Romantika...ar ji dar egzistuoja? (nuo 70 msg)

nesutinku…jei tu taip sakai…tai ko gedytis,kad esi romantikas?juk cia visai neturetu buti geda…o kaip tik atvirksciai…man asmeniskai ziauriai patinka vaikinai romantikai…Mirktmyliu tokius vaikinusMirkt Mirkt

tai sakai?tada ka tau sukelia zvaigzdetas dangus?naktinis pasivaiksciojimas su mylimu zmogumi prie juros…kai bangos plauna kojas…ka tu vadini…gulejimas prie zidinio…Mirktkad ir pasivaiksciojimas po vilniu kai dabar visur tik lemputes blizga…ka tu laikai metymusi lapais rudeni…ziema sniegu…Mirktkokias emocijas sukelia saulelydis ir t.t. man asmeniskai cia yra romantika…ir nesutinku,kad jis nebera …

Taip, egzistuojaTaipŠypsena

aisku kad egzistuoja

Manau, kad romantika egzistuoja ir ypac romantiskiems zmonems Šypsena Be jos as neisivaizduoju savo gyvenimo Mirkt

Man ji egzistuoja Šypsena

cia tokia labai teigiama naujoviska romatikos rusis. su kitais prieskoniais ir elektroninem sviesytem (pamirskit tas zvakes) Cha cha

99,99% yra

Jei ji neegzistuoja, tai tu bet kada gali ją sukurti.

as irgiMirkt

deja… mane tik dabar pradeda mokinti… kas ta romantika ir panasiai Aš nekaltas

Tai va tik tau taip atrodo.nors romantika egzistuoja tik labai labai nedideliai daliai zmoniuLiūdna

Egzistuoja… dar ir kaip… tik kas tai yra jaunimas? pradejau rasyti ir pagalvojau… ar as jam dar priklausau?Girtas

Na cia ir paklausiaiŠypsena O tavo nuomone ar dar egzistuoja ryte pakylanti saule arba danguje pasirodantis bliskus menulis?

shiandie labai fainai rode per nomeda

va o as sutikau tokia pat romantike kaip ir as ir sau laimingai draugaujam, labai patinka abiem ir wiskas yra ore Mirkt

smalsutee as tau visiskai pritariu. man irgi tai yra romantika ir be galo megstu visokius romantiskus dalykelius… kitiem gal romantika simbolizuoja kiti dalykai… taciau juk kiekviename musu yra dalele romantiko… tik nereikia drovetis to parodyti… pagalvokit ka jus prarandat priklausydami tiem amziniem "kietumo" stereotipam…

na gerai…bet kodel zmones ja slepia?..kodel materija svarbesne uz dvasinguma? kodel? paprasciausiai zmones sulig akimirka salteja,tampa materialistais…taip…romantika egzistuoja dar…bet butent…ji tik egzistuoja kazkur giliai,o i virsu neislenda…zmones,jei dabar taip butu,kaip jus cia visi parasete-pasaulis butu daug grazesnis,geresnis…
o,kaip as to noreciau…tikrai noreciau…nes as pvz nuo gimimo tikriausiai esu romantikas…o gal tai del to,kad mane taip auklejo…
tad jei ir jusu dauguma uz romantika-tai bandom kas kaip galite ja skleisti,rodyti…neslepti kazkur sielos gilumoje…gal kam nors tai patiks ir jie prades taip…na nznau…kazka daryti norisi…keisti…tik nznau ar imanoma…

mm… romantika pas man bent jau per krastus liejasi… bet tai priklauso nuo situacijos…

Whatever… Nežinau