Regitroj kelmai dirba

Regitroj kelmai dirba

Nuvariau siandien priregistruot savo Seat Toledo 1.9 TDI 95m. 66kw. Ekspertas kuris apziurejo auto sako *pimp…*nia kad ant prancuzisku doku 66kw parasyta, man rods bus 47kw. Tada pasitare su kitu ekspertu sako 47 taip ir uzrase. NU sakau jum geriau zinot man nuo to ne blogiau

jei pas tave ant deku 66kw, tai kitokiu diskusiju negalejo but

tai px gal draudimas mazesnis bus Šypsena

47 Cha cha nu nenoriu nieko sakyt bet manau uzpjove ten jie Cha cha

ne kubatura gi…

dyzelinės forsunkės įsuktos,ar įkištos ir prispaustos metalo kaladėle???

koks skirtumas kiek ten tu KW parasyta, nuo to trauka nepakis Ne
o siaip tai paziurek variklio koda, poto nete susirasi, kas ten per variklis ir bus viskas aisku. gali but toks variantas kad kitas variklis iverstas

pagaidino mashina Juokiasi o shiaip koks skirtumas ka ten rasho. nuvaziuok ant stendo ir pasitikrink. nu pigesnis variantas butu su kokiu g-meter pasitikrint. tu zinai ir ramus. o kas parashyta tai chia nieko nereishkia. tuo labiau, jei “expertai” pataiso.

man karta norejo vietoi juodos spalvos parasyt - pilka ant deku Nekaltas nors ant sveicarisku parasyta - juoda, bet is “dainos, zodziu neismesi”

Kaune irgi kuriozas,žiūri ecgzepertasCha cha į dvidurį mažylį ir negali nuspręst,chečbekas ar universalas???PavargęsBaisusJuokiasi

MinivenasTaip

ko gero studentas praktika atlokinejo Juokiasi

Nu kad laika stume tai tikrai del walandinio darbo…o kad tep nusipezintu Nekaltas

pagal variklio koda pas man 96kw regitra uzrase 85kw spalva tamsiai zalia uzrase melyna ai px neskauda giŠypsena

Jau apie Kauno moliugus tai net geda salia tokiu “specu” stovet,nesuprantu toks vaizdas kad jie tik vidurine baige ir tai 8nias klases,yra ten toks jaunuolis tipo is seniu Juokiasi labai naglu rimtu snukiu ziuri ir nieko nemato Cha cha sako kodel masina perdazyta ??? kai masinai jau 19metu Cha cha Kvankt? *pimp…*akt ir uzdare i ekspertize Pavargęs sakau kas netinka sako viskas cia itartina Juokiasi oi per siuos metus tai prisizvengiau,tokia lupena uz dyka gavau kaimynkai pardaviau uz 900lt pezas 106 92 metu,nuvare registruot tas pats specas pradejo itarinet kad vogta Juokiasi pakele skandala nes bobike tokia su kiausais tai uzregistravo nors itare kad vogta !!! kur logika Nekaltas pavasari apynauji dzipa parveziau keiciau varikli jam pries parduodant ir dalyvavau registracijos veiksme galvoju dabar tikrins motoro nr vel kils itarimu nes kaip nekeista brife buvo variklio nr ikaltas kadangi garantiniam jau keistas buvo,ieskojo ieskojo variklio nr Cha cha parase kad nenustatytas,nors panosej buvo,jei tokie ekspertai nemoka pasiziuret elementarios masinos knygeles kur aiskiai nurodyta kur koks nr yra !!! ,bet cia jiem per slabna tokiem specam Kvankt?

kas patinka ta ir raso jie ten…kursiokiui uzrase kad 2.0i teturi 44kwCha cha

jau nujeme bana Apakęs

Pas musu buvo galantas juodas, nu ryskiai juodas, bet ant doku jis pilkas buvo Nekaltas

pas mane irgi “variklio nr nenustatytas” Cha cha Kauno “Regitra” Juokiasi