Rimtai pradedu galvoti apie issiskyrima.

Zinai lyga as pasiulyciau tau nesedet ir nebedavot kai jis baliavoja…Nusispjaut ir varyt su draugem irgi pasilinksmint…Apsidairyk >aplink daug linksmu vyru Cha cha
Jam dabar tox laikas kad nori pasilinksmint ir tt…O kodel neini su juo kartu? O gal kai nueini tai jis jaucia itampa ?Gal priekaistauji gal itampa darai , tau nepatinka pasilinksminmo vietos ir pan?
Gal todel ir eina jis nes gali acipalaiduot …
Laisvalaiky reik leist idomiai o jei gaunasi kad pora supranta laisvalaiki skirtingai absoliuciai tai ilgai santykiai neisbus geri…
Cia mano nuomone

Teisingai. Taip Ir jei tevams nepaskambina pazadejes, ir kai mama visa nakti nemiega, irgi as kalta. Apakęs

kiek jums metų abiems, jei ne paslaptis? kačiukai, mamos, bemiegės naktys… supranti, problema yra ne tai, kad jo mama nemiega, ar tavo ryškiaspalvio kačiuko gyvybei pavojus buvo iškilęs. problema yra tai, kad užuot pašnekėjusi su savo Vyrai, tu kuri savo mitus apie jo elgesį ir dar visa tai į internetą transliuoji Blogai

Mintis verta demesio - Gerai . Taip

o kodel manai, kad nesnekejo? Ne visi vyrai is pirmo, ir penkto karto isgirsta…

LygaGėlės,Tu pabandyk su juo pašnekėt.Gerai kažkas patarė-pasakyk kas Tau nemalonu i kodėl.I pokalbį pradėk ne nuo priekaištų,bo kils barnis…Nors ką mumi čia patart galim Aš nekaltas.Juk situaciją Tu pati geriau žinai…Bet kokiu atveju linkiu,kad viskas baigtųs geraiTaip

here we go… kaip ir parašiau pirmam poste, be "jie visi tokie" neapsieisim Aš nekaltas

A man tai 25+3… Is tiesu netransliuociau tos situacijos, bet ji taip nuotaika sugadino, kad negaliu normaliai dirbti. O tu, turbut neturi jokio jaukaus gyvulelio, kurio myletum? Aš nekaltas

[quote]
®esetas rašė:
kiek jums metų abiems, jei ne paslaptis? kačiukai, mamos, bemiegės naktys… supranti, problema yra ne tai, kad jo mama nemiega, ar tavo ryškiaspalvio kačiuko gyvybei pavojus buvo iškilęs. problema yra tai, kad užuot pašnekėjusi su savo Vyrai, tu kuri savo mitus apie jo elgesį ir dar visa tai į internetą transliuoji Blogai

[quote]

Ai, aiskinau jam 115 kartu - Nepadeda. Ir apie jausmus aiskinau, ir apie neigiama itaka musu santykiams. Nepadeda - Blogai .

Tu neteisus…Prie ko čia metai - tėvams vaikai visuomet lieka vaikais…I visai nesvarbu kiek metų.I mamos visada jaudinas,vat.

Ech, Rooki, tave nors prie zaizdos dek. Bučkis Labas .

moralizuoti, bandyti kreiptis i jo sazine, priekaistauti- patys blogiausi dalykai, griaunantys santykius. Tu turi sakyti kaip tu jautiesi, kas tau nepatinka ir bandyti ieskoti (ramiai, be barniu, be pakelto tono) problemu sprendimo Šypsena

Labai nekuklūs klausimai:
Gal netyčia gyvenat kartu su mama-uošviene?
Ar vyras niekada neprasitarė kad sėdi darbe ar varo pas draugus pirmiausia todėl, kad nereikėtų eiti namo? Apakęs

Geri klausimai Gerai . Bet atsakymai - nea. Ne

hmmm… man šiek tiek keistai atrodo kelio iš susiklosčiusios situacijos ieškojimas čia, forume. kartais net atrodo, jog suprantu, ko čia ieškai. va, kažkas pasiūlė "atsakyti tuo pačiu" - pasitūsint su draugėmis. padaryk tai ir pamatysi, kad džiaugsmas momentinis, ir vėliau bus dar blogiau. dabar taip kalbi ir jauti tik įsiūčio apimta.
o gyvūnėlio neturiu dėl to, kad dėl mano užimtumo jis paprasčiausiai neišgyventų Baisu tiesa, savaitgalį apžiūrėjau visai neblogą variantą - iguanų (?) porelę, katra pasirodė daug dėmesio nereikalaujanti, todėl labai man tinkama Cha cha

