Regitroj kelmai dirba

Pirmiausia uzauk,paskui pabaik univera su automobiliu specializacija,ishsilaikyk visas vairuotojo kategorijas ir uzimsi tu kelmu vietaCha chaTada busi ne kelmas ir visiems runkeliams itiksiCha cha

valstybinis Nr.: CAB124
markė: OPEL
modelis: GOLF
spalva: TAMSIAI MĖLYNA
pagaminimo arba pirm. reg. metai: 1985
kategorija, klasė: Keleivinis automobilis (Nenustatyta)
būsena: Išregistruota
apribojimai reg. operacijoms: NĖRA

nu bet cia tai lyyygis Juokiasi

Is karto matosi, kad baige univera ir su visom kategorijom (debilumo) Cha cha .

Pries savaite registravau masina,jos spalva sidabrine,bet ka zinau regitros vyram pasirode,kad pilka irasydami i dokumentusNekaltas

Tai kad ne tik debilumo bet ir daltonikai ten dirba. Kai ja pirkau tai tech. pase buvo uzrasyta spalva JUODA Juokiasi Tai buvau paprases kad nereikalingu nemalonumu netureciau uzrasyti tikraja spalva-tamsiai melyna. O gyvenimo pabaigoje dar ir masina tapo Opel Golf Juokiasi
O dabartines pagal KW kazkodel 64 KW uzrase. Nors gamintojas raso 66KW. Kazkur 2 KW dingo Juokiasi

Tai kad ne tik debilumo bet ir daltonikai ten dirba. Kai ja pirkau tai tech. pase buvo uzrasyta spalva JUODA Juokiasi Tai buvau paprases kad nereikalingu nemalonumu netureciau uzrasyti tikraja spalva-tamsiai melyna. O gyvenimo pabaigoje dar ir masina tapo Opel Golf Juokiasi
O dabartines pagal KW kazkodel 64 KW uzrase. Nors gamintojas raso 66KW. Kazkur 2 KW dingo Juokiasi

[/quote]

2 kw tai dar px man buvo golfui uzrase 1589 ar panasiai kw, sumaise su kubatura. Tai kaziolai pastabde sake kiek cia pas tave kilovatu, kaip pas lektuva Cha cha

nu pamenu motinai kakzdaise turejo mitsubishi colt tai buvo spalva dokumentuose: zalia juros Cha cha … tai neaisku prie ko ta juros Cha cha

tokiu atveju pas mus ne univerai, o debilu daunu ir nevisprociu kalveIgnoruoju.Mano auto irgi kW nepataike, o kita auto perregistravus del techpaso praradimo, auto kw stipriai uzaugo.Pavargęs technikinej panasi situacija, visos klibancios stabilizatoriaus traukes, sulinkusios sakes su ne iki galo prisuktais varztais, nes kreivumas neleido, suejo kaip uz naujas.Baisus

kazkada pirkau volvo. Regitra uzrase spalva pilka, nors realiai buvo auksine. Vaziavau i lenkus. Isvaziavau be problemu, bet grizdamas aiskinausi su lenku muitininkais pora valandu, kokia auto spalva. Grizes i vln nuvaziavau i regitra ir isklausiau kazkokia pasaka apie spalvu kodus. Kol nepakeliau vejo, tol spalvos nenorejo perrasyti

Anksciau masina registruodavo pagal gamybos metus. Dabar - pirma registracija. Maniske yra 88 pabaigos, bet pirma registracija - 1990…

Teko NIVA perregistruot, tai kur buvus kur nebuvus iš dviviečio pickup’o popieriuose tapo penkiaviečiu Tūsas

as ne tiek apie pirmaja registracija, kiek apie tai, kad “pagaminimo data” grafoje pas mane irasyta ne “1988”, o “88” Cha cha

man vietoj audi 90 noreju bulka 2.3 ipaisyt Šypsena laiku pastebejau. dar nenorejo atitaisyt klausinejo kaip ant paneles uzrasyta. visur ir ant paneles ir ant galo 90 + lempos orginalios, taigi akivaizdu kad 90! Cha cha ant briefo buvo audi 80/90

pasiskityk postus ir suprasi kaip su spalvom yra, na ir kaip bunaKietas

o koks skirtumas 80ar 90?

90 iskarto variklis galingesnis ir draudime daugiau moket Šypsena