Radau tvarkant garaza

Auri, darugeliui po to HP4 atejo laiskas is bmw su pasiulymu pirkt pilna karbonine versija, gal uz 70K, tai mandagiai atsisake Cha cha

ką su HP4 veikt? Cha cha arba kad ir su paprasta brytva? ValioS1000R kai tik išėjo galvojau imti, Krastoj sako turim demo, bet važiuot neleidžiam, nebent Siemens’o aikštelėj gali pasisukinėt Juokiasi

fujima, hp4 valdos kaip pasaka. labai nesunku gatvej juo vaziuot. as pirma syk uzdeses lietaus rezima isijungiau del visa pikta, bet greit isjungiau, nes iskart konfortiskai pasijauciau

aš tikiu UK ar IRL, kokiam, bet LT tai… Aplamai street’ų tokių dabar yra, kad mano nuomone brytvos nebent tik į trasą, o LT net ir jų normalių nėr Juokiasi

vo pasirodo yra Gurio apzvalga, nu blm reiktu gyvai pabandyti, bet jau matau kad patiks Cha chayoutube.com/watch?v=IS-UyS7mZw0

fujima, veksmas LT

aš gal įsimylėjęs street’us, užtat ir nesuprantu kam gali reikt brytvos Cha cha

streetas irgi gerai Gerai

streetas “padarytas” iš kokios litrinės bombos Girtas

Atsiimu savo žodžius Cha cha kątik 10km iki namų, važiavau virš pusvalandžio… Biški perstipriai užvaikiau seną kuiną, kažkas neatlaikė. Panemunėj linksmai šunkeliais palaksčiau, kelis kartus tą kuvaldą į orą pakėlęs buvau ir išvažiavus į plentą, pastebėjau kad galiniai stabdžiai visiškai ant dugno ir subinė plaukioja. Paklibinau viską, tai greičiausiai rato guolis subiro, nes ratas kliba ir važiuojant poška kažkas. Beje, kol stovėjau, du mocai praskrido pro šalį, apsisuko ir atvarė paklaust ar viskas ok Gerai kai tuo tarpu kažkada su mašina nuo kelio nulėkėm, nei vienas nesustojo Blogai

kokia gilera pas tave?

Fak, o as savo birbe sugalvojau paremontuot, pradzioj tik grandine pasikeist, bet issiardziau iki tiek, kad tuoj lysiu velenelius keist, ir dar kai oras super raidint Užsispyręs Užsispyręs

vabalaz, as visada ir su masina sustoju jeigu mocas stovi. ir pacam sustoja buvo ne karta kaiko nors lauki ant kelio.

Mantai, gilera nordwest 600. Tik originalius plastikus nuplėšiau lauk ir sudėjau šviežesnius yamahos. Atjaunėjo gerokai visas mocas ir šiaip toks mažesnis pasidarė. Lipdukų tik neprisiruošiu prisigamintpart.lt/img/560f9b8d67827a7291ffe36bbaac7b40278.jpeg

Vycia, sustoju ir aš. Dabar irgi, kai laksčiau ta panemune, žiūriu pacanas aplink mašiną keliais eina. Privažiuoju, pasirodo smėly užklimpęs, bando išsikast. Dar paskui vienas pravažiuodamas sustojo, pabandėm išjudint, bet nesigavo, ant dugno kybo. Tai taip ir palikom, nes sakė skambinsis tėvui, atvarys su džipu išvilkt

Praejusia vasara stojau lentkui parvirtusiam padejau moto atkelt, bet sunkus buvo kazkoks padla, dviese vos ne vos Ufff

Ten koks boss hoss buvo gal, kad dviese sunkiai? Cha cha

Vanalaz, nu taip yra skirtumas nuo originalo Gerai