REIKI — universali gyvybinė energija

“O kaip man užeiti į tokią buveinę?” – paklausi tu. Jei kas nors dovanotų tau gražius namus, kaip tu juose apsigyventum? Pirmiausia, aišku, norėtum įsitikinti, ar dovanotojas yra rimtai nusiteikęs, paskui peržiūrėtum ir susitvarkytum visus reikiamus dokumentus ir tik tada persikraustytum ir džiaugtumeisi naujais namais, tiesa?
Ar Viešpats rimtai kalba, kai ragina pasilikti Jame? Taip! Ar tavo vardas figūruoja buveinės “dokumentuose” – t. y. Biblijoje? Taip! Taigi tikėjimu gali “susikrauti mantą” ir “persikraustyti” dar šiandien. Poetas S. T. Coleridge’as yra pasakęs: “Tikėjimas yra patikinimas, vidinis veiksmas, amžiną tiesą paverčiantis dabarties faktu.” Paversk tikėjimą “dabarties faktu” ir skelbk: “Viešpats nuo šios dienos yra mano nuolatinis būstas, saugi buveinė.” Kartok tai tiek, kiek tau reikės. Įsisavink Jo pažadą: Viešpatie, tu buvai mūsų užuovėja per kartų kartas.

DIENOS MALDA
Ačiū, Viešpatie, kad priglaudei mane, suteikei amžinus namus mano sielai, esi mano priebėga ir saugi buveinė!

/Bob & Debby Gass/

MŪSŲ NAMAI VIEŠPATYJE

"Viešpatie, tu buvai mūsų užuovėja per kartų kartas." (Psalmynas 90, 1)
Mūsų siela ieško, kur prisiglausti – kampelio, kur galėtų prigulti ir pamiršti visą savo nerimą, nuovargį ir neviltį. Trokštu ir ilgiuosi VIEŠPATIES Šventyklos kiemų; mano kūnas ir širdis gieda iš džiaugsmo gyvajam Dievui (Psalmynas 84, 3).
Pripažindamas, kad žmogaus siela ieško buveinės prisiglausti, Jėzus sako: "Gyvenkite manyje. Įsikurkite sau namus manyje." (Jono 15, 4, MSG, laisvas vertimas). Verta pastebėti, kad čia Jėzus tavęs nekviečia kaip svečio, bet pasivadina kaip šeimos narį, ragindamas mėgautis visais namų teikiamais privalumais.

Jei jaučiate nuolatinį mieguistumą, nors pakankamai išsimiegate, turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju: tai gali reikšti, kad sergate rimta liga.

Pavyzdžiui, mieguistumas yra vienas iš pagrindinių hipotirozės (skydliaukės veiklos susilpnėjimas, kuomet organizme trūksta skydliaukės hormonų) simptomų. Sergant depresija, taip pat gali pasireikšti mieguistumas ir nuovargis. Mieguistumas dienos metu, gali būti rodiklis, kad turite miego sutrikimų – nemigą, miego apnėją, neramių kojų sindromą, kuris neleidžia gerai išsimiegoti naktį, o negydomas miego sutrikimas kelia didelę insulto ar širdies priepuolio riziką. Galiausiai, naujausi tyrimai parodė, kad vyresnio amžiaus žmogaus per didelis mieguistumas gali būti širdies ir kraujagyslių ligų simptomas.

ačiū

1 2 4

irgi seka

1 2 3

ir

1 2 1

Kava

Įsivaizduoju, kad pasitraukiu į nuošalią vietą, kad suteikčiau sau vienatvės dovaną, nes tik joje matau dalykus tokius, kokie jie yra.

Susilaikyti nuo priešiškumo – švęsti nesipriešinimą.

Susilaikyti nuo kartėlio – švęsti atleidimą.

Susilaikyti nuo rūpinimosi savimi – švęsti jautrumą kitiems.

Susilaikyti nuo asmeninio teisumo – švęsti visuotinę tiesą.

Susilaikyti nuo baimės – švęsti viltį.

Susilaikyti nuo apsnūdimo – švęsti entuziazmą.

Susilaikyti nuo įtarumo – laikytis tiesos.

Susilaikyti nuo minčių, kurios atima drąsą – džiaugtis įkvepiančiais pažadais.

Susilaikyti nuo liūdesio šešėlių – švęsti saulėtą giedrą.

Susilaikyti nuo tuščių plepalų – švęsti prasmingą tylą.

Nepasiduoti slegiančioms problemoms – švęsti stiprinančią maldą.

Susilaikyti nuo pykčio – švęsti kantrumą.

Susilaikyti nuo pesimizmo – švęsti optimizmą.

Susilaikyti nuo nerimo – gėrėtis Dievo Apvaizda.

Susilaikyti nuo priekaištų – švęsti kito pripažinimą.

