registruoju vaiko varda

Nusiramink Darausa,Dairidas -Trydas tik vienai cia kazkuriai rimuojas.Arti labai gerai parase,labai daug kas priklauso nuo to kaip tevai namie vaikams apie kitokius vardus kalba.Kad ir ne vaikams,o tiesiog jiems girdint,jie viska isidemi ir nesa i gatve.Sunku vardus rinkti,bet geriausia,kad abiems tevams patiktu.

hmz…keistas vardukas Taip bet visai idomus…Taip bet tokio neduociau savam vaikui…Ne
svarbiausia kad tiktu leliukui TaipLaimingas

o ash savo vaikui neduochiau nei Luko/Deivydo/Dovydo/Deimantas ir visi kokie shiom dienom jau darosi nuvalkioti.Kiek paklausau, kas ish pazistamu koki varda sunui dave - lukas dovydas tas pats per ta pati…nu gal kazkam grazus tie vardai Nekaltas, bet taip ir isivaizduoju po kiek tai metu visa karta luku ir dovydu…nu bet chia skonio reikalas - kazkam gal ir koks Teobaldas ar Klotilda grazu…o man patinka DairidasGerai

geras, retas (tiksliau net nesu girdejusi tokio) vardas.
Laimingas

Man tai gražūs vardai yra:

1.Gabrielius (mano sūnaus vardas);
2.Matas;
3.Jokūbas;
4.Paulius…

O Dairidas nieko gero. Tik dar gal bus kokių vaikui problemų su tuo vardu.
Taip

kokiu problemu? Nekaltas

Nu ir as skaiciau sia tema. Vis delto Dairidas man nepradejo patikti. Kazkoks prasto skonio kavenskas darinys. Kaip sau norit, bet tokio vardo sulyginti su Einium ar Smilte mazu maziausiai neprotinga.

Vyrui Dangiras tai irgi nelabai koks vardas.

matyt metas dabar toks… daug žmonių ieško įmantrių vardų Nekaltas
aš dukrai daviau paprastą, man gražų vardą ir nebandžiau išrast kažkokio, kad niekas daugiau neturėtų Nekaltas
man mama sako, kad jei pasako pažįstamiems anūkės vardą, tai nieks nepagiria, kad "och ach koks mandras, koks gražus" Nustebęs
o man tai nu ir kas Liežuvis užtat visi iškart supranta ir nepradeda aiškintis "koks? koks? Apakęs"
beje, kai aš maža buvau, mano vardas daug kam atrodė neįprastas Nekaltas o dabar nespėju išeit iš namų jau "mane" kas nors šaukia Juokiasi
bet man mano vardas irgi labai gražus Flirtas ir ne mandras LiežuvisCha cha

Sirli,as su vardais Einius ir Smilte nesulyginau,tiesiog sakau,kad lygiai taip pat musu perklausia ju vardu kelis kartus.Lygiai taip pat suaugusieji guzcioja peciais ir kraipo galvom juos isgirde.Taip pat girdejau repliku"Nu ir vardai,prigalvoja siais laikais visokiausiu" ir pan.Todel ir parasiau.Bet kazkodel vaikams neuzkliuna tie vardai.Jiems tai normaliai skamba,kol suauge kokios replikos nenumeta.

sirli,zinai ir man tavo skonis nekoks.net slapyvardis kazkoks kavenskas…

[quote]daurasa rašė:
sirli,zinai ir man tavo skonis nekoks.net slapyvardis kazkoks kavenskas…
[/quote]

MoterisMoteris, Mirkt tik nepradėkim dabar vieni kitų įžeidinėti Kanda

nors… Nekaltas jei labai norisi… Liežuvis

atsiprasau,isprudo…labai jau negraziai apie mano vaiko varda pasake.tikejausi,kad visiems patiks…o cia…man patinka kai sako,kad retas vardas ir dar prideda,kad grazus.o cia beveik niekas nepasako ,kad grazus…Liūdnas

kas liecia Dairidas -trydas, tai nesuprantu kaip cia kazkam taip rimuotis gali?
o siaip daurasa, visai nieko vardas, vis zinai kad darzely ar mokykloj bus toks vienas o ne 5 Lukai ar MantaiŠypsenatik tiek kad uzaugusi trumpins Dairiu…kazkaip kitaip skamba, o Dangiras sakyciau siek tiek grubokas, na cia mano nuomoneŠypsena

Nu, Daurasa, neisizeisk, kad ir po gimdymo, kad ir pavargus. Tiesa zmones sako. Matyt nelabai grazus vardas, jei nedaug kam patinka - tik vieni issireiskia diplomatiskiau, kiti maziau diplomatiskai. Nors, siaip, ai, vardas zmogu puosia, o zmogus varda.

Mano drauge sunus pavadino Dziugu ir Orentu. Keisti vardai pasirode, ale visai nieko.
Man svarbu vardo reiksme - net ne dal mistiniu priezasciu. Isivaizduoju, kaip Italijoj jaustusi Galina - vista; berods Latvijoj - Asta (uodega) Cha cha . Del prasmes priimtinesnis kazkieno pasiulytas variantas Airidas - anglicizmas nuo Irido (vaivorykstes).

Is D raides grazu (man, <><, grazu) Danielius, Darijus, Derekas (izymus vadas). Dar Aurelijus, Simonas, Kornelijus.

Labanaktis.
<><

as manau,kad vardas turi tureti savo reiksme…Kartais su vardu mes iduodame savo vaikui netgi jo gyvenimo kelio siula…kaip ji vynios,kaip gyvens…

O man DAIRIDAS Gerai vardas Taip daurasa, dek ir neklausyk nieko Mirkt

prikolnas wardas!

ai daurasa, jei pačiai šis vardas patinka, tai duok jį savo vaikui. O mes čia visko galim prisapalioti. Kai aš savo sūnų pavadinau Andriumi, anyta sakė, kad visi vadins Andriuša Nežinau, bet niekas per beveik 4 metus jo taip nepavadino. Taip kad mažiau klausyk kitų ir daryk, kaip pati nori. Nes jei jau klausi kitų nuomonės, vadinasi, abejoji.

Tam ir yra diskusijos, o tu pati paklause musu nuomones, taigi, pati ja ir matai … tad pykti, kad skiriaisi skoniai nereikia … reishkia, daugumai nepatinka …

Aciu Šypsena ISvadu nedarysiu, nes jau pripratau prie savo nick’o. Jei kas butu pradzioj daves geru patarimu, gal ir nebuciau jo pasirinkusi Mirkt

Zinai, niekas nenori sumenkinti to, kas tau grazu. Vaikas gyvens visuomeneje, ir jos reakcija kazkuria prasme tu jau pamatei. Ir as tikiu, kad vardas kazkuria dalimi uzprogramuoja vaiko ateiti. Aisku, paprastumas tas, kad tevai neatsitiktinai sugalvoja viena ar kita varda - jie remiasi savo issilavinimu, estetiniu suvokimu, galu gale patirtimi. Ta pacia gyvenimo samprata jie perduoda ir vaikui, taip padedami pamatus jo ateiciai.

Mes svarsteme keleta alternatyvu, dar iki vako gimimo. Nelengva, bet man padejo butent tai, kad ieskojau priimtinos vaiko vardo prasmes. sprendziant si klausima, zinojau vienintele taisykle - genialumas yra paprastume.