Rafi laikykis


Rafi laikykis

PardoC PassaC už keturĘs štukĘs. Ir dar porai mėnesių man paliktas Cha cha2007m 125kw hailains šiam momentui tikra 181k KM rida.

Būtum matęs kiek Vokietijoj kainuoja Cha cha

Nu fsio - paskutinis lašas gūglo sekimo istorijoje. Jei dar buvo lašelis dvejonių - nebeliko UfffŠian per radiją Radzevičius apie maistą ir kiną pasakojo. Paminėjo vieną pirmųjų video apie maistą. Vartau jutuba dabar ir bac tas video brukamas jau man:youtu.be/e2dsn07FqUIKaroč kažką reik darIt Cha cha Kanda

A statybos jau baigtos, kad parduodi? Cha cha

Auri, remontą pas mamą baigsiu iki to laiko Cha cha Bus kitas, labiau darbinis arklys kai reikės. Šito dar gaila.

Okay, bet vis tiek nebeskaudink Raplio. Cha cha

Rafis stiprus, aDlaikys !!!

Pasidziaugei ir papildoma banknota uzvirinai Cha cha

Tom4s>Daug minuso?

4 stukos uz 07 passata stipru. Leisk speti, pardavei ne per apliusa?

Automobiliai su maža rida ir išlaikyti - turi vertę ir LT. Buvo gi čia dalyvis su Passat B5 regis 1999 m. Kiek ten gavo - 2,5TEUR prieš metus?

Rafi, nedaėjo iki A+, ten būčiau 4.5€ dėjęs kainą Taip Normali mašina tas Passat. Su tokia tikra rida A+ rasti gal įmanoma vieną kokį ir tai abejoju. Jeigu pavyktų kaina virš 4k tikrai Taip

Nedaejo JuokiasiNebutum ten nei 3.5 gaves. Gavai tiek nes pardavei pazystamui kuris tavim pasitiki. A+ uz 4.5 butu tavo pasrata veze i molleri, tikrine su dazu matuokliu ir t.t. Cha chaO moleeris butu surades daug ka, ir ne rida cia esme, o amzius senas. Bet dziugu Gerai

Rafi, norėjau paprotinti, kad galima ne vien lavonus pardavinėti, bet nepavyko, tiek to. Į Mioller nesutikčiau, toli tas Vilnius Špyga

Tomai, naujoko sekme, nu ir nemanau, kad tokiu uzkomplektuotu pasatu yra daug a+ (turbut ne vieno) Laimingas

A-1, yra keli. Kabo virš 4k€. Atsiranda vis koks gražesnis, dingsta per dieną/dvi Mirkt Yra kas nori/gali mokėti daugiau už tokią auto. P.S. imtas jis nebuvo pardavimui, bet taip gavosi.

rafliskas pliusas pavyko, +300e? Cha cha

Aš galvojau, kad rafio pliusas yra -500€/-1000€ Nekaltas Cha cha

Pas Raplį pliusas tik ant akumuliatoriaus ir vaistinėlės. Cha cha