Susilaikyti nuo negatyvumo – džiaugtis pritarimu.

Susilaikyti nuo nuolatinės įtampos – švęsti nuolatinę maldą.

Tikras pasninkas gali būti ir šventės metas, kai tu gali:

Susilaikyti nuo kitų teisimo – švęsti Kristaus buvimą juose.

Nesureikšminti skirtumų – švęsti viso gyvenimo vienybę.

Nepasiduoti tariamai tamsai – švęsti šviesos tikrovę.

Susilaikyti nuo liguistų minčių – džiaugtis Dievo gydančia jėga.

Nekalbėti niekinančių žodžių – džiaugtis tyrinančiais žodžiais.

Susilaikyti nuo nepasitenkinimo – švęsti dėkingumą.

Aba Antanas Didysis yra ir taip pasakęs:

"NuoIat mintyje turėkile Dievo baimę.
Neužmirškite to, kuris duoda mirtį ir gyvenimą.
Nekęskite pasaulio ir visko, kas jame.
Nekęskite visos ramybės, ateinančios iš kūno.
Atsižadėkite šio gyvenimo, kad gyventumėte Dievui.
Nepamirškite, ką pažadėjote Dievui, nes to bus iš jūsų pareikalauta Paskutiniojo teismo dieną.
Kęskite alkį, kęskite troškulį, kęskite nuogumą, būkite budrūs ir sielvartaukite, raudokite ir aimanuokite širdyje, bandykite save, kad pamatytumėte, ar esate verti Dievo, niekinkite kūną, kad išsaugotumėte sielas."

PERFEKCIONIZMO RYKŠTĖ

Jei esi užkietėjęs perfekcionistas, įsigilink į šios dienos ištrauką: tu neteisingai save vertini. Tu neturi jaustis bevertis ar netikęs. Tau nebūtina bet kokia kaina siekti sėkmės. Jėzus padaro tave tinkamą ir priimtiną. Nė vienas žmogus negali pasiekti Dievo tobulybės. Joks žmogus negali visą laiką elgtis teisingai ir teisiai. Nė vienas negali gyventi visiškai be jokios nuodėmės ir išvengti pagundų. Jėzus atpirko mano skolas - Jo dėka esu be kaltės. Belieka tuo džiaugtis.
Gyvendami puolusiame pasaulyje nuolat patirsime sunkumų, vis kils įvairių pagundų - tarkim, nuleisti rankas ar priešintis Dievo žodžiui. Bet gera žinia ta, kad neturi jaustis netinkamas, netikęs ar bevertis. Tau suteikta Jėzaus tapatybė. Žvelgdamas į tave Tėvas mato Kristaus stiprybes, Jo tobulumą ir beribį Jo gerumą. Bičiuli, tai viskas, ko reikia.

/Charles F. Stanley/

Vieną dieną nuvykęs į miestą parduoti smulkių dirbinių, Aba Agatonas pakelėse sutiko luošą, paralyžuotomis kojomis, kuris paklausė, kur jis einąs. Aba Agatonas atsakė: “Į miestą parduoti keletą daiktų”. Luošys paprašė: “Padaryk man paslaugą, nunešk mane ten”. Taigi jis nunešė jį į miestą. Luošys jam pasakė: “Padėk mane ten, kur parduodi savo prekes”. Jis taip ir padarė. Pardavus dirbinį, luošys paklausė: "Už kiek tu jį pardavei? Ir Aba jam pasakė kainą. Luošys tarė: “Nupirk man pyragą”, ir jis jį nupirko. Kai Aba Agatonas pardavė antrą dirbinį, ligonis paklausė: "Už kiek tu jį pardavėi? Ir jis jam pasakė jo kainą. Luošys tesė: “Nupirk man tai”, ir jis nupirko. Kai Agatonas, pardavęs visas savo prekes, norėjo eiti, luošys paklausė: ‘Ar grįši?’ ir Aba atsakė: “Taip”. Ligonis tesė: “Padaryk man paslaugą ir nunešk mane atgal į vietą, kur mane radai”. Dar kartą jį paėmęs, Aba nunešė atgal į tą vietą. Tada luošys pasakė: “Agatonai, tu esi pilnas dieviškų palaiminimų danguje ir žemėje”. Pakėlęs akis Agatonas nematė nė vieno žmogaus. Tai buvo Viešpaties angelas, atėjęs jo išbandyti.

ačiū

111

Kompiuteris

Sugebėjimas atsakyti sau į klausimus "kodėl?" apie savo mintis, emocijas ir veiksmus ir būtinai atsakyti į juos sau be melo pagal vidinę tiesą, tai reiškia pažinti save. Kuo aiškiau, greičiau, nuoširdžiau sugebame atsakyti į šiuos klausimus, tuo geriau save pažįstame.