radau iseiti

thinkcreatecomplete.blogspot.com/2005/04/diy-pioneer-aux-input. html Juokiasi

dr002 pirkai toki laida kaip nuotraukoj? kur? Apakęs paziurek dairy kaip as issprendziau iseiti Juokiasi

nesuprantam, nes visi esam arbuzgalviai Piktas negerai kai tik vienas ant forumo gudras Žliumbia

ko tu juokies is samadielkos, cia taupymas vadinasi Cha cha

YCpr0s >ebay.com ivedi aux pioneer ir turi rezultata. siaip Geraiuz darba ir ideja,bliam,man reikejo keliu dienu,kol puodyne isvire,kaip mp3 paleisti per mage

kad ebayui labai brangus man pasirode, su shipingu ~40lt iseina Apakęs

na man tai priimtina ta kaina Nekaltas

nu kzn ar verta cia uzsiimt tokiom *pimp…*niom, geriau cd isirasyt ir vsio ;]

verta verta…bms.lt/lt/catalog/image?id=116137&size=1kada nors fotoremeli imontuosiu,bus ir mp3 ir dvd Cha cha

nu as gal net ne del kainos uzsiemiau samadielka, o del to kad pvz per ebay reiktu to sud.laidzio laukt min. puse menesio. Nekaltas po to dar belaukiant kiltu minciu kad man jo isvis nereikia Cha cha

nea, as tiesiai seriu is ausinuko Šypsenadraugeliuj dar mokyklos laikais sensoriniuj panasonic’ui buvom padare Šypsena

nu tas fotoremelis tai visai zjbs

as per google susiradau inputa changerio ir uzmoviau ant ten laidus ir nereikejo nieko siustis Gerai

ta pionieriu doktoro i stalciu deti, betlekoks magelis jis jau apgrotu, net ir tie nauji kinietiski pionieriai po 200lt

koko Juokiasi

gera foto idejau,beveik visus bangos lochucius sutrauke Juokiasi

ir kuo tu cia save geresniu laikai? Cha cha

tuo,kad nesamoniu apie kinietiskas mages nesneku. matai,pvz taip snekedamas labai bukas atrodai,nes siaip as kazkiek ismanau apie magiu vidurius,o tu ne…bet tu esi EGZPERTAS,todel as ir laikau save geresniu,nes nesneku to,ko nezinau…bet jus dar zaliukai,tikiuosi uzauGsit Mirktkitas variantas,uz snekejima gausi i liuli,nereikes uzaugineti Cha cha

“mp3 grotuvas niekuo nenusileidzia iskeptam cd” ką čia nupjovei ???

ant mano ruperiu nesiskiria,nesiskirs ir ant geresniu,ne premium ruperiu ir duociau bbi nukirst,kad neatpazintum,kur cd sukasi,kur mp3