REIKI — universali gyvybinė energija

Ezoterinėmis idėjomis užsiiminėjantys žmonės dažniausiai būna ypač aktyvūs, sunkiai keičiasi, todėl panašiais atvejais daugeliui tenka labai apriboti santyklius.

Buvęs toks atsiskyrėlis, galėjęs išvaryti demonus. Ir jis jų paklausė:
,Kas jus išgena? Gal pasninkavimas?" Sie atsakė: ,Mes nei valgome, nei geriame." Jis toliau klausia: ,Gal budėjimas?" Sie atsako: ,Mes nemiegame."
Jis vėl klausia: ,Gal atsiskyrimas nuo pasaulio?" Jie atsakė: ,Mes gyvename dykumose.
Galiausiai jis tarė: ,Tada kokia galia jus išgena?" Šie atsakė:
,Niekas negali mūsų įveikti, tik nuolankumo galia."
Štai kodėl vienintelis nuolankumas nugali demonus.

Ama Teodora sakė:

"nei atsiskyrimas, nei budėjimas,
nei jokios kančios neišgelbės.
Tą gali tik tikras nuolankumas."

Man taip pat labai įdomu yra reiki seansai. Esu buvusi keliuose, labai patiko ir tikrai padėjo. Jų nauda labai plati, galima plačiau pasiskaityti čia http://www.rutareiki.com/reiki-seansai

SveikiLabas

Norejau paklausti, gal kas nors is jusu esate girdeje apie REIKI??? Butu labai idomu jei pasidalintumete savo patirtimi bei ziniomisTaip Gal kas nors tuo uzsiimat???

Aš esu gavęs Reiki 1-os pakopos iniciacija.
Na apie istorija ir kas ir kaip nerašysiu, nes informacijos galima rast ir internete :
http://www.reiki.ru
http://www.reiki.visiems.lt/
Taigi as nuejau tai "ant durniaus" , galvojau na kitiem gal ir tas gydimas rankomis veiks o man tai vargu. Bet ai geras zmogus pakalbino o ir smalsu buvo.
Na po iniciacijos nepuoliau tikrintis kaip ten ar as galiu . O praejus kelioms savaitems, kai buvo prastai su sveikata seseriai pasisiuliau kad pridesiu rankas. Na ir pasirodo veikia ir veikia stypriai. Veliau bandziau kelis kartus su pazystamais - irgi veikia. Nekaltas
Tai ner kaip dabar abejoti ar veikia ar ne Šypsena

As Reiki esu taip pat labai susidomejusi, nes neseniai teko bendraut su keletu Reiki meistruTaip O gal gali pasakyti, ar pasikeite tavo charakteris, gyvenimo budas ir pan. po to, kai gavai I pakopa???

alegorija rašė:

As zinau kad yra grupes kurie praeje Reiki ir jie renkasi i grupinius uzsiemimus, atlieka vienas kitam Reiki seansus, medituoja. As pats galima sakyti Reiki nepraktikuoju, taigi ir poveikio man butent nuo Reiki
as negaliu isskirti. Tik galiu pasakyti kad per paskutinius metus keiciuosi kaip niekad stipriai. Dideli pastumejima dave gyvenimo meno kursai http://www.gyvenimomenas.lt na ir kiti dalykeliai. taigi jieskantis suranda Šypsena
Manau kad Reiki grupeje irgi galima daug pasiekti. Tiesa as nezinau
adresu ir telefonu kur tokios grupes yra.

Turiu klausimėlių žmonėms, kurie susidūrę:

Būtų įdomu sužinoti, kokie mokytojai (meistrai) yra Lietuvoje ir nuo kokios atšakos. Gal kas žinote?
Kiek iniciacijos "kokybė" priklauso nuo mokytojo? Ar visa REIKI sistema Lietuvoje nėra nusivažiavusi (nekuriama sekta/religija)? Iš kur 3-čia pakopa, bene lietuviai sugalvojo, ar aš internete mažai perskaičiau? Gi yra 1, 2, Advanced, Master? Ar Advanced=3?

