Radau tvarkant garaza

oj patikek kartais linksma labai cia buna Cha cha

  • vesi moca i LenTkija

Nereikės vežt į lenkiją remontuot Šypsena

O kas lt ducacius daro? nebent gurilovicius Cha cha

jeigu nori atstovo, tai kas Klaudijų altas, arba kaimynas mano gali geriau ir pigiau suremontuot Cha cha

ble ziuriu rimtai ducatis jau ant Lt. nuo kada? p.s. ir net x4 mocus turi ant pardavimo! Cha cha

senokai Šypsena

mano rekordas fabai - centras 6,2 km = 1.45 val. Cha cha

Vienas pažįstamas kažkokį BMW sportinuką su karboniniais ratais užsisakė - LT kvota, visi trys vienetai. Cha cha Laukia labai. Cha cha

Man penktadienį turėtų grižt, jei viskas ok. Trepsiu negaliu jau Cha cha

aiktunaxyū… problema mechaninius vožtuvus sureguliuot… Juokiasi vilniuky pamenu, gal 2004 prie autobusų stoties bičai reguliavo…

Auri HP4 competition jauciu. Mano draugelis senesni modeli nauja krastoj pirko scontent.fdub4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20258029_15137835 78682 172_4622472310896136053_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQmhF0ZaUau6oitzGisop ozzcuQT_P_X3GgMMMkO_l_NnDtT8T5bTcnlb5xLJo0H7SF9NmZRjWLWGc_0yXNRW2zO&_n c_ht=scontent.fdub4-1.fna&oh=0b905c2c3bdab86c3ae97be7196fa694&oe=5D82C< br />F06

Kokia kaina tu voztuvu sureguliavimo? Siaip idomu ar tikrai jau nebetureciau ant kuro? Cha cha

Turiu seną italą. Gilera Ufff dabar jau važiuoja normaliai, po perdarymo ir atrodo kaip normalus mocas, bet toliau tik japonai bus. Nakui tos egzotikos.

Publika su GS’ais tai nekažką nuo tų harlistų skiriasi. Nusiperka adventure motociklą, apsikrauna kaip pasaulio užkariautojai ir nuo asfalto per gyvenimą nenulipa… Šypsena O kad yra bnw ir japonai o visą kitą šlamštas tai bbžn. Eik pailsėsi su tokiais pasakymais Šypsena Pačiupini bmw, pačiupini KTM, nu liūdesiukas tas bmw, kuvalda belenkokia. Kas dėl itališkos britvos tai pirkčiau ir nesukčiau galvos. Kai suluš tai išmesi Šypsena Variklio darbas įdomus, garsas, išvaizda.

Vyc, joa, kažkoks toks. Sakė, kad jau turėjo būti pas jį, bet kažką fabrikas visiems sustabdė, visi laukia su stovinčiu. Cha cha

Kugo, pamirsau paminet KTM prie geru mocu Šypsena

Kugo. Gerai

o kas ten idomau tam variklio darbe? Barskanti sankaba? Vaiznejau su 749s. nenoreciau daugiau

Guris sakė naujas ducati jau normalus mocas Cha cha nes audi prikišo nagus ir gerai viskas gavosi Cha cha