radau iseiti


radau iseiti

sukau sukau kiausyus Cha chakol radau iseiti,kaip per savo senoli paleisti MP3 grotuva Apkabinimas

protingas

pailset nori?

svarbiausia kad jautiesi kazka pasiekes Gerai Cha cha

ne, aciu tika atsikeliau

tai bent parodyk ta savo senoli nepurkstaves Nekaltas

blia,balvonai remontininkai uz aux isvedima 40lt uzsiprase Juokiasi

nauja maga perki ir nesuki kiausu… Dabar ir laidai metysis… betvarke

orangen>pics.lt/gallery.php?entry=images/DSC05949.JPG

under>bent nutuoki ka rasai, bent nutuoki kas cia per jungtis ir supranti,kad naujos mages yr gaidziai Mirkt? sita jungtis statosi is galo,ty changerio fyske,laidu jokiu nei kvapo nebus

tiksliau ne visi gaidziai,bet as nelinkes siais laikais kisti i mage 1klt

Šypsena senas geras budas Šypsena

ziuriu daugumai naujos masinos gaidys, nauji magai gaidys, viskas gaidys isskyrus kas yra iki 2000 o beda kad Pinigai nera tai ir reikia gaidinti viska, o po 7 meteliu viskas kas dabar nauja bus ahujenai o naujienos vel gaidys Mirkt

Kiaulė>turi pasidares?

ne elektrikas esu… tai is kur man zinot… NUU cia dabar naujos mages gaidziai sako Kvankt? snselectronic.net/snshome/images/CQ-RX400U.jpg tokia tik be usb droziu jau du metai ir px veikia kaip nauja

e bet tai nesamone cia irgi, juk prijungus mp3 grotuva keiciasi grojimo kokybe Juokiasi zymiai lieviau skamba, zinoma dar pasireguliuoja bet vistiek jau ne tas… tai jei tau rupi ta kokybe tai kam dedi sita isejima? Juokiasi

aj tu cia gal apie patvaruma, o ne grojimo kokybe Juokiasi

tai kas cia,negaidys?autotoys.com/pics/pioneer9800bluetooth1.jpg

as ne apie grojima kalbu,as apie pagaminima ir dizaina ,o kadangi esu pioneer megejas,tai ir sneku apie sita branda. mp3 grotuvas niekuo nenusileidzia iskeptam cd