Šiaip internete paskaičius, galima susidaryti įspūdį, kad tai stebuklas, panacėja nuo visų ligų ir problemų. Kodėl taip tylu tada, kiek čia teisybes, kiek gėrio jums davė?

…galų gale, kiek kainuoja iniciacija? Cha cha

prisijunkit #reiki arba #anastasija ten kartais vakare sėdi reiki meistras pasikalbėsit. O šiaip Kaune vyksta meditaciniai vakarėliai kuriuos taip pat veda reiki meistras V. Mockus

vakarais as neturiu nei IRCo nei kompo…
ir vis tik idomu - KODEL REIKI mokslas yra toks gana brangus? Jei tai naudojama ne savo, o Dieviskoji visatos energija, tai kodel suzeminami materialia prasme tokie dalykai? nes kiek zinau pas Reiki meistrus (jei eisi kaip svetimas, ne pas savus pazistamus) kainuos apie 40-50Lt uz seansa. Bet tai juk nemazi pinigai… Nustebęs

va tada ir pagalvoji - gal geriau paciam praeiti kursus ir gautu 1pakopa…

Na taip jeigu jau domiesi REIKI tai aišku ne apie seansus už pinigus.
Ir mokėti 40-50lt tikrai brangu.
Na aš tik pasiūliau, pats nesu susijęs su REIKI, mano mama susijusi, aš atsisakau

Na o tu manai, kad is knygos taip galima puikiai ismokti?Nekaltas Na nezinau, gal, bet ir knyga kiek zinau labai brangiai kainuoja, t.y apie 35 lt, tad gal geriau butu nueiti i tuos seansusNekaltas

Beje, kas zino, kiek kartu reikia eiti i tuos seansus, kur minejo kainuoja apie 40-50 Lt, kad po to butu galima savarankiskai praktikuotis? Flirtas

Geriausia manau rašyk meila REIKI meistrui [email protected]
Ir paklausk. Arba per jo svetaines pvz: http://klausimai-atsakymai.visiems.lt/ Visgi iš pirmų lupų aiškiausiai
Sekmės

Sutinku, Bieseli, taip ir padarysiuTaip Aciu visiems uz suteikta informacija, o jei dar kas ka zinot, tai nesidrovekit, rasykit Laimingas

Apie Reiki ir ne tik, kur galima ismokti, gauti iniciacija ir t.t tikrai kvalifikuota informacija galima gauti ezoterineje parduotuveje ŠAPAS Kaune,Gedimino g.22 arba el.pastu- [email protected]

Aciu tau labai Labas

zmones, nepainiokit!!!
seansai - tai jau GYDYMO seansai, jie irgi nepigus. bet per juos - gydoma, o ne mokoma.

o mokymosi SEMINARAI ar kursai - irgi brangus, kainuojantys apie 200Lt. Bet patys tik is knyguciu REIKI energijos negausit. Galite ismokti teorija (o ji zinoma butina), galite praktikuotis ant namiskiu (jei su meile dirbsit - tikekites, kad nepakenksit), bet Reiki - tai MEISTRO SUTEIKIAMA galia, kai jau gydymas vyksta naudojant ne savo energija, o kosmine/dieviskaja…

taigi - knygos - pirmas zingsnelis, bet iniciacijas suteikia tik meistrai…

ar as klystu, Rapolai?

Na as ne Rapolas, bet manau, kad Tu visiskai teisi Cha cha Tos energijos juk negausi vien skaitydamas knygutes Nekaltas

Na kiek zinau, tai kursai padeda koncentruoti ta energija, ismoko ja valdyti ir panaudoti, o ta kanala, per kuri teka energija, kazkaip atveria REIKI meistras (jeigu neklystu)Nekaltas Visi mes esame energijos laidininkai kai gimstame, taciau po keleriu metu prarandame ta rysi, jis paprasciausiai "uzsikemsa" Nekaltas Taigi Reiki meistro pagalba yra atnaujinamas tas rysys, kuri mes jau turejome gimeTaip