Radau tvarkant garaza

klaipedoj pas mane vidutinis 20-25 stabiliai. tai čia tai nelabai lemia nuo kamščių… Jei iš kretingos važiuočiau į klp priemiestį, gal ir 60 būtų…

Cia kur panevezy miegamajam rajone ir dirba prie VNO?

Tai gali buti, jei gyvena kur nors pasilaiciuose ir su visais plangtonais piko metu vaziuoja. Uz Vilniaus gyvenu as, iki darbo 24 km. Nuvaziuoju per 40 min. Vid. greitis 38

vabalai, tai ir važinėju kai tik galiu, šiandien irgi su mocu atvažiavęs, per 15min nuo namų atriedėjau, kai su mašina tiek laiko važiuotum vidury nakties, kai nėr auto ir šviesofrai neveikia. Bet nevisada gaunasi su mocu, nes auto pilni pakampiai, reik varinėt po meistrus/plovyklas ir pan Šypsena

Kai pamatai kamščius kokiam Mumbajuj, tai Vilniuj jų išvis nebūna. Bet vis tiek nenorėčiau Ne

Jooo pas mane irgi kamščiai prasidėjo, minusas gyvenimo pajūry - savaitgalį neįmanoma iš kiemo išvažiuot Užsispyręs Piktas

Prikin siskseri- ne visi prie oro uosto gyvena Cha cha

As is Dublino nesiau mieles grynai del kamsciu pries 12 metu, dabar ten x5 baisiau. Vilniuky kai gyvenau tai kazkaip px tie kamsciai buvo. nemaciau problemos.

15 min. iki darbo dabar, kai kamščiai - 30. Ir 4turi alternatyvūs maršrutai/arterijos. Gerai

Auris, pas mane irgi 4 variantai patekt į bet kurį miesto galą, būtų kaip iš kokio raudondvario pusės vienas kelias tai nx…

vaziuoju namo papietauti paskaiciuosiu ir as kiek uztrunku Cha cha

Auris kaip koks kriminalistas uzkampiais per tac, degalines, mokyklu kiemais varo Taip Cha cha

motociklistai, aprilia rsv kokiu 2007m yra igimtu bedu? norisi kazkokios egzotikos nes tu km mazai gaunasi prasukti. Kiek pamenu lyg quattre kazkokia aprilia turi bet lyg naujesne

motociklai yra japoniški ir bmw Šypsena

italai nera patikimi ir ilgaamziai, tuo labiau aprilia. reik stovi ziuret

bmw kokio noreciau neiperku Šypsena , norisi italo, likus simpatija nuo senosios rsv mille.

Aš neįpirkau naujo modelio bmw, siūlė visokių kitokių panašesnių - nusipirkau geriau senesni bmw, vistiek geresnis už vaflius tuos n kartų Šypsena

O tai harlejus ne motociklas?

šūdų kruva yra harlis. gal naujausi nebent kažkuo patobulėjo. Seni turi ale tik tą “sielą” motociklizmo.

Mechaniskai viskas su tom aprillijom gerai, jei buvo priziureta. Kas negerai tai elektronikos bedos, ypac su tais kur is UK atvezti, nuo dregmes kontaktai poltergeista daro. Del kamsciu kai pagalvoju - saloj gyvenu kur 1 milijonas gyvena ir tik 2.5 pilnaverciu isvaziavimu is jos. Reiktu evakuotis, butu greiciau peskom tept slides Cha cha I darba mocas gelbeja labai.