Rytinis pasiruosimas

Rytinis pasiruosimas

Kiek laiko sugaistate ryte ruosdamiesi i darba ar i mokykla.Nezinau as ir kaip beskubeciau man reikia valndos.

Jei nesiprausiu Cha cha nevalgauCha cha neinu sisi…tCha cha,nekloju lovos,
nepabuciuoju zmonos ,ir nerakinu duru 7 minutesCha cha,kai veluoju darbanMirkt

voveriukste, man irgi paprastai reika nemazau kaip valandos, todel keliuosi sesta (baisu). suns vedziojimas, po dusu, apsrengt, pasidazyt, kazka i burna isikist (stenguosi nepraleisti pusryciu), bent pora zodziu su Vyrai persimesti… oops, jau ir puse astuooniu. paskui treniruote, kavos puodelis, zodziu, laimei, kad galiu darbe atsirasti apie desimta… bet jeigu reikia - va, kaip vakar, tipo sirgau, tai nesikeliau nei del suns, nei i sporta, knarkiau iki devyniu, 9.02 kliente skambina… zodziu 9.30 as jau buvau darbe. bet tai ekstremalios aplinkybes Šypsena

Nuo skambucio nuskambejimo iki duru rakinimo - 1,5 h. Jei nutinka pramiegoti, moku ir greiciau. ir vaikus aliu priversti greiciau. Tik vyro neiseina priversti. O ir po tokio greito ryto prastokai jauciuosi…

Nu taip as irgi keliuosi po 7.05, o iseinu astunta,o jei da susmisliju galva isiplaut, tai keltis raik 6.30, kurgi ten moterishke nuskubesi,va vyriokai,tai akis prasiplove ir gali maut, o mum tai jau taip neateisi i darba, nu gal kas ir eina nepasitvarkiusios, bet man tai paciai butu,net neidomu pvz. nepasidazius ateit, tigi… tigi… sitiek kolegu,o dar pas mane visi vyrai,tik 1 mergiote Cha cha Taip Liežuvis

Laikrodis skamba 6.15, po to 6.45 ir galiausiai 6.50. Keliuosi 6.55, tada: begu praustis, pamaitinu kasana, kol prausiuosi kaista kava, uzpilu, begu lovytes klotis, po to sumustinuku teptis, sedu pusryciauti + sprendziu kryziazodi (iprotis) ir 7.30 begu pro duris i autobusiuka. Vot tep. Šypsena

…tep,tep…,gali maut…ApakęsApakęs…O tai jau praustis,skustis,dančius valyt,paskvėpint,apsrengt,kavytės su sumuštinuku,tai jau,tipo,i neraik,ania?..ApakęsApakęsLiežuvis …Jau diedai,tai nevalos,ne?ApakęsApakęs…Nereikia lia,lia- ~45min. sugaištu.TaipTaipCha chaCha cha…Kitaip būt Ignore,vat…LiežuvisMirkt

Kai nusileidžiu į 1 aukštą (ten jau laikia du mano vyrai Mirkt Cha cha) būna praėję 1 val. nuo pirmo žingsnio iš lovos Aš nekaltas
7.00 suskamba budzilnikas Piktas , bet mes dar jo 5-10 min. ‘negirdim’
A po to aš pirma (…didvyrė Cha cha ) verčiuos iš lovos. Varau po dušu. Po to vienas iš mūsų kloja lovą (negaliu pakęsti, kai ji lieka nepaklota )Po to kas nors (kitas tuo metu kelia sūnų) padaro didelį puodą kvapnios kavutės. Gurkšnojam iš eilės Aš nekaltas Dar ‘Labo ryto’ paklausom.
Kažkaip draugiškai mes tą rytą dabar praleidžiam. Keista. Gal senstam.

Ech, kad būtų trumpesni plaukai, ryte man užtektų ir 40 min.

Nu atleisk kad prikibauGėlės Ir visai Tu nesensti Gėlės
O antram aukste miegi del to ,kad ten šilčiau???LabasLabas

zadintuvas 6:15…po ‘dar 5 min’ buna, kad su keiksmais keliuosi 7:00 Cha cha siaip tais 15 min. vartausi, kad streso nebutu organizmui ir ramiai issiridenuŠypsenarytiniu zinuciu skaitymasŠypsenaMirktdusiukas, kremai, dantys, plauku dziovinimas, blakstienu dazymas (ko tais nuo spaklios atpratauCha cha)andaroko lyginimas, cebatu valymas, signalizacijos ijungimas ir skuodimas i stotele…iseinu 7:30…kaip beskuosciau, vis tiek dazniausiai autobusui pabuciuoju subineCha cha kava geriu darbe, bo namie nespejuCha cha toks tas mano pasiruosimas…jei pramiegu, taiAš nekaltas ‘gerai’ ir atrodau ir jauciuosiCha chaCha chaCha cha
ai, va, nekloju lovos, man patinka vakare rasti bardakaCha cha
o del plauku, crown, tai manau, jog ilgesni privalumas, bent jau as lyginu su tuo laiku, kai turejau trumpus…dabar, pramigai, nebeda, susirisi tuos plaukus ir pirmyn, o trumpiCha cha boze, ryte atsikeli…visu pirma isgasdini savo lovos kaimyna su ispudinga sukuosena, po to, vonioje pazvelgusi i veidrodi issigasti patiCha cha o kol juos suguldai kaip raik, o kol ka…bozenkiAš nekaltas

