Rise of nations!arba jusu megstamiausia strategija

Rise of nations!arba jusu megstamiausia strategija

katik gavau CD!

instalinu…Cha cha

gal kas jau zaidet?pasidalinkit ispudziais.

tej kip tik tu isirashyk, pabandek pazhajst ir parasheek ce nuomone… Taip o kas ce per geimas?

strateginis.
savo civilizacija vystai nuo akmens amziaus iki kosminio.

tik va ble kazkokia klaida rado ir nepasileido.na tiek tos tikekimes nepasikartos.Šypsena

Geriau tu su mumis pasidalink ispudziaisCha cha

strateginis.
savo civilizacija vystai nuo akmens amziaus iki kosminio.

tik va ble kazkokia klaida rado ir nepasileido.na tiek tos tikekimes nepasikartos.Šypsena

zjb!

gerasCha cha einu toliau grajint

man tai nelabai patiko… Keliu metu senumo lygio geimas… Suinstalinau ir istryniau

siaip tikrai grafika galetu buti geresne, bet aplamai paemus tai man patinka.Cha cha

Na as ji senai turiu Laimingas Instalinau ir kaip aoe2 nesupratau ka daryt ir unistal Cha cha Bet va kazkas su juo man buvo nes ant jo mano korta kazko durniavo Šypsena Reikejo draivu nauju ar kazko tokio Šypsena Dar reikejo ant Freelancer draivu Cha cha

[dF]

pas man tai nieko nereikejoCha cha
o zaidimas man patinka. kazkoks medieval total war, civilzacion ir kazoku misinys, bet man patinka…
zaidziu del pasaulio uzkariavimo(uz rusus, gaila lietuviu neraCha cha) tai beveik jau trecdali europos uzkariavauTūsas

Na as tai isvis nesupratau Cha cha Pripirkau ten kazkokiu lopu ir liepiau jiems dirbti, bet toliau nieko nevyko Šypsena

[dF]

Buvau parsisiuntes, man kazhko nelabai patiko tai ir ishtryniau Nekaltas

bibliotekoj reikia israsti karo mena, pasistatai barakus , pasigamini kareivius ir pirmyn pas mongolusCha cha

tai ko jau taip nepatiko?
truputi reikia pasigilint ir tiekMirkt

Geriausia strategija siuo metu! Kai tik pradedi lost kampanija, tai net sunku atsitraukt pasidaro. Geras dalykas siame geime yra tas,kad beveik nesijaucia unitu limitas. Geras upgradinimu medis. Nestabdanti grafika. Daug tautu. Dauk laikotarpiu. Ir svarbiausia - puikus balansas! O man geriausia tauta - romenu Šypsena

Na nepykit, bet man geriausia strategija yra ir bus Red Alert ir jo papildymas Retaliation Šypsena

[dF]

tikrai neblogas geimas, man patiko, losiau kompanija ar nekompanija, neprisimenu, bet ten kur pasaulio zemelapis ir ten kariauji, taikas sudarineji…
tik vienas dalykas man nepatinka - tai laiko apribojimas, tipo per kazkuri laiko tarpa reikia suvaryti prieso miestus…
bet kazkaip nera nei laiko, nei noro lost RTS…Cha cha

pritariuTaip

nieks ir nepykstaLabasŠypsena
man ir patikoŠypsenabet cia kazkas naujesnio, idomesnio, bent jau man.