Rafi laikykis

pala tu jam motora keitei?

Mano pažįstamas perekupas tuos passatus po 1000-1500e superka, išvalo ir duria už 2000-2500e. Kaiptik buvo nupirkęs 2007 už 1200e. Padažinėjo dar, išvalė, atsistojo 1500e ir už 2400e išėjo per kelias dienas. Prieš savaitę už 1050e nupirko, tik traukos nebuvo. Sutvarkė ir jau nebėra jo Cha cha sukasi jis su tais passatais kaip vėjas. Ketvirti metai praktiškai vien su b6-b7 pasaatais. Kartais dar kokia a4 ar a6 paima. Bet ten tiem passatam iki ledo toli, tai už tvarkingą jei sumoka daug, normalu

Vabale, gal galima suzinot is kur nupirkt toki pasata uz 1000eu? JuokiasiSixeri, ne vienam ir ne dviem pardaviau masinas, bet aisku, kai taikai i pirmus apliuso skelbimus tai savam geriau nepardavinet. Bet kai parvarai tikrai gera ir pasiulai, tai rekia: apliuse jos nuo 3000 prasideda, o tu 4000 prasai! Juokiasi

Citata “Rafi, norėjau paprotinti, kad galima ne vien lavonus pardavinėti” Ir isties galima. Kiek atveziau - arba i minusa, arba sau pasilikau arba pazystami nupirko. Galima , bet neimanoma. Visu pirma maza rida niekas netiki, o jeigu ir “tiki” tai vis tiek nori kainos is autopliuso maziausios.

kaip galima tiketi tikra rida, jei brangiausias variantas autopliuse jau su atsukta rida autoplius.lt/skelbimai/volvo-xc70-2-4-l-visureigis-2016-dyzeli nas-9864497.html

Bigbro teisingai pasake: Gera auto gali parduoti tik konkreciam zmogui- draugui/pazystamui/gikinaiciui, prisiimadamas garantija ant savo galvos, o nori nenori gali po keliones po europa linkt ir prie tokios ridos dsg, sankaba, forsunkes ar turbo… tada atsibasliuosi kokius 500e remontuodamas ta defekta, nes parduodamas brangiai ir dar “savam”, suteiki garantija nerasytine

Gerbemi visažiniai… Ar kas susidūrė su sraigtiniai poliai terasai. Kazkaip visai greitas patogus būdas. Kaip lyginant su betonavimo ant kiek brangiau gaunasi. Gal kas skaičiavo ir darėsi? Sraigtiniai polis vienas apie 10 eur. Igręži ir kaip ir ramu. Nereik nei kaste nei betonuoti nei dar kazka. Kazkaop greit ir švaru atrodo. Bus kas žino?

Mixed, ne. Remontas buvo to paties, kur su 178k km.

Sixeri na as skelbiu paziurejau ten apie 10 eur vaikšto. Po 3 eir netikiu nes cia jau išvis uz dyka sakyčiau. Pigiau nei betono kiekis tokiam poliai…

Kybargas, labai Gerai tie sraigtiniai. Tuos normalius su tokiu traktoriuku montuoja. Bet jei kokia veranda, ar terasa, tai gali but ir plastikiniai padeklai, net tu sraigtu nereikia.

Man terasai reik. Gaunasi apie 60kv terasos. Minimaliai nuo žemės pakeltos

3Eur plikas, 10 įsriegtas gal? Nekaltas

3 eur cigarečių poko jau gal nerasi o cia už metrini metalo gabalo sakot tiek. Nerandu pigiau 9 eur Užsispyręs

Jūs biški kainas šių metų kai kurių dalykų iš naujo peržiūrėkit

Man cia vienas pasileido terasa padaryti. Darbas su medžiagomis. Kompozitinem lentomis. 160eur kvadratas… PaplepėkimJau ta rases buvau bet vis dar šoke esu. To ko man reik 9600 eur JuokiasiKosmonautai… bet matomai yra tokiu kurie moka Baisus

o kaip tie karkasiniai namai lyginant su mūru? Greit pastato juos

Rafi, jis viską perka per autopliusą/autogidą ir kartais aikšteles apsuka dar. Bet ir sėdi nuo 7 ryto telefone. Jei iškrenta variantas, tai ir 8 ir 10 vakaro lekia pirkt. Jis sugeba nuderėt tas kainas stipriai. Bet jau ten pats gryniausias perekupas Cha cha prie betkokios mašinos jį atvedus iškart suprasi kad perekupas Cha cha

B6 uz keturias stukas? Nekaltas Turetu but ledu ledas Nekaltas

apmąstymuose dabar ar kotedžas 115kvd. neblogas su garažu mieste už 170k ar triobą statytis bbž kur už miesto, tik kad mane užpistų tie taksavimai, nes sklypą normalų su asfaltuotu privažiavimu rast ne už 20km už vilniaus tai kaina kosmosas gaunasi

Viena kaina kai tu parduodi, kita kaina-kai is taves nupirkt nori. Jeigu a+ nuo 4k prasideda tokie passatai, tai skaitau, Tomai, kad ce nusipiginai Šypsena