Romantika...ar ji dar egzistuoja? (nuo 70 msg)

Romantika…ar ji dar egzistuoja? (nuo 70 msg)

jauciu,kad si tema buvo ir anksciau pasirodzius…bet as jos nemaciau,tad klausiu visu…
ar dar egzistuoja siais laikais romantika jaunimo ir apskritai visu zmoniu tarpe?
kiek matau-tai ta "romantika" buna dazniausiai tik apsimetinejimas koks nors,ar isitikinimas… na vat as ir noriu suzinot,ar tik man taip atrodo…

o kaip gi pas mane tai egzistuoja Cha cha

taip 100% egzistuoja … tik nekiekvienas drista parodyti ta savo puse … Aš nekaltasŠypsena

romantika yra tik dabar ji perkope i naujaja epocha - internetine romantika Cha chaCha chaCha chaCha cha

O man ji retai kada beegzistuoja, bet aisku buna buna…Mirkt

hmm…man tai isgirdus zodi "romantika", pasidaro juokinga… Šypsena
manau, kad jos jau kaip ir neber…nebent liabaij liabaij maza dalelyte kur nors uzsimetusi guli…Šypsena

Tai aisku kad egzistuoja.Romantika buvo ir bus!

dauguma zmoniu yra romantikai, tik per savo "kietuma" nenori ar bijo tai parodyt

taip… kas gali buti romantiskiau uz tavo pasimatyma dviese zavakiu sviesoje… tu lieti klaviatura, ir matai kaip keiciasi vaizdas monitoriuje… galu gale kompas pakimba… ir tu lieki neisjunges mirc’o…
tu tai norejai pasakyti?
Baisu

Romantikai(-es) - JEGA!!
Tegyvuoja romantika ! Aš nekaltasŠypsena

nu egzistuojaŠypsena

Romantikos zmogui reikia,kad pradziuginti siela.Manau,kad ji tikrai egzistuoja.Taip

romantika suteikia zmogui laimes,dziaugsmo,labai gera "ant sirdies" pasidaroŠypsenamanau kad egzistuojaŠypsena

ghm…na siaip as taip pat manau,kad ji gyva dar…bet…kai paziuriu,kai pvz vaikinai bando romantikais but: tarkim dovanoja merginai geles,bet jas dovanoja kaip taisykliu laikantis bendru-t.y. be jokiu jausmu…mano manymu tai yra pasimetinejimas…as 100% uz romantika…tik nezinau,ar dar zmones daro ka nors ne is reikalo,o is jausmu…

romantika buvo ir turbut dar bus ilgai… tik ne visi zmones yra romantikai…

tikrai ne tai Liežuvis

bootent! Piktas Aš nekaltas Šypsena ir man tai atrodo labai kvaila…Aš nekaltas

manau kad egzistuoja romantika. tiktai kaip kam ta romantika skirtinga yraCha cha

siaip nezinauar egzistuoja tarp vaikinu ar ne…nezinau ar tarp augancio jaunimo egzistuoja,bet as tai tikrai esu didele romantike…turiu draugu irgi romantiku…manau,man ji visada egzistuos…Mirkt