Rytinis pasiruosimas

Nereik čia lia,lia…ApakęsLiežuvis…Nu,už beždžionę gal gražesnis…Aš nekaltas…Ale,kas bendro tarp švaros i krasaveco?Mirkt

Man smagu,kad Tau smagu…Cha chaCha cha…Tai Tavo diedokas-sexy…Savaitinė barzdikė…Cha cha

Valkata,diena dal i ta,ale-metai…ApakęsApakęsApakęs
Cha chaCha cha
LabasLabas

Įprastinis Nuskos rytas:
6:10 - įsijungia muzikinis centras su lengva muzikyte
6:15 - suzvimbia mobilniko žadintuvas
6:20 - einu į tualetą, vonią
6:35 - galvoju ką apsivilkti
6:37 - kaičiu arbatą, bet vis dar nežinau ką apsivilkti
6:40 - kloju lovą
6:45 - rengiuosi, darausi makijažą
7:00 - sėdu pusryčiauti (sumuštiniai arba greito paruošimo košytės)
7:15 - einu pro duris
Šypsena
kažkaip reiktų kažkur įpaišyti bent 10min mankštą, bet variantas, kad kelsiuos 10 min anksčiau manęs nevilioja Mirkt

Tris kartus per savaite galutinai pabundu po pasilabinimo su treneriu sporto saleje (apie 6.25). Uz tat likusius keturis savaites rytus taaip smagu iki septintos jau buti papusryciavus ir pasiruosus dienai. Et, tas vyturiu gyvenimas…

Nuska, tai galu gale apsivelki ka nors, ar su naktiniais ir eini i darba?
Aš nekaltas

Taigis aiškiai rašiau:
6:45 - rengiuosi, darausi makijažą Cha cha Cha cha Cha cha

Na, as visokiais budais bandau zmonele priversti anksciau keltis ir susiruosti (zinoma pats tuo metu dar miegu, nes dazytis nereikia), tam, kad nepakliuti i kamscius, bet proporcingai, kuo anksciau ji atsikelia, tuo ilgiau ruosiasi ir galutinis rezultatas tas patsTaip

AAAAAA, aisku, o rengiesi tai, ka sugalvoji, ar bet ka? (labai keblus klausimas)

Labas

I variantas - garbanų plovimo diena
Mobilus pradeda dainuoti 6.00, iš lovos išlipu 6.15. Plaunu veidą ir garbanas, tepuosi kremu, tada einu užkaisti arbatinuką. Kol vanduo užverda į garbanas prikaraunu visokio š… :smiley: Užplikau kavą, išimu iš šaldytuvo maistelį (kad sviestas atsileistų) ir einu dažytis. Pasidažius (procesas trunka apie 5 min, anksčiau būdavo 20 min :smiley: - įgūdžiai daro savo :D) Pasidarau 2 vnt sumuštinių, sudedu viską atgal į šaldytuvą, nuvalau stalą, tada atsisėdu sau ramiai ir pavalgau skaitydama laikraštį ar spręsdama kryžiažodį :smiley: Tada išsilyginu, ką ruošiuosi rengtis (iš vakaro neaišku, koks bus oras, o juo labiau, kokia bus nuotaika :D)
Tada išsidžiovinu plaukus ir maždaug 7.45 pradedu budinti (jeigu dar nėra prabudę nuo mano keliamo triukšmo :D) vyrą ir dukrą. Kol anie atsičiuchina, aš nusimaudau duše ir tada pradedu klijuoti garbaną prie garbanos (procesas trunka 15-20 min)
Kol aš žaidžiu su savo plaukais, spėju dukrą ant puoduko pasodinti, nuprausti ir suvalgydinti 1 jogurtą.
Na, o maždaug 8.30 pradedu ją skubinti ir aiškinti, kad mamytė jau vėluoja į darbą - skubiai aprengiu (kas nelabai sekasi) ir šukuoju jau jos garbanas.
Iš namų išsiridenam 8.45, bėgte lekiam į darželį, atsibučiuojam, tada mamytė sėda į taksi, sumoka 3 Lt ir po 2 min būna darbe, t.y. lygiai 9.00 :smiley:

