Regitroj kelmai dirba

tai dziaukis
labai seniai rasydavo tuos nr.po to ilga laika nerase, tai ir budavo "nenustatytas". paskutiniu laiku jau ieskojo to nr, bet jei nenuskaitao irgi uzraso "nenustatytas, o tokiu atveju "vartotojui" tik geriau.

626 1.8

manishkes spalva vyshniniai ruda o tech pase - raudona Cha cha

tai kokios problemos ? Mirkt o gal nezinojai, kad jei auto sidabrine - tech. pase iraso - pilka ? pas tave viskas gerai uzrasyta Taip

As kai savo Kadett pridavinejau i metalo lauza ir reikejo isregistruoti tai isregistravo regitroje kaip Opel Golf Juokiasi Taip jis iki siol ir kaba regitroje kaip pusiau Opelis pusiau VW Juokiasi
Valst.Nr. CAB 124

va cia tai reikalai JuokiasiJuokiasi
na ir pazemino opeliBaisus

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

O kaip suzinot tiksliai kiek kw variklis jei iskilo abejoniu?

pagal popierius-atrinkti pagal variklio kodą,o realiai-sukant ant stendo.

ten dirba ne 8 klases baige, o tikriausiai proto invalidai priimti pagal pazintis Kvankt?UfffMašina

pas mane viskas surašyta tvarkingai UfffCha cha

kaip bebutu liudna Piktas pilnai sutinku su tokia nuomuone Cha cha

nu ne, bo pazistamo Mazda yra auksines spalvos, o techpasy - 'sidabrine". Dar juokemes - “iki auksines - babkiu neuzteko?” Juokiasi

o mano masina pagaminta “88”. Dabar galvoju, cia 1888, 1788, 2088 ar kuriais? Nekaltas

čia dar pagal senus standartus,o pagal naujus europinius,tai spalvų yra kažkur apie 10 tipų,ir nebėra jokių auksinių,sidabrinių,žalsvų,melsvų,purpurinių ir t.t. kitaip tariant spalvos yra sukonkretintos,pvz pas hansus spalva rašoma skaičių kodais ir bryfe būna nuo 1 iki 10 ir viskas.

Aga, ir jei kokis atvejis, kai draudimui reikes moketi piniga, zek kad prie sito neprisipistu…

nuo kilovatu maziau nemokesi! ziuri vistiek kubaturaMirkt

pas jus tai huinia, a va kaip man buvo kai nupirkau auto, tai kebulo numerio viena skaiciu sumaise Baisus tai gerai kad pastebejau nes ir langai visi zymeti… o buciau isvaziaves is LT tai kaip yprasta kiekvienas pasienis krato mane ir tiurma…

idomu, pagal kokius standartus irasyta maniskes pagaminimo data Cha cha

o mano broliui registruojant almera vietoj 1.4 i 1.6 pavirto ir dar 55kw vietoj to kad jau vien 1.4 turi 60