Rise of nations!arba jusu megstamiausia strategija

Nzn kaskaip man sito zaidimo grafika neprimintina.(Cia panasi kaip epire earth ane?JuokiasiCha cha)
Kolkas siame zaidime matau tik viena gera dalyka.AMZIAI.

kaip jau minejau grafika tikrai neispudinga, bet ideja gera ir siam geimui skiriu 8.Cha cha

As tai 7Mirkt

nu bent man geriausios strategijos ir apskritai vieni geriausiu zaidimu tai Starcraft ir Warcraft 2/3

nu mintis geimo tikrai nebloga
bet…
labai trumpas Nežinau
ir ejimas per amzius single misijose labai greitas.
karas normalus prasideda jau su tankais Šypsena

Siaip sake Rise of Nations prastas geimas… Bet as nezaidziau… O geriausias ever strateginis geimas buvo toks paprastas zaidimukas paprastu pavadinimu "Z". Perejau kokius 5 kartus, laukiau tesinio, pernai pasirode "Z-2", bet toks lievas buvo, kad padek dieve…

na cia klasika…Šypsena(iskyrus trecia warcraftaCha cha)

bet geriausiomis strategijomis as ju nepavadinciauNekaltasTaipNekaltas

na nezinau eilinis age of empire
na man vis vien geriausias tai civilization3

Ir man nieko geimas…

patiko Gerai Gerai

ypac lektuvai ir ten kazkokia atomine bomba, kur ant miesto galima numest Laimingas

esu girdejes , kad moterishkos lyties atstoves grajina kokius simsus, kortas bet kad strategijas tai ne Šypsena
kazhkaip keista Šypsena , koki syk galesim palosht, kviechiu i dvikova Šypsena(che buvo kvietimas gintarei Lt)
shaiip tai man bent jau durnai su tom atominem, nes su AI kai loshi jis tave tankaiai apmeto, su lektuvais irgi tas ju judejimas, kaip nu nesinkronishkas

O kokie reikalavimai sitam grajuj?

Juokiasi prajuokinai cia mane Juokiasi

sakes…senas kaip zeme zaidimas…mintis gal ir nebloga…risc + age of empires 2…bet tikrai yra geresniu strategiju, cia juk tas pats age of empires tik pervilktas kitais kailiniais…Šypsena