Rimtai pradedu galvoti apie issiskyrima.

nu blin… kaip zmones sako - apsaugok nuo karo, maro ir nuo tokios gyvenimo filosofijos… jei as kiekviena potencialia proga baliui isnaudociau, nezinau kur ir kas dabar buciauAš nekaltas

o butinai pagyvent
pabandyt ar negalima butu ? Cha cha

Ups Aš nekaltas Dėkavuju užu Bučkis,ale svarbiausia,kad jau šyptelėjai Mirkt

A…šitą…,dėl žaizdos Aš nekaltas - niu nežinau,mažu,i galima Mirkt,jei atsargiai.Cha chaCha cha

Svarbu, kad nesupuliuotu… ApakęsApakęsApakęsLiežuvis

Ech, Jus vyrai, vyrai… Mirkt Labas

abejoju kad kalbos cia daug pades.
siulau naudotis politika: tokia tai diena, tokia tai valanda kazkas ivyks, nepriklausomai nuo Vyrai
o gal net pabandyti suorganizuoti, kad Vyrai atsidurtu tavo situacijoje - gal tada bus lengviau sneketi.
Gėlės

Čia dėlei ko?Apakęs Mažu,kad komplimentas Aš nekaltas…,ar biškis pavydo Cha chaCha cha

Tai va, kad bandziau - emiau ir isejau vakar nesakius jam nei kur, nei pas ka, nei su kuo, nei kada grisiu. Apakęs Bet tai Nepadejo.

Na siaip tai toks posakis yra Cha cha… O pavydeti… ne…jau beveik zmona turiu Cha cha

Isheiciau arba ji ishsiusciau kur nors toli toli toli…Lai sau baliavoja…Ir manes tai neliestu…PiktasPiktasPiktas

Lyga, argi vienas kartas padedaAš nekaltas.
Su drauge tai daugiau desperacijos paskatintas veiksmas, o Vyrai turetu zinoti kad jei tu pasakei tai taip ir padarysi

na nelengva situacija…
toks vyras daug ramybes nesuteikia…
as tiksliai nezinau ar tu, Lyga istekejusi ar ne, bet jeigu ne tai galima gal tikrai butu toki Vyrai vyt lauk…
na sunervino mane tavo Vyrai… kam gadintis nervus del tokio vaiko???
padorus vyras tai noretu eit su savo Moterys… bent jau maniskis pastoviai verkia kad jis vis vienas ir vienas tuose vakareliuose (as einu labai retai), pagaliau ir grizta po 2-3 val…

Manau, kad jei tavoVyrai pabėga nuo pokalbių, tai jis ir toliau taip elgsis. Žmogus kuris norėtų suprasti visada ras laiko bent jau išklausyti savo Moterys Aš nekaltas

lyga, as taip ir nesupratau, kodel jis i vakarelius eina visada vienas ?

Tai daugiausia jo gimines baliai ar klasioku susibegimai, kaip ir bendradarbiu baliukai, kuriu siemet "uzderejo". I bendrus balius, jeigu jau labai reikia, einam dviese.

Nu rasai jei labai jau reik tai dviese…Tai ko noret ?Tu su juo eini tik kai labai reikia ir nuejus turbut sedi surugus ir greit inksti kad namo laikasCha chaCha chaCha chaCha cha

Tai cia labai jau aiski situacijaŠypsena

Nea. Ne - jei jau einu i balius - tai linksmintis - ir tikrai juose nesedziu - soku, dainuoju, manes susiraukusios Nepamatysi. Nes siaip surugus galiu namuose pasedeti. O su juo nematau prasmes eiti visur, kur jis gali ir be manes gerai pasilinksminti ir as pries tai nieko neturiu.

Tai jau beveik i sveikiju…Cha chaCha cha

Aš tave labai gerai suprantu,tik aš tam padariau gala, ji palikau.