Rimtai pradedu galvoti apie issiskyrima.

Rimtai pradedu galvoti apie issiskyrima.

Su savu Vyrai gyvenam jau virs metu. PO vakarykscio jo elgesio pradedu galvoti, kad jau daugiau nebenoriu. Kiekviena karta kur isvykdamas vienas uzdeda man nezinios nasta. Sestadieni buvau informuota telefonu, kad gris nakti ar kita ryta anksti po baliaus. Pralaukusi iki pietu spjoviau i viska ir isejau pas drauge. Del to jis nesijaucia nieko kaltas - tik isizeides, kad as jo nelaukiau. Ir taip ne pirma karta. Tik viena karta grizes vos neuzmuse mano katinelio Liūdna Ir del to nesijaucia kaltas. Ai, as pavargau jau jam irodineti savo tiesas, kai stovi uzsispyres kaip ozys su savo "vyriska" tiesa.

Mes tokius Vyrai vadinam debilais (juokais). Bet, jei jis jau dabar negrizta nakti namo ir baliavoja kazkur tai vienas, manau jis nevertas to, kad tu jo lauktum. Susirask toki, su kuriuo visada busi kartu ir nereikes visa nakti laukti ir sukti galva, kur ir su kuo tavo brangiausias.Labas

as taj rimtai pradedu galvot, kad reikia man vyro Graži Cha cha
bet tai… apsidairai aplinkuj… ir tikek paskui laimingu gyvenimu Aš nekaltas zmones ne metu nesugeba graziai kartu pragyventi… Blogai

vienintelis patarimas galetu buti: daryk tai, kas tau atrodo teisinga ir tai, ko pati nori. Tai tavo gyvenimas Šypsena o ne tavo vyro

Reiketu jam pagyvent su mano zmona… Cha cha

Esme tame, kad as zinojau, kur jis baliavoja ir pati ji isleidau. Ne tame esme - esme pasitikejime ir zodzio laikymosi. Nusibodo jam aiskinti, kad turi jausti atsakomybe pries kita zmogu. As juk ne mama, kad kiekviena karta priminit: jei mane myli - nepamirsk paskambinti, o jei pazadejai, tai taip ir padaryk.

Nebijok, skandalus kelti as moku. Mirkt

[quote]
Lyga rašė:
Esme tame, kad as zinojau, kur jis baliavoja ir pati ji isleidau. Ne tame esme - esme pasitikejime ir zodzio laikymosi. Nusibodo jam aiskinti, kad turi jausti atsakomybe pries kita zmogu. As juk ne mama, kad kiekviena karta priminit: jei mane myli - nepamirsk paskambinti, o jei pazadejai, tai taip ir padaryk.

[quote]

o bandei su juo sneketis ir pasakyti kaip jautiesi?

Lengviau kakta i siena dauzyti. O jis apsirengia ir mauna kur nors - tai kaip man su juo pasikalbeti?

[quote]
Pantera+ rašė:

kaip matau, vyras čia kalčiausias, o kodėl jis taip elgiasi, istorija nutyli… turbūt todėl, kad "jie visi tokie"…

[quote]
Lyga rašė:
Lengviau kakta i siena dauzyti. O jis apsirengia ir mauna kur nors - tai kaip man su juo pasikalbeti?

hm. man irgi panasiai buvo, vos neissikyrem, bet paskui kazkaip ir klausyti pradejo ka as sakau Šypsena
manyciau pokalbiui reiketu nutaikyti atitinkama momenta Šypsena ir pradeti sneketi ne nuo priekaistu, o nuo to kaip tu jautiesi

na jei yra nesusipratimai, tai jie dazniausiai kyla is abieju pusiu. vienas retai kada buna kaltas Šypsena

Negi gali buti kalta Moterys , jei Vyrai truksta atsakomybes jausmo? Aš nekaltas

Matyt issiskyrus tavo draugas taip ir nesuprastu tikrosios priezasties, galvotu, kad del paskutinio baliaus…

O ar daznai jis nesilaiko savo pazadu? O gal problema gludi kur kas giliau, cia tik ledkalnio virsune?

o bandei paanalizuoti savo poelgius? gal juose slypi atsakymas, gal tai tik jo reakcija i tavo elgesi?

Ta pati situacija kartojasi visada, kai jis kur keliauja vienas. O jis vakar dar uzmete: "yra proga, tai kodel nebaliavot". Nusimato si ketvirtadieni jo vyriskos kompanijos baliukas, kuris, jauciu, pades paskutini taska musu draugystei. Nustebęs

I koki elgesi? Kad ji isleidziu geranoriskai ir manau, kad nebepasikartos ta pati situacija? Tai ka, jei nenoriu, kad tai kartotusi, turiu viska draust? Apakęs

lyga, negi tu manai, kad tavo Vyrai atsakomybės, pagarbos ir visa ko kito prateriojimas nesusijęs su tavimi? kad jam tiesiog šiaip užėjo? nemanau, oj, nemanau…

na ant pavadzio laikyti Šypsena ir kontroliuoti tikrai nesamone. bet kaip jis elgdavosi pries vedybas? ar visada toks buvo bendro gyvenimo pacioje pradzioje?