Radau tvarkant garaza

Paslydau ble sekmad,ryt bus linksma dirBt Valio

čia visą galaktikos valdovo karūna ant galvos gali pasidaryt iš tiek bronzos… ir dar liks… Juokiasi

O tu pasiurek i tos gofros vidu, ka matai? Siaip cia jokis katalizatorius. Nei keramikinis, nei metalinis.

Darių į tuvlita reik įdarbinti. AB techus galės ramia sąžine daryti

Patinka jūsų dalyvacija Cha cha

RM - Kia irgi paslydęs užsisakei? Cha chaP. S. Aplankiau sostinę po kokių metų pertraukos - po Klp jaučiuosi kaip iš kaimo Cha cha nžn kaip reiktų jaustis iš kaimo atvykus Cha chaBlin ryte su visais kamščiais teks pajudėt dar - nu I nx…

o ka ten judet ryte Nekaltas nebent kokiam antakalni dabar sedi, tai biski uztruksi, nors ir tai abejoju, nes pustustis vilnius jau, visokie studentai ir supermamytes atostogose Taip

kam zafiros? i palanga ir atgal su pakrauta priekaba ir dar po vieta- 5€\100km

Nezinau kaip ten jaustis, bet man Vln kaip ir jokiu emociju ar kultūrinio šoko nesukele. Realiai man net butu gaila laiko gyvent jame, per tuos kamštukus neina laiko susiplanuot, tas bardakelis keliuose, o kur dar blia tie barzdylos, veronikos ir ivanuški su liudmylom, katrie per gyvenima neišmoko lietuviskai. Aisku yra ir pliusu, bet…

Kad gaila tai jo - kiti vietiniai galvoja į Klp pabėgt Cha chaBišk pralauksiu kad ant piko neuztaikyt, bo nesinori su dideliu krafteriu po senamiestį maltis kamščiuose Piktas

man vidutinis 22 km/h Liūdnas

baigesi kamsciai konkreciai vilniuje, dabar maloniausi du menesiai vazineti Cha cha

Nu ble tuštuma rimc - važiuok kaip nori ir kur nori Apkabinimas

Kaune dabar kamščiai bl ApkabinimasRemontas prie Megos, vienas tiltas uždarytas centre, link Raudondvario remontas iškart už Nevėžio tilto Gerai Prasčiau gerokai nei rudenį kai suvažiuoja visi fuksai ir supermamytės vežioja savo šauniausius vaikučius į mokyklas, darželius ir visus kitus madingus užsiėmimus Pavargęs

Kaip žmogus iš kaimo jaučiasi dismiesty? Kujovai jaučiasi Cha cha pastoviai įsitempęs, kad nepravažiuot ko reik, piktas, kad aplink daug mašinų ir visi lekia, o galiausiai ir skaudančia galva nuo apskritai viso to šurmulio Cha cha Būdavo iki kauno nuvažiuoju per 40 min, o paskui dar per miestą iki vietos tiek pat laiko Ufff kai jurbarke kur ir kada bevažiuosi 5-7 min ir vietoj Cha cha

Kaune smagu, kad remontai vyksta, bet koks idiotas vienu metu sugalvojo israust megos kelia, aleksoto tilta uzdaryt, ateities plenta uzdaryt ir dar aleksota israust. Kamsciai tai nx

Algirdeks, orai geri, tai tik su mocu ir važinėt po miestą. Tada ir kamščiai visiškai dzin

man tai labiau patinka, kad didelius ir svarbius remontus Vilniuje pradeda rugsėjo mėn. Juokiasi visą vasarą smauko, o kai kamščiai prasideda, tada prasideda ir viadukų statybos ir panašiai Juokiasi

o tai darbininkams vasara pailset nereikia? Juokiasi

sikseris | 07-01 08:22 Atsakyti privačiai Gyveni miegamajam rajone, dirbi už miesto, kur tu tą laiką teriotum Draugelis gyvena miegamam rajone, dirba prie aerouosto - 1-1.5 val is darbo kad namo parvaziuot Žliumbia