registruoju vaiko varda

tupas vardas

Hmmm…
Lyg jau sugalvosit, kad butu originalas per visa svieta. Vadinkit Jezum. Bet ir tai tu Jezu P.Amerikoj pilnos gatves vaikshto.
Nu tu pachiu vardu niekur nesidesi. Patikimas - irgi salyginis dalykas.
Idomu, kuo remdamasi mama patare toki varda duot? Istorine asmenybe? Pazhystamas mielas zhmogus? Nieko nepadarysi, kai tevai, padare vaika, sugalvoja padaryt superoriginalna varda. Duokit Cha cha. Tik su sugalvokit, kaip paskui jam aishkinsites, kodel butent taip pavadinot…
Nekaltas
Man tai nepatinka… Bet ka jau che ash…

Cia vaiko varda pagal savo nika sugalvojai? Nekaltas Cha cha

Yra grazus ne vien tradiciski vardai, bet Dairidas… Nekaltas nea, niekada savo vaiko taip nevadinciau. Ne

…idiotizmas…

ŠypsenaVarda galima duoti kuris patinka,bet bent jau vaiko pasigailekit.Kaip jis jausis uzauges su tokiu vardu?Jei daugumai nepatinka gal ir jam jis bus negrazus?

Na, zinoma, duokit varda koki tik norit, bet tikrai jau dabar galima pasakyt, kad jam prisistatant t.y. susipazhystant su kuo nors, jo vardo perklaus bent jau 2 kartus…

na, jei jau taip, tai gal geriau Airidas… Nekaltas

Vaikai kieme turbut ira tavadins TRYDU-DAIRIDU! Koshmaras, ish kur tevams tiek mandrumo toki kvaila varda duoti? Netraumuokite vaiko! Baisu Baisu Baisu

Man irgiNe jau kartais zmones per daug kazka nori mandro isspausti, bet, atsiprasant, s… gaunasNežinau
Geriau normalus ir grazus vardaiTaipGerai

Jeigu matai kad vaikuciui tinka tai ir pavadink, o tu Luku ,Domu, tai dabar tokia gausa kad klasej bus kokie 9, tai jau geriau retesnis vardas aisku neperlenkiant lazdos. Nors man tai visaiGerai.Labas

vajeee, muset rimtai uzhtemimas veikia…
beje, traumas vaikams ne vardai - o tokio tipo aplinkiniai ivaro Veee

Tarp kitko pavadint tokiu koks patiks, bet atsimink, kad reikia rinkti tokį vardą kuris nepadarytų blogo įspūdžio jam užaugus. Pvz, įsivaizduok kad sūnus yra kokios nors solidžios firmos direktorius - tai Dairydukas ne labai tiktų…

Tie aplinkiniai, kurie sups ta busima Dairida, bus mazi vaikai, darzelinukai, ir ju ausiai tikrai tas vardas mandras nuskambes keistai, o vaikams didelio proto ir aishkinimo nereikia, jiems tu nepaiashkinsi kad traumas vaikams ne vardai - o tokio tipo aplinkiniai ivaro … tevams priesh duodant varda, reiktu pagalvoti, kaip vaika priims aplinkiniai … vat zinau viena mamos drauge Undine, aishku, ji jau virsh 50 metu ir nekreipia demesio i blevyzgas, bet shiaip pazvengia visi, mol stora, druta, trumpais plaukais Undine, o pati ji pasakojo, kad kai buvo jauna susipazino su vienu Vyras vestuvese, jis klausia koks tavo vardas? jis sako Undine , jis sako: "ash rimtai", ji mol rimtai rimtai, ash Undine Taip, tada jis ir atsako: "Nu, atada ash Bebenciukas" Cha cha Cha cha Cha cha

Arba turiu pazistama, kuris pavadino savo dukra Vetra, o tuo tarpu zinau, kad du pazistami savo shunis Vetrom pavadino … aishku, to Nesakiau jam … bet visi teti Uraganu Anatolijum pramine Juokiasi Bet klausimas, jei mergaite uzaugusi bus flegma? Apakęs

Tevams reikia pagalvoti priesh duodant varda vaikui, o ne mol graziai skamba, Dairidukas, tas Dairidukas kazkada bus 40 metu dede ir Dairiduku ji vadins max 15 metu, o toliau … galvojat, draugai ji kieme vadins Dairidu? Taigi, jaunimas megsta trumpinius … vat ir mano brolis Vytautas, mama sake, oi, Vytcka jis tikrai nebus, neleisiu, jis -Vytautas, o draugai visi vadina Vytcka … na, bet cia jau iprasta …
Bet pazistu viena mergina ish vaikyste tevai dave jai varda Aukse , o pavarde Sidabraite … Ka galima pasakyti apie tokius tevus? Baisu