II variantas - eilinė diena
Mobilus pradeda dainuoti 6.15, iš lovos išlipu 6.30. Plaunu veidą, tepuosi kremu, tada einu užkaisti arbatinuką. Užplikau kavą, išimu iš šaldytuvo maistelį (kad sviestas atsileistų) ir einu dažytis. Pasidažius pasidarau 2 vnt sumuštinių, sudedu viską atgal į šaldytuvą, nuvalau stalą, tada atsisėdu sau ramiai ir pavalgau skaitydama laikraštį ar spręsdama kryžiažodį :smiley: Tada išsilyginu, ką ruošiuosi rengtis (iš vakaro neaišku, koks bus oras, o juo labiau, kokia bus nuotaika :D)
O DABAR KLAUSYKIT - maždaug 20-30 min tvarkau kambarius (pvz. vieną rytą plaunu grindis, kitą vonios sienas, kitą pačią vonią ir t.t.) Padariau išvadą, kad tik iš ryto turiu sveikatos atlikti fizinius darbus :D, nes vakare pavalgau, aptingstu ir galiu tik teliką žiūrėti Šypsena
Maždaug 7.45 pradedu budinti (jeigu dar nėra prabudę nuo mano keliamo triukšmo :D) vyrą ir dukrą. Kol anie atsičiuchina, aš nusimaudau duše ir tada pradedu klijuoti garbaną prie garbanos (procesas trunka 15-20 min)
Kol aš žaidžiu su savo plaukais, spėju dukrą ant puoduko pasodinti, nuprausti ir suvalgydinti 1 jogurtą.
Na, o maždaug 8.30 pradedu ją skubinti ir aiškinti, kad mamytė jau vėluoja į darbą - skubiai aprengiu (kas nelabai sekasi) ir šukuoju jau jos garbanas.
Iš namų išsiridenam 8.45, bėgte lekiam į darželį, atsibučiuojam, tada mamytė sėda į taksi, sumoka 3 Lt ir po 2 min būna darbe, t.y. lygiai 9.00 :smiley:

:D:D:D

Kai tarnavau sa buvo toksai : Rota padjom.Baevaja trevoga.45 sekund.Stroitca na placu.No problems,isicinkines dar ir vienam kitam i zopa ispirdavauCha cha
O dabar,ex starast ne radast,jeigu sveciuojasi ir sobaka tai 1.5 val.kaip minimum - 0.5h jam ir 1h man.

nu jooooo princese
o kaip su tuo eiliskumu? nesumaisai nieko?
gal susirasius kur turi?
Cha chaLabas

Nu kad susidomejus skaiciau ta tavo rytini repertuara ?Princese, ir zinai ka, stebiuosi ir pavydziu tau, kaip tu netingi tas garbanas lipdyti, seniau ir as dar kazkaip prisiversdavau tai procedurai, nu gi dabar visada tiesiais vaikstau (aptingau)Nebent pries kokias vestuves pasisiausiu ir tai…ne visada Šypsena

Nea Cha cha
Turbūt ir pusiau miegodama galėčiau viską atlikti tokia tvarka kaip surašiau Cha cha
Ir tiesa, neduok dieve vyras atsikelia anksčiau - tada prasideda nepasidalijimas vonia Cha cha Jo laimė, jeigu pavyksta intarpais tarp mano vonios procedūrų (čia įsiskaito ir garbanų klijavimas) pakliūti į vonią Cha cha

As tai Princesei nepavydziu kantrybes kiekviena ryta klijuoti garbana prie garbanos, as pavydziu darbo pradzios. 9:30. Cia tai bent. Tik kelciausi as tada zymiai veliau… Ir dar nesuprantu kodel tu valgai viena?

Ką padarysi, kadangi turiu garbanas, o ne lygius plaukus, tai ir tenka klijuoti, nes kitaip atrodyčiau kaip pasiruošusi karnavale atlikti raganos vaidmenį Cha cha

Oi, suklydau - aš dirbu nuo 9.00 Mirkt
Jau pasitaisiau Šypsena

Valgau viena, nes kiti tokiu metu dar miega Cha cha

Niu man tai rytas pats Baisu metas… gerai kad mano Vyrai labai geras… tiai va 6.14 (viena min pries budzylnyka) jis pabunda isjungia ta velnio daikta ir kelias nuvaro virtuven isverda man kaferkos ir atnesa lovyten niam niam Mirkt o tada eina praustis, kol as geriu kava ir dar pusiau snuduriuoju jis nusprausia ir visokiais ten graziais pazadais mane is lovos isvilioja… Cha cha niu tada as dar apie 40 minuciu… nu zinot vonyte karsto vandenuko mmm…makiaziukas… Šypsena zodziu gerai…

Vakar pasigyriau, kaip sklandžiai ryte mums viskas slysta Gerai.
O šiandien pusę to trumpojo laiko lyginau drabužius Liūdna ( kas ir kur juos vakar ‘taip padėjo’ Piktas ), o paskui su šlapia galva lėkiau akis išdegus … Gerai, kad apsirengti spėjau Cha cha Apakęs - vat tau ir ilgi plaukai Liūdna alyva - šalta neišdžiovinus.