Rafi laikykis

StatIti ir dažyt mėlynai Girtas

sikseri, pažiūrėk dabar kainas Cha cha

Viena kart nupirkau koledžą. Tragedija… Na dar per garažas tik blokuotas hl dar dar…

dabar jau tragedija ? Cha cha o tada buvo pats geriauas move’as. ps, pamirsai prideti, jog nupirko uosviai Mirkt

Fatun labai šmaikštus… Juokiasi Pirkau ir džiaugiausi du metus kol kaimynai neatsikraustė BaisusUšvis nuostabus gyvena tarybiniam dviejų kambariu bute viršuluose o zentui namus perka…masina… GeraiTik be pavydo Juokiasi

A-1, tai dar kelis mėnesius naudosiu, o jau parduoC, tai viskas OK Šypsena

namas 7a sklype nepasakyčiau kad svajonė, kaimynai aplink arti, o po gyvenimo bute ir kotedžas Gerai užtat viskas vietoje. Sikseri, kuriam gale sklypas? Tas pavilnys nx, pilaitės pusės kur zujūnai nx, antakalnio pusė ir pieva kas kamščiai per piką

Robi, visa Skandinavija, Kanada ir Amerika tais karkasiniais apstatyta. Gyvena žmonės ir nesiskundžia. Bet pas mus gi Lietuva, čia būrai negali be mūrų, klinkerių ir marmuro.

P.S draugas pasistatė skydinį namą. Pamatus išliejo, atvažiavo komanda ir per 3 gal valandas surinko tą namą. Puikiausias, šiltas, tylus namuks Gerai

Robis zjb kai namai arti darbo. Px kamščiai. Man ir 4 arų užteko. Bet kai yra daugiau ir gi gerai. Kyla fantazijos kanors dar nuveikt tam sklype. Beje vienas aukštas ir gi ziaurus patogumas. Gerai

darbas visą gyvenimą nebus tas pats, kad prie jo vietos NAMĄ derint Cha cha

Gal nebus o gal ir bus. Dar geriau iš namų dirbt Cha cha

Remigi, amerikoj ir jav mūras irgi statomas, tik brangus jis. kažkada kalbėjau su amerikonu sako irgi norėčiau, bet vos ne dvigubai kaina.

Jei kas žinot gerų sklypų prie miško, kur teniso kortas tilptų - duokit žinoti, nuošaliau, rajone būtų privalumas. Cha chaArti namų kosmosą kainuoja. Blogai

Ne, nereikia, nelips man Pilaitės pusė, jau save žinau.

Auri,mano galuose? Cha cha

Cha cha Tu ten man, jaučiu, greitai atmuštum pusę kainos perparduodamas laikus. Gerai Cha chaMan asmeniniams tikslams reikia - taigi, būt fainiai arčiau namų. Cha cha Bet kad kainos nervina arti namų. Prie Dalios pamiškėj virš 100 su kaupu, o kur dar pats kortas min. 50. Blogai

Sikseri, kurioj pusėj gulbinų? kaimynas gal būsi Cha cha

Tai pasistatysi naujus namus Cha chaO šita lokacija patogi ar iš Kauniuko, ar nuo Druskininkų, ar nuo Trakų Cha cha

cia turiu 3.3 ha. 11 kilo euru google.com/maps/place/54%C2%B056’31.5%22N+25%C2%B021’19.2% 22E/@54.9420853,25.3531455,672m/data=!3m2!1e3!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m 2!3d54.9420822!4d25.3553395