Normalus tas vardas - Dairidas.Tariasi pakankamai patogiai, na, gal kiek kitoks, bet nereishkia kad neprigis. Ash kadaise vidurinej vargau,ish 20 vaiku 5 buvom bendravardes…Pavargęsir atsitikt tu man taip, nors pats vardas nera pernelyg populiarus…
Jei labai labai norisi, tai kodel ne ? Jei nepatiks, galesit vadinti kitaip, o kai sulauks 16 metu pats gales pasikesit, jei nores…Nematau bedos - man idomiau butu kaip gime tokia kombinacija ir ka reishkia…

vaikai neturi ishankstiniu nusistatymu. Vardu dabar yra ivariausiu ir vaikams jie mazhiausiai uzhkliuna.

kaip pati matai, ne apie darzhelinukus ir ju ausiai keistai skambanti varda chia kalba eina…

chia, berods, vardas taip pat ne darzhelinukams uzhkliuna…

o kuo blogai skamba Dairidas ar Dairis? Kazhkam Vytautas vardas nepatinka ir be ryshio skamba, kazhkam Bronius negeras - visiem neitiksi.

o ka tu ish vaiku vardu gali pasakyt apie tevus? As tik nebent, kad ju ir mano skonis shiuo atveju skiriasi Nekaltas

Jau kelintą kartą šiandien įlendu į šią diskusiją, ir tas Dairidas jau kaip ir įprastas pasidarėNekaltasNekaltasNekaltas. Pripratau, matytPavargęs. Kadangi man (pašaliniam žmogui) greit "keistumo" pojūtis praėjo, tai tiems, su kuriais Dairidas bendraus nuolat, vardas nemaišys… O kam maišys - Labas.

Kiek skaitinejau sia tema,man tas vardas visai pradejo patikti.Mano vaiku vardai irgi netokie dazni-Einius ir Smilte.Visko girdejau pries duodant jiems vardus.Bet visi priprato ir sako,kad visai jiems tinka sie vardai.Kartais per daug kiti prisimasto,kad taip ar kitaip pravardziuos,o gal ne?Ir kaip numatyt ar vaikas bus flegnma,ar cholerikas?Storas ar plonas?As tai neisivaizduoju.Tai ka,jei pamatei kazkoki trukuma vaike tai pult vardo keist(kad ir iprasto),nes vaikas netoks kokiam tiktu labiau sis vardas?

Suaugusiems vardai uzkliuna ish vienos puses, t.y. asociacijos ivairios su ishvaizda, o vaikams bele skamba i ka nors panashiai … vat ir rymuos Dairidas - TRydas … ar panashiai … tipo, pirma karta susiduri su tuo, kad vaikai kartais buna ziaurus!

Bet cia tevams spresti, koki varda duoti, ash ishsakiau savo nuomone ir pamastytums, o kievieno ish musu nuomone gali buti skirtinga … Cia ir klause, ka Jus manote? Ash manau, taip ir taip ir tavo argumentai mano nuomones nepakeis … Ne

o apie tevus daug ka galima pasakyti ish vaiku vardo, vat pavadina mergaite Algita arba Brone (ar dar kokiu nors panashiu i vyryshka varda vardu), o po to prisipazista labai norejom sunaus, buvom ir varda sugalvoje …

Cha cha taip, bile derinasi, o suderinti gali ir pachius pachius papraschiausius vardus: pvz rasa-kilbasa, asta-pasta ir t.t. ir t.t.
Ir dar, vaikai labai labai gerai girdi, ka sako ju tevai Cha cha Ir ne patys gali sugalvoti derini, jiems dazhnai suaugusieji padeda…

Taip, tik tuos argumentus ishdestyt galima ivairiai, ir butent del to destymo budo ir pamaniau, kad gal tikrai uzhtemimai veikia…

arba ne Cha cha kiekvienam savo. kitam tai tiesiog grazhus vardas ir tiek. tik aplinkiniai dazhnai megsta analizuot ir fantazuot, isitikine, kad jie teisus…

na ir priraset cia savo nuomoniu.nesuprantu kam cia rimuojasi Dairidas - Trydas…man visai nesirimuoja…
pasirodo ir mano vyras darbe paskaite…parleke ir pradejo saukt:matai?niekam tas tavo vardas nepatinka!Dangiras geriau butu.
na,kad tikrai negeriau.
pamirsau ka cia rasiau.na,veliau parasysiu.
labai aciu kas palaiko.aciu,kad nuomones kai kuriu sutampa.