registruoju vaiko varda

Mano klasiokas Dangirutis buvo, tai gal tokis?

pavadink tu sunu - RYDU- tai energetiskai labai stiprus vardas, laimingas augs vaikelis - protingas, grazus, stiprus, turtingas ir mylimas Taip Laimingas

[quote]Širli rašė:
Jei atvirai - kvailokas vardas. Niekada tokio ar panasaus nedeciau vaikui. Jei sutinku koki asmeni su panasiu vardu, visada pagalvoju, kad ju tevams protas is paskos vaiksto.
[/quote]

pagalvojau būtent taip Taip bet nebūčiau išdrįsus pasisakyt Drovus
dai rida rida ridada Juokiasi
o ką tas vardas reiškia? Nekaltas jei iš viso reiškia ką Nekaltas
dairytis? Ne

…normalus tas vardas…geriau nei penki, vienvardžiai…
…pati turiu tokį vardą, dėl kurio (idant nesupainioti) pravardė "prilipo", tėtis ir dabar ta pravarde vadina…
Flirtas

na taip,del to kad Aidanas,Dairidas panasus vardai ir man nelabai patinka.o vyras dar norejo,kad Airidas butu.tai butu dar graziau…kodel jums taip patinka tie iprasti vardai?
daurasas?Juokiasinu joooo…vyras tai vis neisidemi to vardo,tai sako Dauratejus.kad negrazu man tokia vardo pradzia.mano vardui dar tinka,bet vaikinui kazkaip nelabai…
nu pasakykit gera zodi apie Dairiduka.o tai mane sazine uzgraus.ir Aidanas -visi sake,kad negrazus vardas.ir kad Aidu vadins arba Danu.ir nieko panasaus.va,jau 1metai ir 10menesiu kaip visi dziaugiasi tokiu vardu ir tokiu vaiku.
sakot,zmogus turi but ipatingas,ne vardas?bus ir zmogus ypatingas,jei jau bus.mano nuomone,ne nuo vardo priklauso.o kad smagiau gyvent su kitokiu vardu,nei kitu,tai is savo patirties galiu patvirtinti.beje…nepatiks -pasikeis.tarp kitko.gime ta diena ,kai vardadienis Dezinterijus.va,cia tai butu ne kas.

va,pavarde tai trumpa.todel ir reikia vardo ilgesnio.trumpi netinka.o kas cia sudetingo istart Dairidas?ir vardas nieko nereiskia.ka jis turetu reiksti?ir mano nieko nereiskia.ir kalendoriuje vardadienio nera.zmogus pasireiks,tai ir vardas tada reiks.vat.ar taip nieks nemano?

oho… Apakęs
pasiaishkinu, tas ‘oho’ ne del vardo - del reakcijos. ‘protas ish paskos vaikshto’, ‘nieko gero mandras’… o kas gero nemandras? lygiai taip pat nieko. Kam koks patinka, tas toki ir deda.

daurasa, ne mums tas vardas turi patikti (nors man visai nieko), o jusu seimai. Kad leliukas tures problemu, kazhkodel abejoju. Neatrodo man tas vardas labai jau mandras ar neishtariamas ir tikrai geriau, nei kai buna po 5 darius, 4 saulius, 6 marius ir t.t. ir pan.
Beje, kiek pazhystu zhmoniu, kuriu vardai reti, kazhkodel visi labai patenkyti Nekaltas

----------Pavadink tu ji tevo vardu RYDAS ir nesukit sau galvos -------------- Laimingas Taip

Vis tiek darysi taip, kaip noresi tu. O gal duokit vaikui ir antra varda, kad jis veliau galetu pasirinkti, kuriuo labiau noretu vadintis?

o ka rejshkia Rydas?Nekaltas

sakau pavadinkit Luku Šypsena man pvz liabaj grazus vardukas ir savo lialiuka norechiau tejp pavadint TaipFlirtas Lukas…Lukutis… Laimingas kajp graziai skamba LaimingasFlirtas

Trumpinys vardo TRydas …

Truputį svogūnais atsiduodaNekaltasNekaltas

aiskinu Laimingas

-Rydas
-Yra
-Dievo
-Auksinis

-Sunus

Laimingas

varda nesios visa gyvenima.Pvz.senas senukas,o Jaunutis.Kaip atrodo? Sakyciau nelabai tevai apgalvojo.Svarbu patiems ,kad patiktu,bet ir as uz paprastesnius vardus.

Kaip suprantu daurasa cia atejo patarimo, o tiksliau pritarimo. Na man tas vardas tai nelabai, bet nera jis koks nors mandras. lygiai taip pat man atrood, kad mano vaiku vardai paprasti, bet daznai sulaukiame reakcijos, kas vaikams vardus galvojo…

Bet, daurasa, tau noreciau pritarti vienu aspektu, kad ir kiek gincu butu, mama turetu tarti lemiama zodi. mama vaikuti pazista ilgaiusiai, mama gimde, mam ir varda galvoja. Tokia mano logika.

trydas…Juokiasi
tu rydai,tai mane cia linksmini.
lukutis?ir man grazus sis vardas.bet kad ne lukutis.Dairidukas.lukuciu per daug zinau.ir buvusios bendradarbes vaiko vardas ir kaimynes vaiko vardas…
o va,kai duodami du vardai ,tai jau mandrai skamba.geriau vienas.antra pats tegul susigalvoja.jei ir antras nepatiks?kas tada?

Dairidas… Niu niu, jei teveliai nuspres taip ir bus, mes cia neitakosime. O kas jei mokykloje ji pravardziuos pieno produktu (nuo anglisko "dairy" )?

Mieli teveliai, netraumuokite vaiku nuo jaunystes su tokiais vardais. Kaip vaikui iseiti i kiema ir normaliai bendrauti su vaikais, kurie pastoviai juokiasi is tavo vardo? Tokie vardai kaip Dairidas, Digna kelia siaubia Baisu . Tai gal isviso tegu buna Sulpicijus. Ot imantrus vardas. Niekaip nesuprantu kam reikia tokiu nesamoningu vardu, kurie tinka tik sunims vadinti. Sorry uz griezta nuomone, bet gaila vaiku, kencianciu del savo tevu mandrumo. Nežinau

Daurasa, ar tu ne kauniete? Man Dairidas asocijuojasi su Deividas ir kitais kaunieciu megtais vardais, ir su trumpai skustomis galvomis.

Beje, as uz tai, kad vardas turi tureti reiksme.