[quote]
Lyga rašė:
A man tai 25+3… Is tiesu netransliuociau tos situacijos, bet ji taip nuotaika sugadino, kad negaliu normaliai dirbti. O tu, turbut neturi jokio jaukaus gyvulelio, kurio myletum? Aš nekaltas

[quote]
®esetas rašė:
kiek jums metų abiems, jei ne paslaptis? kačiukai, mamos, bemiegės naktys… supranti, problema yra ne tai, kad jo mama nemiega, ar tavo ryškiaspalvio kačiuko gyvybei pavojus buvo iškilęs. problema yra tai, kad užuot pašnekėjusi su savo Vyrai, tu kuri savo mitus apie jo elgesį ir dar visa tai į internetą transliuoji Blogai

Kazkaip nepastebejau, kad vyrautu nuomone visi jie tokie… Tiesiog mano vyras irgi ne is pirmo karto isgirsta… Todel ir rasau, kad ne visi is pirmo karto isgirsta… Nerasiau nei vienas vyras nesgirsta… O jei tu isgirtsti, tai labai dziaugiuosi…

[quote]
®esetas rašė:
hmmm… man šiek tiek keistai atrodo kelio iš susiklosčiusios situacijos ieškojimas čia, forume. kartais net atrodo, jog suprantu, ko čia ieškai. va, kažkas pasiūlė "atsakyti tuo pačiu" - pasitūsint su draugėmis. padaryk tai ir pamatysi, kad džiaugsmas momentinis, ir vėliau bus dar blogiau. dabar taip kalbi ir jauti tik įsiūčio apimta.
o gyvūnėlio neturiu dėl to, kad dėl mano užimtumo jis paprasčiausiai neišgyventų Baisu tiesa, savaitgalį apžiūrėjau visai neblogą variantą - iguanų (?) porelę, katra pasirodė daug dėmesio nereikalaujanti, todėl labai man tinkama Cha cha

[quote]
Lyga rašė:
A man tai 25+3… Is tiesu netransliuociau tos situacijos, bet ji taip nuotaika sugadino, kad negaliu normaliai dirbti. O tu, turbut neturi jokio jaukaus gyvulelio, kurio myletum? Aš nekaltas

o as nemanau, kad patarimu ieskojimas cia yra blogas dalykas Šypsena nors geriausiai paciam issianalizuoti visa situacija Šypsena nes kiek zmoniu, tiek nuomoniu, o teisingiausias sprendimas ateina savaime, is paties saves

niekas nesako, kad blogas. o dėl viso kito - pritariu Taip

Na, yra tokis tipazhas vyru…kurie isheina ir jiems dzin kad sedi ir lauki… Dar kol vaiku nera…na, ka -gali ir tu isheiti… O va kai atsiranda vaikas… Nezinau…gal tai auklejimo spraga… Mano ex irgi taip darydavo…tik dar blogiau, as net nezinojau kur jis parom buna… Vaikas suserga, telefono nera…sukis kaip nori… Kalbos nepadejo…kiek zinau jis taip ir nesuaugo per tiek metu…
Bet jei tavo vyras,Lyga, neturi kitokiu problemu…manau tikrai dar imanoma kazhka padaryti… Kaip jis paaishkina toki elgesi? Ar bent suvokia, kad tau skaudu kai jis taip ilgai negryzta? Gal jam tikrai namai nemieli?

[quote]
Pantera+ rašė:

[quote]
®esetas rašė:
hmmm… man šiek tiek keistai atrodo kelio iš susiklosčiusios situacijos ieškojimas čia, forume. kartais net atrodo, jog suprantu, ko čia ieškai. va, kažkas pasiūlė "atsakyti tuo pačiu" - pasitūsint su draugėmis. padaryk tai ir pamatysi, kad džiaugsmas momentinis, ir vėliau bus dar blogiau. dabar taip kalbi ir jauti tik įsiūčio apimta.
o gyvūnėlio neturiu dėl to, kad dėl mano užimtumo jis paprasčiausiai neišgyventų Baisu tiesa, savaitgalį apžiūrėjau visai neblogą variantą - iguanų (?) porelę, katra pasirodė daug dėmesio nereikalaujanti, todėl labai man tinkama Cha cha

Pritariu 100% … Visi tokie protingi ir greiti patarimus davineti, kai kalba eina apie kito gyvenima… Pries pasisakydami PAGALVOKITE, ar patys taip darytumete ir iki ko tai privestu.