[quote]
rookis rašė:

Aij tai jau krasaviecas esi turbut nerealus ? Mirkt visos bendradarbes gal leipsta Graži net man jau sirdis apsalo, koks tvarkingas tas musu rookis.
Matai mano dziedukas pvz skutasi kas savaite su plauku kirpimo masinele(vaiksto apsepes,nes ir man ir jam taip graziau,o priedo dar jam ir patogiau). O ir sumustinukus jis paaukoja vardan dar keliu minutku lovytej.
Niu gi nevarau ne nevalos jus Mirkto jau tu tai isvis tikras pedantas atrodo, tiksiaip visada taip gaunasi,kad vyram vistik maziau laiko uztenka Labas

ko cia kimbant prie rookio ,negrazu ,jei zmogus rytais prausiasi koks cia juokas gali buti.Šypsena

zinute Rookiui ei kolega mes gime beveik ta pacia diena Šypsena
Arteja gimtadienis ,kaip manai apsiprausim pries ji ?Cha cha

[quote] Nu atleisk kad prikibauGėlės Ir visai Tu nesensti Gėlės
O antram aukste miegi del to ,kad ten šilčiau???LabasLabas

[/quote]

Cha cha kur jau nesenstu, Bangos Valkata, jei dar ir miglotai čia rašyti pradėjau Aš nekaltas : kad miegu antram aukšte Apakęs (nors įdomu būtų palubėj pabusti Cha cha )gerai, kad neparašiau , jog pabundu vonioj, ar lifte.
Neee, aš miegu net penktam Cha cha - mane aukštumos kažkuo traukia.
O šiaip būna daug šilčiau, jei miegu ne viena Aš nekaltas Būna taip karšta, taip karšta ojojojoi. Na, tada jau nepasakysi, kad miegi…

Man tai nereikia zadintuvo, nes galiu keltis veliau nei siaip yra iprate dirbantys zmones (nu va, o dar bedavojausi del sunkumu darbe Aš nekaltas), o nuo islipimo is lovos iki duru rakinimo praeina mazdaug valanda: dusas, drabuziu prosijimas (is vakaro neprisiverciu), blakstienos, kava, kava, kava, rankines turinio patikrinimas ir - lauk.

Kadangi darbo pradzia grieztai nenustatyta, kartais dar rytais sau leidziu palaistyti geles arkoki kita smulku buitini darbeli nuveikt.

Cha cha kur jau nesenstu, Bangos Valkata, jei dar ir miglotai čia rašyti pradėjau Aš nekaltas : miegu antram aukšte Apakęs (nors įdomu būtų palubėj pabusti Cha cha )gerai, kad ne vonioj, ar lifte (išsiblaškymas Aš nekaltas ) Neee, miegu net penktam Cha cha - mane aukštumos tarukia, įsivaizduoji.
O šiaip šilčiau, jei miegu ne viena Aš nekaltas Būna taip karšta, taip karšta ojojojoi. Na, tada jau nepasakysi, kad miegi…

[/quote]

Ooooo Crown tavo nuosavas namelis 5-iu aukstu ,o kitus butelius kam nuomuoji?
O ko lakstai rytais i 1 auksta???Cha cha

Keliuosi 5.45, per 10 min. apsirengiu, terba i rankas ir pro duris i sportus. Baigiu sportuot 7.25, i dusha ir tvarkytis, rengtis, dazhytis uzima 25 min. Na kazkur apie pusvalandi uzhtrunku is viso saves tvarkymui. Greiciau niekaip Šypsena

Pala pala, Bangos Valkata, kažkaip tu čia vaizduotę per aktyviai įsijungei. Pamažink apsukas. Perdegs aparatas. Žmonės trulike sakė, negrįžtamai…
Anuka grįžk į realybę Piktas
Kad galėtum mašina išvažiuoti nuo taško A (namų)į tašką B (darbą), kiek iki šiol žinojau (ai, visada abejojau, kad per mažai žinau), startuojama ‘nusileidus’ ant žemės, na, išėjus iš namų… Iškart išvažiuot iš 5 daugiabučio aukšto dar nebandžiau.

Vieno valandos man reikia, kad nusiprausti, pavedžioti šunį, susikušuoti, pasidažyti, užkąsti ir apsimiegojusiai išeiti darban… Žadintyvas nuskamba 6.16 (6.15 per anksti Cha cha)

Aijk,baik tu juokus,kam cia praustis, ateis vasara (kita Cha cha) ir nusimaudysit upej, o kam cia dar vandeni gadint, nu nebent…gimtadienis…ai pries didziasias sventes galima Mirkt
O kitas dalykas as visai is jo nesijuokiu, ko gi cia juoktis, tikrai fainas vaikis Mirkt taip ir reikia