REIKI — universali gyvybinė energija

va va va Taip as sito nupasakoti ir nesugebejau, kad be meistro pagalbos neapsieisi… Šypsena

Žvaigždė

Nezinau… gal jus ir teisios. bet man cia panasu i monopoli. mazdaug :"mokek 200 lt. tada atidarysiu tavo kanala, jei ne, reiki tau neprieinama". kazkas cia ne taip.

Kur yra pinigai,ten stebuklo nerasi,tai tik aferos,kokiu Lietuvoje apstu.Tikiu,kad tie vadainami "meistarai" leisdami tuos pinigus juokiasi is tokiu kvailiu kaip jus,kurie pasiduoda ju psichologinei itakai.Zmogus kuris istikruju turi stebuklingu galiu,nereikalauja kad jam butu sumoketa,jis tai daro is svento tikslo ir jei jam kas paaukoja kiek gali tai jam ir uztenka.O cia kazkokie aferistai ir tiek…

Na siaip ir man nelabai patinka, kad uz tai ima pinigusNe Bet tu sakai stebuklu nerasim…na jau cia buvo mineta, kad tai joks ne stebuklas, o paprasciausiai naturalus dalykas, kuri mes atsinesame gimdami, tik kaip jau sakiau, laikui einant, tas kanalas musu pravertas uzanka (kazkaip nuo pasaulio siuksliu ar pan.). Taigi cia yra visai kitas dalykas, tai energija, o ne kazkokios magiskosios galiosTaip

Nu man tai cia dar kvepia kazkokia sekta.Nes jos reiskiamos mintys kvepia fanatizmu.Mazdaug:"Kiekvienas zmogus tai turi,ir jei susdesite su mumis tai atrasite tai ka turite atrasti savyje!"Taip sakant mala suda ir daro is to pinigus.

nepamirskit - kad pinigai - tai irgi ENERGIJA… ir toks uzmokestis - tai apsikeitimas/mainai skirtingomis energijomis…
jei imi - turi ir duoti…
tik va suma - jau kitas klausimas…
Žvaigždė

teko ant savo gerkles patirti Reiki pagalba ir per pora dienu sutvarke mano puliuojancia gerkle… Šypsena Žvaigždė

…Gėris irgi gali būti užkrečiamas

mano vyrui atliko pirmos pakopos REIKI,kai atejau namo buvo labai keistas ta vakara,bek kad pagytu,isgytu ar sustebukletu tai tikrai Ne

man primygtinai buvo siūlyta žsiiminėti reiki, gauti visas iniciacijas ir pan. kol kas atsisakiau. nu nežavi nors tu ką. pasieškosiu ko nors itin man. o inicijuotųjų norėčiau paklausti, kas konkrečiai jus inicijavo. jei ne paslaptis, būčiau dėkinga, jei privačiai atsakytumėte ar kaip.

Ech…Meistrai, pakopos. Yra žmonių,net vaikų, kurie nebūdami jokiais meistrais, tik rankos prisilietimu “išvalo, subalansuoja ir nuskausmina” žmones…Matyt tai gali būti įgimta.

tai ir yra igimta. bet arba ishlavinta, arba ne. ne visi gali inicijuotis reiki - tau ta bet koks meistras patvirtins.

Levsinovas gant neblogai apraso pacia Reiki sistema. Be jokio misticizmo kuriuo apaugo si sistema. Tai elementarus bioenergetinis masazas. Ir sakyciau gant priklauso nuo zmogaus kuris daro sensa energetikos. Man yra teke daug meistru ir ne tik Reiki sensu pajusti savo kailiu ir galiu pasidalinti ispudziais. Kartais net pirma inicijacija turincio sensai buna daug geresni ir kokibiskesni nei karunuoto meistro. Be to inaguraciju kainos labai skirtingos nors galutinis produktas tas pats. O seip geras dalykas ir veiksmingas. Laimingas

APIE PLATŲJĮ KELIĄ

"Po pasaulį pasklido daug suvedžiotojų, kurie nepripažįsta, kad Jėzus Kristus yra atėjęs kūne." (2 Jono 1, 7)
Apgaulė – nuo seno labai paveikus ir mirtinas ginklas, ypač kai pasitelkiamas religijos srityje. Mūsų Viešpats apie tai įspėjo, kai pasakė: "Sergėkitės netikrų pranašų, kurie ateina pas jus avių kailyje, o viduje yra plėšrūs vilkai". Šie žodžiai seniai virtę patarle, skambančia visame pasaulyje, o mus ir toliau drasko tie vilkai.
O buvo toks laikas, kai Kristaus žodžiai būdavo priimami rimtai. Žmogus arba tikėdavo, arba netikėdavo Naujojo Testamento mokymu. Egzistavo labai aiškios, griežtai apibrėžtos kategorijos. Kas juoda, buvo juoda, šviesa buvo aiškiai atskirta nuo tamsos, teisingus dalykus būdavo įmanoma atskirti nuo neteisingų, tikrą tikintįjį – nuo netikinčio. Krikščionys žinojo, kad būtina palikti pasaulį, ir egzistavo bendras sutarimas dėl to, kas yra tas "pasaulis".

Bet šiandien religinis vaizdas jau smarkiai pasikeitęs. Nepaneigdami nė vienos tikėjimo doktrinos, krikščionys būriais apleidžia tikėjimą. Bet kas pareiškęs, kad "priėmė Kristų", išskėstomis rankomis priimamas į didžiulę pranašų bendriją ir apštalų draugiją, nepaisant "atsivertėlio" gyvenimo pasaulietiškumo ir jo doktrininių įsitikinimų miglotumo.
Čia derėtų tiktai priminti, kad KRYŽIAUS KELIAS ir toliau lieka SIAURAS!

/A. W. Tozer/