Ir pagal grafika, rimtai jis pabranges Cha cha

Su samsiu kiek pamenu visuomet taip, pirmą pusmetį po išleidimo pakankamai ženkliai krenta kaina. Gerai bent kad padare 3 metu OS upadate.

Kainos senų telefonų vėliau nekrenta, nes jų paprasčiausiai jau negamina ir lieka mažai rinkoje. Kas liečia Samsung, tai reikia palaukti kelis mėnesius ir gali gauti gerą kainą, visokių akcijų būna. Draugas neseniai paėmė s20 už 500€, pridavęs seną nenaudojamą už 100€ ir pardavęs gautą dovanų laikrodį. Kitas s20 fe paėmė už 599€, bet už buvusį s10 samsungas 500€ sumokėjo ir dar wolt čekį 50€ davė, tai realiai s10 į s20 fe už 50€ pasikeitė.

Trys metai per daug. Man jau ragelis po kelių mėnesių ar pusmečio atsibosta. Tada stumi, kol dar aktualus ir žiūri vėl, kas sudomintų.

cu, atsibodo, nereiskia kad jis suprastejo Šypsena

Tikrai ne, performance neliečiu. Čia aš tik apie išvaizdą, softą ir bendrą rankos jausmą.

Pasiėmiau tą mi 10t pro, bet ble, nėra to didelio WAUUUU… Šypsena

Zeljko, redmi note 7 Šypsena nuo pat pradzios as kazkaip su xiaomi, tai ir si karta naujinausi i xiaomi. Nu akumas dziugina kol kas labai, daugiau tai… Edit: ryšį tikrai geriau gaudo nei note 7. Čia kaime su bite būdavo tik 4g,o dabar 4g+ ir greitis tikrai jaučiasi, nekalbu apie omnį. Nors tas ir prieš tai buvo 4g+

Ryšį ir apžvalgose visi pabrėžia, kad tikrai geriau gaudo, alle antenos į išorę išvestos kažkaip. Akumas redmio jau visiškai nebelaikė, dar nenaudojant kabant budėjimo režime laikydavo, bet kažką darant akyse krisdavo, kraudavau du kart dienoj jau. Nu o kamera prie gero apšvietimo ir redmi padaro, šitas daugiau jau visokių pliuškų turi, nu žėsim kaip čia bus Šypsena

P.s. Atrodo viską pasidariau, kad galėčiau pardėj su tel atsiskaityti, bet bandant sumokėti išmeta klaidą, tipo kortelė bankinė nepalaikoma. Nu reikės aiškintis vėliau kas kaip su kuo ir kodėl. Biometriniai visi prisijungimai pasidarė puikiai.

cu, tau geekini produkta isleidzia Pro1-X

Idomu kiei laukti reikes to mazo xiaomi ar kitu mazu. Tikiuosi per 6 men kazkas pasirodys. Aisku ne uz kosmine 500 eur kaina.